• ЧС на короткій воді
  • ЧЄ на короткій воді

Підписуйтесь на новини про улюблені види спорту, турніри, команди і спортсменів

Клубна каса пітерців може не з'явитися на на три мільйони рублів.

Принциповий і найважливіший з точки зору боротьби за чемпіонство матч 29-го туру чемпіонату Росії між «Зенітом» і «Динамо» завершився гучним скандалом - зустріч була перервана на 87-й хвилині після того, як на поле вибігли уболівальники пітерського клубу, поступалася до того часу 2: 4. Головний суддя прийняв рішення відвести команди в роздягальні, коли на поле кинулися огалтелие фанати. Але уникнути неприємностей не вдалося - серйозно постраждав захисник московського клубу Володимир Гранат. якого один з що з'явилися на полі людей вдарив по обличчю. Повідомляється і про інших потрапили під гарячі пітерські руки футболістів.

Ясно, що тепер «Зеніту» не уникнути караючої долоні КДК РФС. Клуб покарають і покарають серйозно. Відносно спортивної сторони питання, РФС або залишить в силі результат 2: 4, або ж присудить команді з міста на Неві технічну поразку з рахунком 0: 3. Але цим покарання не обмежиться - подібні події чітко прописані в регламенті РФС. Чого ж очікувати керівництву пітерського клубу?

Дискваліфікації стадіону - це раз. Максимальна кількість домашніх матчів, які синьо-біло-блакитним доведеться проводити без глядачів або взагалі на нейтральному полі, становить п'ять.

І, звичайно ж, штраф, який буде великим і складені.

• Масова поява на полі сторонніх осіб - 50 тисяч рублів.
  • Незабезпечення приймаючою стороною безпеки на стадіоні, що спричинило порушення глядачами громадського порядку і безладдя - штраф від 100 до 500 тисяч.
  • Втручання в хід матчу сторонніх осіб, в тому числі масові заворушення, що спричинили за собою припинення матчу - 500 тисяч.
  • Надання прямого або непрямого впливу на гравців і офіційних осіб без мети впливу на результат матчу - 500 тисяч.
  • Незабезпечення умов проведення матчу, що спричинило за собою зрив матчу - 1 мільйон рублів.