Зимова класика нхл 2018

Вольову перемогу в присутності 40 000 глядачів здобули гості (4: 6).

До того ж до зимової погоди (близько 0 за Цельсієм), Чикаго виправдав прізвисько «Місто вітрів»: пориви під час матчу досягали швидкості близько 30 км / ч.

Це був перший матч «Зимової класики» за участю команд «Оригінальною шістки».

Спеціально до цього матчу компанія «Рібок» випустила вінтажну форму для команд. Детройт грав в формі зразка сезону 1926-1927. а Чикаго в комбінації форм сезонів 1936-1937 і 1937-1938 [1].

Воротар «Детройта» Тай Конклін проводив свій третій матч на відкритому повітрі.

«Ріглі Філд» є бейсбольним стадіоном, де вже понад 90 років грає клуб МЛБ «Чикаго Кабс».

НХЛ прийняла рішення що в середині третього періоду команди поміняються воротами. Це було зроблено у зв'язку з сильним вітром. Таке ж правило діяло і в минулорічній Зимової класики, але причиною тоді був сильний сніг.

Зимова класика нхл 2009

Телевізійні трансляції гри вели канали NBC - в США, CBC (англійською) і кабельний оператор «RDS» (французькою) - в Канаді, а також супутниковий канал NASN - на Європу. За повідомленнями операторів передача стала найпопулярнішою трансляцією НХЛ за останні 13 років. Найбільше цей матч по телевізору дивилися в Чикаго і Детройті (що природно), потім по Телерейтинги йдуть такі хокейні міста, як Буффало. Сент-Луїс. Піттсбург і Денвер. а ось потім чомусь слідують Провіденс. Індіанаполіс. Уест-Палм-Біч і Орландо. що виглядає вкрай дивно, оскільки команд НХЛ в цих містах немає і не передбачається. Всього матч по телевізору подивилося близько 4,5 мільйонів американців. Це кращий показник для матчів НХЛ за останні 34 роки [2].

Початок матчу залишився за «Чикаго», хокеїсти якого виграли перший період з рахунком 3: 1. У другому період вже «Детройт» тричі вразив ворота суперника: дубль на рахунку Іржі Гудлер і гол росіянина Павла Дацюка.

До 4-й хвилині третього періоду «Червоні крила» забили ще 2 роки і повели 6: 3, а господарі змушені були замінити голкіпера Крістобаля Юе на Миколу Хабибуллина. Росіянин свою команду не підвів, відбивши всі 13 кидків по своїх воротах, але «Чикаго» зміг забити тільки 4-й гол за 10 секунд до фінальної сирени [1].