Зінедін зидан вдарив головою Матерацці, новини на

Матерацці розлютив Зідана невдалим жартом про його сестру

Головними дійовими особами в фіналі були француз Зінедін Зідан та італієць Марко Матерацці. Французи краще почали. Вже на 7 хвилині суддя з Аргентини Орасіо Елісондо призначив пенальті у ворота Італії. До м'яча підійшов Зідан і рахунок став - 1: 0.

Італія відігралася дуже швидко. На 18 хвилині після подачі кутового Матерацці у високому стрибку забив гол головою.

Далі гра пішла з обопільними шансами на успіх. Матерацці пробив головою в штангу, Анрі після сольного проходу не зміг віддати пас партнеру. Італійці забили м'яч після подачі штрафного, проте арбітр зафіксував положення поза грою. У додатковий час Зідан чарівно бив головою, але Буффон парирував удар.

А вже через кілька хвилин кращого гравця першості видалили з поля. Матерацці розлютив Зідана невдалим жартом про його сестру.

Француз сказав італійцю: якщо тобі так подобається моя футболка, що ти постійно її тягнеш, я тобі її подарую після матчу. Краще я зніму футболку з твоєї сестри, була відповідь.

Після цих слів Зізу вдарив суперника головою в груди.

До кінця гри голів більше не було. А в серії пенальті промахнувся француз Трезеге. Його удар прийшовся в поперечину. Решта били точно. Італія в четвертий раз виграла Кубок світу.

У турнірі взяла участь збірна України. Підопічні Олега Блохіна дійшли до чвертьфіналу, де поступилися майбутньому переможцю - 0: 3.

Дизайн та програмування: YonaStudio