Алан Дзагоєв це жах

Напередодні матчу "Росія-Греція" Російські вболівальники мирно проводять час поруч з греками, поляків поки що не видно. Дмитро СМИРНОВ

Нагадаємо, напередодні наша команда програла грекам в матчі чемпіонату Європи з футболу з рахунком 0: 1. Гол, вже в доданий час першого тайму, після помилки захисника Сергія Ігнашевіча забив Георгіос Карагуніс. У паралельному матчі групи "A" збірна Чехії обіграла поляків з рахунком 1: 0. У плей-офф з групи А вийшли збірні Чехії та Греції.

Після матчу з Польщею Роман Широков нарікав на те, що нашій збірній сильно не вистачало останнього пасу. Як показав перший тайм матчу з греками, істотного поліпшення в цьому компоненті гри за минулі три дні не відбулося. Наша команда безроздільно володіла ініціативою в центрі поля і навіть майже не дозволяла грекам здійснювати швидкі контратаки, на які ті дуже розраховували. Однак, втілити свою перевагу в забитий гол росіяни ніяк не могли.

Відмінні комбінації, заплутує суперника, все як одна закінчувалися біля штрафного збірної Греції. І навіть коли Юрій Жирков. проскочивши всіх, вилетів один на один з воротарем, то бити не став, а відкинув м'яч назад, на вільне місце, де, на жаль, нікого з наших не виявилося. Блискуче вивели по флангу в грецьку штрафну Анюкова. і той вже справа відкидав м'яч назад, але Дзагоєв не зміг пробити як слід, відправивши снаряд на трибуну.

Греки могли забити хіба що в курйозний м'яч. Як наприклад, після дальнього удару, шкіряна сфера підстрибнула перед В'ячеславом Малафєєвим. заскучавшим в воротах на самоті, і ледь на залетіла в сітку. Але за весь перший тайм грецькі футболісти потривожили нашого голкіпера всього кілька разів, в той час як Міхаліс Сіфакіс доводилося трудитися безупинно.

В кінці тайму привід висловити претензії арбітру з'явився у Романа Широкова, який після контакту із захисником впав в грецькій штрафний, але шведський рефері Ерікссон пенальті не призначив. Небезпечно били здалеку Кержаков і Жирков, але після їхніх ударів м'яч свистів над поперечиною. Ось це рясне кількість «але» після будь-яких успішних дій наших футболістів і призвело до того, що спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти, забивають тобі. Уже в доданий час Карагуніс скористався безглуздою помилкою Широкова і Жиркова, втік на рандеву з Малафєєвим і забив! Росія пропустила гол в роздягальню!

fb vk tw gp ok ml wp

У другому таймі Росії потрібно було додавати і відіграватися, але як це зробити наші футболісти не дуже уявляли. Греки удев'ятьох окопалися на підступах до свого штрафного, і плану злому цієї оборони у росіян не було. Удари як і раніше йшли один за одним вище воріт, а поблизу від своїх воріт греки нічого зробити не дозволяли.

До того ж ще в паралельному матчі в нашій групі у Вроцлаві. де поляки грали з чехами, збірна Чехії відкрила рахунок. І при такому розкладі Росія вже не виходила в чвертьфінал, що до гри неможливо було навіть уявити.

- Що тут скажеш? Всі засмучені! Я вважаю, що ми повинні вибачитися. Ми навіть не підійшли до вболівальників на трибуні, щоб подякувати їм. Але це пояснюється тим, що ми були дуже засмучені результатом.

- Що сталося сьогодні зі збірною Росії?

- Зараз мільйон причин можна знайти нашої поразки, і ми їх напевно почуємо завтра-післязавтра. Але це футбол! Ми готувалися максимально, як робили це до матчу з чехами, але так теж буває. Такі моменти вже були у нас, треба їх пережити і постаратися зробити це гідно. І потім вже рухатися вперед, здобувати перемоги.

- Багато часу буде потрібно, щоб пережити подібне?

- Не знаю, скільки саме, але час буде потрібно.

- Які були емоції в роздягальні?

- Ну які там можуть бути емоції? Все дуже засмучені (читайте далі).

