10 Головних футбольних подій уїк-енду

Невдачі «Челсі» і «Баварії», голи Каріма Бензема і Ласіна Траоре, а також рекорд ПСВ - в огляді головних подій уїк-енду в Європі.

Варди передає естафету Марез

У 15-му турі англійської Прем'єр-ліги перервалася приголомшлива результативна серія нападника «Лестера» Джеймі Варди. який забивав голи протягом 11 матчів поспіль. Втім, Варди чи засмучений тим, як склалася виїзна гра з «Суонсі». По-перше, сам він вже побив рекорд Руда ван Ністелроя. Крім того, «Лестер» розгромив суперника з рахунком 3: 0 і став сенсаційним лідером Прем'єр-ліги після поразки «Манчестер Сіті». Снайпер «лисиць» передав в цьому турі бомбардирські естафету Ріяд Махрез. Алжирський півзахисник в Суонсі створив хет-трик, причому ідеальний: головою після кутового, лівої і правої ногами. В епізоді з третім м'ячем Марез асистував саме Варди.

Кук і Мюррей «з'їли» Моурінью

Чорна смуга Жозе Моурінью триває. У цьому турі Прем'єр-ліги його «Челсі» поступився на «Стемфорд Брідж» одному з аутсайдерів, «Борнмут», з рахунком 0: 1. Це вже восьмої поразки синіх в 15 матчах, тобто команда Моурінью програє, по суті, в кожній другій грі АПЛ. Вперше за 41 рік чинний чемпіон починає турнір настільки невдало. Нападник «Борнмут» Гленн Мюррей забив свій третій гол у сезоні всього через дві хвилини після виходу на заміну, а захисник Стів Кук взагалі віддав першу гольову передачу. Ці двоє змусили Моурінью говорити те. чого влітку і уявити було неможливо: «Звичайно, я стурбований, але« Челсі »точно не буде боротися за виживання».

Серійний кілер Суарес

Бензема хоче грати з Вальбуена

Нападаючий «Реала» Карім Бензема оформив дубль в непростий для себе момент. Фігурант «справи Вальбуена» допоміг «Реалу» розгромити в 14-му турі Прімери «Хетафе» з рахунком 4: 1, забивши перші два голи в ворота гостей. Спершу француз реалізував простріл Пепе, а потім скористався скидкою у виконанні Гарета Бейла. В останній раз Бензема вражав ціль два місяці тому. «Моя мета - знову грати за збірну. Я завжди прагнув до цього. Виходити на поле разом з Матьє Вальбуена? Звичайно я хочу. Упевнений, цього хочуть і багато вболівальників, які люблять футбол. Він хороший гравець, і збірна Франції потребує його так само, як в мені », - сказав Карім як ні в чому не бувало в інтерв'ю.

Шуберт побив Гвардіолу

Могутня «Баварія», що наводить на всіх страх в німецькій Бундеслізі, зазнала першої поразки в чемпіонаті. Пастка Хосепа Гвардіолу і його команду чекала в Менхенгладбасі, а фатальними для баварців стали 14 хвилин у другому таймі, протягом яких вони пропустили три м'ячі. У цей вечір взагалі міг статися розгром лідера, якби вийшов на заміну Франк Рібері не скоротив різницю в кінцівці. До речі, це перший гол залікував травму француза за дев'ять місяців. «Думаю, що ми добре провели перший тайм, створили безліч гольових моментів, але не змогли забити. А після перерви робили занадто часті втрати. Після пропущеного гола ми стали грати безладно, побігли відіграватися, що і є причиною поразки », - пояснив осічку Гвардіола.

День «Боруссії» в Бундеслізі

Ще одна «Боруссія» перервала іншу вражаючу серію. Команда з Дортмунда зробила в Бундеслізі те, чого не вдалося ЦСКА в Лізі чемпіонів, - перемогла в Вольфсбурзі. До цього «вовки» не програвали на своєму полі в німецькому чемпіонаті протягом 29 матчів. Приголомшливою вийшла розв'язка битви на «Фольксваген-Арені». Здавалося, «Вольфсбургу» все-таки вдалося врятуватися від поразки, коли Рікардо Родрігес реалізував пенальті на самому початку компенсованого часу, проте на 90 + 3-й хвилині японець Шінджі Кагава реалізував другу в цій грі гольову передачу Генріха Мхітаряна і допоміг «Боруссії» відірватися від конкурента на 10 очок.

«Інтер» повертається на вершину

Всього на тур «Наполі» вдалося змістити «Інтер» з першого місця в серії А. Тиждень тому неаполітанці виграли в очній зустрічі - 2: 1, проте в цей уїк-енд суперники знову помінялися місцями. «Інтер» в суботу дотиснув будинку «Дженоа» завдяки точному удару Адема Льяіча зі штрафного на кінець години гри, а «Наполі» в неділю взяв участь у гольовому шоу, чи не приніс команді Мауріціо Сарри жодного очка.

Катом «Наполі» став вихованець «Інтера» Маттіа Дестро. оформив дубль у ворота Пепе Рейни. Два голи Гонсало Ігуана за рахунку 3: 0 на користь господарів мають цінність тільки для самого аргентинця, який закріпив лідерство в гонці голеадорів.

Траоре прорвало в Бастії

Колишній гравець «Кубані» Ласіна Траоре забив свої перші голи в нинішньому чемпіонаті Франції. Двометровий нападник приніс дублем гостьову перемогу «Монако» над «страйкують» - 2: 1. Траоре лише в третій раз в сезоні вийшов в основному складі монегасків на гру Ліги 1, і тренер команди Леонарду Жардім вчинив розумно, не ставши міняти івуарійця до середини другого тайму. На 72-й хвилині Траоре реалізував передачу Фабіньо в район воротарського, а на 84-й забив вирішальний м'яч після скидки Набіля Дірара в контратаці. Цей успіх дозволив монегаскам впритул наблизитися до зони Ліги чемпіонів.

ПСВ залякує Слуцького

Чемпіон Нідерландів ПСВ напередодні матчу 6-го туру Ліги чемпіонів з ЦСКА продовжив гольову серію. Команда з Ейндховена з рахунком 1: 0 перемогла в гостях «Вітесс» і тепер не йде з поля без гола протягом 42 матчів Ередивізії. Це новий рекорд турніру. Така результативність суперника повинна додати головного болю головному тренеру армійців Леоніда Слуцького. якщо врахувати погану гру його команди в обороні на даному етапі. Втім, серія ПСВ цілком могла і обірватися в цю суботу. Дотиснути господарів ейндховенцям вдалося тільки на 90-й хвилині завдяки точному удару опорного півзахисника Йоріса Хендрікса. Напевно Слуцького вразило, як швидко і злагоджено ПСВ провів контратаку, діставшись за кілька передач від своїх до чужих воріт.