Анжи »перша перемога в єврокубках (відео), офіційний сайт фк« анжи »

«Анжи» (Росія) - «Гонвед» (Угорщина) - 1: 0 (1: 0)

«Анжи»: (Махачкала): Габулов, Логашов, Самба, Жоао Карлос, Жирков (Тагірбеков, 77), Шатов (Лахіялов, 70), Ахмедов, Жусілей, Буссуфа, Ето'О, Траоре (Смолов, 82).

«Гонвед» (Будапешт): Кеменеш, Відовіч, Ігньятовіч, Дебрецені, Ловріч, Хіді (Вечеі, 61), Джонсон, Іванчич (Діарра, 81), чами, Дельцег, Діабі (вірніше, 56).

Попередження: Жирков, 44. Самба, 89.

Суддя: Йефет (Ізраїль).

Ось і настав цей день, якого дагестанські любителі футболу чекали аж 11 років. Махачкалінський «Анжи» повернувся в єврокубки і за підсумками жеребкування отримав в суперники угорський «Гонвед».

На жаль, заборона УЄФА на проведення матчів в Дагестані поки залишається в силі, і свій домашній матч «Анжи» вимушено провів в підмосковному Раменському. Без підтримки команда не залишилася: на літаку і автобусах до столиці вирушили вболівальники з Махачкали, в самому московському регіоні підтримати нашу команду прийшли сотні проживають тут дагестанців, чеченців, осетинів, кабардинців, російських. «Анжи», який представляє в єврокубках Дагестан, Кавказ і всю футбольну Росію, виявився прекрасним фактором об'єднання любителів футболу. Хоча очевидно, що стадіон на матчі в столиці Дагестану був би забитий під зав'язку ...

Всупереч побоюванням новачок «Анжи» Ласіна Траоре з перших хвилин з'явився на полі, зайнявши позицію на вістрі атаки. Примітно, що Юрій Жирков цього разу розташувався зліва в обороні, а ось Самюель Ето'О діяв по всьому фронту анжіевского нападу.

«Гонвед», відповідаючи своїй назві ( «захисник»), діяв строго від оборони, захищаючись великими силами. Але з кожною хвилиною захисники угорської команди втомлювалися, встигати за технічними суперниками ставало все складніше, і біля воріт гостей з'явилися перші моменти.

Заводієм атак махачкалінцев є Ето'О. фінтам якого угорці не можуть нічого протиставити. Його перший небезпечний удар відбиває перекладина, у другому випадку після успішного дриблінгу Самюель вважає за краще віддати пас, але Буссуфа не встигає замкнути простріл.

Між цими епізодами «Анжи» нарешті відкриває рахунок: дальній удар Жусілея. рикошет від Ігньятовіча - і м'яч влітає в сітку воріт Кеменеша - 1: 0.

На 34-й хвилині єдиний до перерви небезпечний момент створюють гості: після удару чами м'яч розходиться в лічених сантиметрах зі штангою.

А перед відходом в роздягальні буквально забійний шанс втрачає Траоре. замикаючи блискучий простріл Буссуфа. Ласіна промахується мимо воріт з кількох метрів.

Другий тайм тривав приблизно в тому ж ритмі, але угорці діяли в обороні ще суворіше, ніж до перерви. Махачкалинці провели всі три заміни, шукали ключі до воріт суперника, але збільшити розрив у рахунку так і не вдалося. Найбільш небезпечним став епізод за участю капітана дагестанської команди, удар якого відбив воротар «Гонвед».

Таким чином, «Анжи» здобуває першу в своїй історії перемогу в євротурнірах. Ми вітаємо нашу команду з успіхом і висловлюємо надію, що це лише перший крок на великому шляху наших перемог.

Матч-відповідь відбудеться в Будапешті через тиждень.

Fc-anji вів текстову трансляцію зустрічі. Ознайомитися з нею можна тут >>> (LIVE!)

Головний арбітр - Олексій Сухий сьогодні, о 02:25 Головним суддею матчу 17-го туру Росгосстрах Чемпіонату Росії «Анжі» - «Локомотив», призначений Олексій Сухий з підмосковного міста Люберці.