Роман Широков: Адвокат сказав в роздягальні: «Дякую всім! До побачення!"

Роман Широков після кожного з трьох матчів збірної Росії на чемпіонаті Європи підходив до журналістів і ділився враженнями. Спілкування з пресою після поразки від греків далося йому найважче.

- Як вийшло, що ми програли грекам, які слабкіше нас?

- Вони провели атаку, забили гол, а ми не змогли забити.

- Що там сталося в цьому епізоді? Адже ви були його учасником.

- Я не був його учасником.

- Чому в першому таймі ви грали в дуже нешвидкий футбол. Адже греки повільна команда, ви могли їх за рахунок швидкості продавити.

- Ми всі три гри так починали, не знаю, чому так виходило. Взагалі в першому таймі ми часто проникали в їх штрафну.

- Що сказав Адвокат в роздягальні?

- Що він тепер можна сказати? "Всім дякую! До свиданья! »(Читайте далі)

ПІСЛЯ бійки кулаками.

- Що тут скажеш? Всі засмучені! Я вважаю, що ми повинні вибачитися. Ми навіть не підійшли до вболівальників на трибуні, щоб подякувати їм. Але це пояснюється тим, що ми були дуже засмучені результатом (далі).

ДЕКІЛЬКОМА ГОДИННИКОМ РАНІШЕ

Перед матчем Росія-Греція російські замовляли в Варшаві «Катюшу», а поляки грають весілля

Російська мова чулася всюди: в магазинах, кафе, парках, на оглядовому майданчику над Старим містом. Біля готелю «Брістоль», де живе наша збірна, стояла юрба з російськими прапорами, кожен норовив сфотографуватися біля заповітного місця.

Греки, яких з ранку практично не було видно, теж з'явилися, але в якихось гомеопатичних кількостях. На сотню російських футболок припадала одна грецька. Польських фанатів на вулицях не було взагалі, а про хуліганів нічого не могли сказати навіть поліцейські, знизує плечима, мовляв, немає інформації. Очевидно, в цей раз навколофутбольні угруповання якщо і вирішили помірятися силами, то вважали за краще робити це подалі від звичайної публіки.

Судячи з усього, на відміну від попередніх двох матчів, коли на стадіоні була більшість уболівальників наших суперників, сьогодні на трибунах Росія одержить значну перевагу.

Дві години до матчу: поляки і росіяни прийшли на стадіон, щоб вболівати за Росію

За дві години до матчу вболівальники з центру почали рухатися на стадіон. Поступово фанатська річка ставала все густіше, але, у подив, в ній практично не було греків. Елліни в білих і синіх футболках буквально губилися в біло-синьо-червоному морі російських майок, прапорів, шарфів. Переважна більшість що йдуть на футбол становили росіяни, значно менше було поляків, які дістали з нагоди квиток і просто не хотіли пропускати видовище.

Офіційних даних не було, але по прапорам з назвами міст і футболок можна було встановити, що наймасованіший десант висадився в суботу у Варшаві з Калінінграда. Як говорили самі вболівальники, приїхало на своїх машинах і поїздом кілька тисяч калінінградців.

Взагалі добути квиток на цю гру проблем не складало ніяких. Спекулянти, відчували себе королями і просили в десять разів проти номіналу на грі росіян з поляками декількома днями раніше, тепер виглядали просто шкода. І чим ближче до стадіону, тим нижче були ціни. Ніхто вже не намагався нічого наварити на квитках, віддавали з з двадцяти-тридцятивідсоткова знижкою. Найбільші відчайдухи навіть готові були розполовинити номінальну вартість, аби взяли, але бажаючих знаходилося мало.

Чи не можна порівняти зі вівторка була і атмосфера на шляху до стадіону. Незважаючи на те, що російські і поляки знову крокували поруч, ніякої злості та агресії не спостерігалося. Навпаки, фанати підтримували один одного і бажали командам перемоги, благо такий результат влаштовував всіх. Перемоги росіян над греками і поляків над чехами в паралельних матчах виводить і нас, і господарів чемпіонату в чвертьфінал.