100 Метрова смуга з перешкодами

100-метрова смуга з перешкодами вимагає від спортсмена-прикладника повної концентрації сил і уваги. Адже для того, щоб успішно її долати, необхідно володіти швидкістю спринтера і спритністю гімнаста. Через 23 метри після старту спортсмен долає 2-х метровий паркан, підхоплює 2 пожежних рукава, вагою 5 кг. пробігає по колоді (бум), після чого приєднує один рукав до розгалуження, що стоїть на біговій доріжці, а інший до стовбура, що знаходиться за спиною з моменту старту, потім перетинає фініш. 100-метрівка проходить дуже динамічно: кращі спортсмени виконують вправу швидше 16 секунд і за цими показниками, для прикладу, наближаються до кращих результатів в бігу на 110 метрів з бар'єрами у легкій атлетиці.

За результатами проходження 100-метрової смуги з перешкодами були визначені переможці.

У юнацькій збірній кращою стала команда м Санкт-Петербурга, на другому місці спортсмени з Республіки Комі, третє місце дісталося команді юнаків з Вологодської області. Команда юнаків з Республіки Карелія в цьому етапі зайняла 7 місце. Серед дорослих спортсменів в стометрівці перемогла команда з м Санкт-Петербурга, на другому місці Республіка Комі, на третьому місці Архангельська область. Доросла команда з Карелії на 8 місці.