Анжи »здобув першу в історії перемогу в єврокубках

Як і очікувалося, матч проти «Гонвед» в Лізі Європи не став для «Анжи» занадто важким випробуванням, а й легкою прогулянкою його назвати не можна. Гра, нагадаємо, проходила на стадіоні в Раменському після того, як УЄФА порахував Дагестан занадто небезпечною для єврокубків територією. Проте дальній переїзд не налякався уболівальників з Махачкали. яких в Раменське приїхало близько 5 тисяч. Добралися до Підмосков'я і фанати з Угорщини. Їх було чоловік десять

Хіддінк виставив на гру максимально атакуючий склад, збираючись уже в першій грі зняти всі питання про вихід в наступний раунд. Попереду дебютувала пара нападників Траоре-Ето'О.

Камерунець відзначився через 18 хвилин після початку гри: відібравши м'яч у захисників, Самюель увірвався в штрафну і завдав не береться удар, але м'яч потрапив у поперечину. Через 4 хвилини Жусілей не без допомоги удачі все-таки рахунок відкрив: захисник підставив ногу під удар гравця «Анжи», і м'яч, різко змінивши напрям, проскочив повз воротаря у сітку. Таким чином бразилець забив перший єврокубковий гол "Анжи".

Через 10 хвилин «Гонвед» огризнувся. Захисники дали пробити чами і тільки штанга врятувала ворота Габулова.

Під завісу тайму Траоре упустив найвірніший момент для взяття воріт. Ласіна розстрілював воротаря «Гонвед», але не влучив у ворота.

Другий тайм почався з замін у «Гонвед», однак на характері матчу це не сильно позначилося. «Анжи» до 66-ї хвилини нічого небезпечного не робив, поки мало не поплатився за свою розслабленість: «Гонвед» міг зрівняти рахунок, але Дельцег з найвірнішу позиції пробив мимо.

Бачачи, що суперник додає, Хіддінк прибрав з поля Жиркова і випустив Тагірбекова. Але угорців цей хід не сильно збентежив. Вони продовжили атакувати і небезпечно бити по воротах Габулова. Гол назрівав і ледь не трапився на 89-й хвилині, коли повернешся закручував м'яч у дальній кут. «Анжи» знову пощастило.

"Анжи" повернувся в єврокубки через 11 років. Тоді клуб теж грав на нейтральному полі після того, як шотландський "Рейнджерс" побоявся їхати в республіку, що межує з Чечнею. "Анжи" програв зустріч з рахунком 0-1.

Аргентина - Нігерія в Краснодарі: Добре, що Мессі не приїхав

Африканці пропустили двічі, але змогли вирвати перемогу, забивши чотири м'ячі поспіль

Французький гірськолижник Давид Пуазон розбився на тренуванні

Трагедія сталася в Канаді

У італійці не буде пригод в Росії

Футболісти знаменитої збірної вперше за 60 років не потрапили на чемпіонат світу

Джентльмени футбольної удачі

В'ячеслав Фетисов зустрівся з представниками ВАДА

Знаменитий хокеїст і депутат Держдуми розповів «КП» про те, як пройшов його розмова з представником Світового антидопінгового агентства

У матчі Росія - Іспанія глядачі зможуть стежити окремо за Іньєстою або Глушакова

"Перший канал" заготовив незвичайну трансляцію контрольної гри в Санкт-Петербурзі

СК Росії закликав ВАДА працювати разом у справі Григорія Родченкова

Він давно втік до США і знаходиться в міжнародному розшуку

"Допуск на Олімпіаду прописаний в хартії. І ніякого Зеппельта там немає"

Кріштіану Роналду став батьком в четвертий раз: Джорджина Родрігес народила йому дочку

А вже через кілька годин після пологів футболіст повів молоду матір в ресторан [фото]

Роналду змінив своєї вагітної дівчини, провівши ніч з португальської моделлю

Наташа Родрігес розповіла, як вона познайомилася з футболістом і про його одкровеннях в ліжку

Після скандалу з ВАДА у Росії зажадали повернути неіснуючу медаль

Допінг-сканадал з нашими лижниками зростає як снігова куля

Фанати збірної Ірландії в Данії вітали відвідувачок магазину жіночої нижньої білизни, немов футболістів

Валерій Розов: «У мене є велика мрія - це залишитися в живих»

Збірна Росії на останніх хвилинах поступилася Аргентині

4 виведення після іспиту, який брав Ліонель Мессі

Головний тренер збірної Росії Станіслав Черчесов: Кажуть, м'яч нам забили з "поза грою", але Аргентина награв на гол

Матч Росія - Аргентина замість свята приніс людям тисняву і штовханину

Оновлені «Лужники» провалили іспит, вважає наш колумніст

Футболістка збірної США, засуджена за побиття, звинуватила екс-президента ФІФА Зеппа Блаттера в домаганнях

ВАДА заявило про отримання бази даних допінг-тестів московської лабораторії

Ліонель Мессі провів тиждень в Москві. Що він робив у столиці до матчу з Росією?