Акінфєєва відвезли з поля через кинутий фаєри (доповнено)

У воротаря збірної Росії Ігоря Акінфєєва під час матчу зі збірною Чорногорії потрапив фаєр, кинутий з трибун. Акінфєєва повели з поля на спеціальному візку. Суддя забрав обидві команди з поля. За повідомленням прес-аташе команди Іллі Казакова, лікарі провели медогляд Акінфєєва.

На момент написання тексту, невідомо, наскільки серйозна травма воротаря і чи буде продовжений матч. Ви можете слідкувати за ходом подій в нашій онлайн-трансляції.

На матчі Чорногорія - Росія потрапили файєром в голову воротаря

Інцидент стався вже на першій хвилині гри, яка проходить в столиці Чорногорії Подгориці. Акінфєєва забрали з поля на ношах. Суддя забрав футбольні команди в підтрибунне приміщення.

Як повідомлялося, зі стадіону голкіпера відправили в Клінічний центр Чорногорії. Обстеження поки триває.

Матч Чорногорія - Росія переривався через інцидент більш ніж на 30 хвилин. До теперішнього моменту завершився перший тайм, рахунок - 0: 0.

Акінфєєв отримав опік шиї і струс мозку
У голкіпера збірної Росії по футболу Ігоря Акінфєєва опік шиї і струс мозку, ступінь тяжкості поки не відома.

Після інциденту суддя матчу вивів команди з поля. Пауза тривала понад 30 хвилин.

Після відновлення гри в воротах збірної Росії Акінфєєва замінив Юрій Лодигін.

Після першого тайму рахунок у матчі нічийний - 0: 0.