Через травми захисник «зеніту» втратив вже більше двох мільйонів рублів

Під час товариського матчу з гравцем надійшли зовсім не по-товариському. Фото: Ілля Смирнов

ВИБУВ ДО КІНЦЯ СЕЗОНУ

Одного з лідерів петербурзького клубу - Доменіко Крішіто - вже зараз можна сміливо назвати головним бідолахою нинішнього сезону. Не щастить італійському футболісту, хоч ти трісни! Травми сиплються на Міммо як з рогу достатку. Чергове нещастя трапилося в минулий четвер. Причому найприкріше - не в рубці за який-небудь трофей, а в звичайному товариському матчі! «Зеніт» зараз готується до першої гри 1/8 фіналу Ліги Європи проти швейцарського «Базеля» на базі збірної Італії у Флоренції. Щоб відчути тонус, петербурзький клуб влаштував спаринг з командою «Сієна». Доменіко Крішіто вийшов на поле з перших хвилин матчу, але в підсумку йому довелося покинути газон достроково і не по своїй волі. В одному з епізодів італійський захисник зіткнувся з гравцем «Сієни» в єдино-

борстве, а потім впав на траву як підкошений. Футболісти «Зеніту» тут же показали тренерському штабу: потрібна термінова заміна, з Крішіто все серйозно. На поле до нього спочатку кинулися медики, а потім прибігли і працівники стадіону з носилками.

Без Доменіко «піерская команда», звичайно, матч дограв і навіть перемогла з рахунком 1: 0. Гол фірмовим ударом забив бразильський форвард Халк. Але після гри наші футболісти в не в найкращому настрої.

- Перемога, звичайно, добре. Але вона затьмарена травмою Крішіто, - зізнався голкіпер «Зеніту» Юрій Жевнов, який провів зустріч повністю.

Покривив лоб і головний тренер «синьо-біло-блакитних» Лучано Спаллетті.

- Ситуація з Доменіко серйозна, - поскаржився коуч. - Очевидно, йому знадобиться операція.

Трохи пізніше про свою травму розповів і сам Крішіто. На жаль, він не обнадіяв, підтвердивши, що ситуація зі здоров'ям серйозна.

«У мене розтягнення зв'язок коліна, - повідомив Крішіто уболівальникам в своєму Твіттері. - Мені знадобиться операція. Одужання затягнеться надовго ».

На жаль, побоювання з приводу здоров'я спортсмена підтвердилися. Лікарі діагностували у нього розрив хрестоподібних зв'язок коліна. Термін відновлення - близько шести місяців. Абсолютно точно в цьому сезоні італієць на поле більше не вийде.

У таку ситуацію «Зеніт» вже потрапляв - Крішіто не приймав учас-

тя у зустрічах проти «Ліверпуля», з чотирьох таймів він провів на полі лише один. Тоді синьо-біло-блакитні викрутилися, на місці Міммо зіграв Томаш Губочан. Але попереду відповідальний відрізок в чемпіонаті Росії - петербурзький клуб бореться за золоті медалі. І це крім битв в Лізі Європи. «Зеніт» залишається без свого ключового захисника, що може стати проблемою. Альтернатива Крішіто є, але у захисника Олександра Луковича відсутня ігрова практика, а молодий Мілан Родич куплений на перспективу, йому поки явно не вистачає досвіду. Як же вирішувати проблему Лучано Спаллетті?

- Швидше за все, в іграх, що залишилися ми побачимо варіант захисту, який був в матчах з «Ліверпулем», - припустив колишній капітан «Зеніту» Олексій Ігонін. - Травмованого Крішіто замінив Губочан, і зробив це вдало. Так, у Томаша бувають помилки. Але він саме той футболіст, який точно вийде на поле і буде битися. Не думаю, що Спаллетті довірить Лукович у. Я вважаю, що це гравець швидше атакуючого плану, його позиція - лівий півзахисник. У «Зеніту» і так оборона не без гріха. А якщо Лукович тікатиме в атаку, то вона стане ще більш вразливою. Прикро, звичайно, що Крішіто знову отримав травму. На мій погляд, це найсильніший захисник не тільки в петербурзькому клубі, але і у всьому чемпіонаті Росії. Безумовно, Крішіто - втрата для команди.

Хвилина на поле коштує 1,4 тисячі євро

Крішіто по ходу сезону пропустив в різних турнірах дев'ять матчів. Втратив не тільки «Зеніт», якому довелося важко без ключового захисника, але і сам футболіст. Адже кожному гравцеві будь-клуб платить за кількість хвилин, проведених на полі. У цьому сезоні Крішіто провів

В "Зеніті" оцінили новачків: "Роналду приїхав? Але ж ні, всього лише Кокорін "

5 футболістів, які зробили "Зеніт" суперклубом

Їх кращі роки пов'язані з петербурзької командою

Депутати попросили повернути безкоштовний «Зеніт»

У листі міністру спорту Закс наполягає, що матчі повинні показувати на ТБ

ФК «Уфа» - «Зеніт». Онлайн-трансляція матчу 4 туру чемпіонату Росії з футболу

Петербурзький клуб вирвав перемогу завдяки голу Данні на останніх хвилинах [фото]

"Зеніт" виграв Суперкубок Росії

У першому матчі нового сезону петербуржці в серії пенальті здолали московський "Локомотив" [фото]