Чи не дотерпіли

Збірна Росії до кінця третього періоду вела в рахунку в півфіналі з Канадою. але в кінцівці суперник зумів вирвати перемогу. "СЕ" представляє найяскравіші епізоди цієї гри.

У першому періоді на майданчику точилася в'язка боротьба з невеликою кількістю моментом. Один з найяскравіших моментів перших 20 хвилин - силовий прийом Плотникова на Скіннер.

Граду гострих моментів біля воріт Василевського не було, але періодично канадці змушували нашого воротаря працювати по повній програмі.

Василевський! Надійний наш воротар і поки тягне ВСЕ! pic.twitter.com/gBUOPDY3Bt

В середині другого періоду у збірної Росії вийшла шедевральна комбінація. Після передачі ПанарінаКузнецов акуратно поклав шайбу в порожній кут.

Самий ІДЕАЛЬНИЙ ГОЛ цього ЧС! Справжня хокейна краса - Кузнецов замикає в ПОРОЖНІ ВОРОТА! 1: 0 ведемо! pic.twitter.com/XY11CDxgsQ

У ланки Шіпачева не все виходило в більшості, але з четвертої спроби все-таки склалася ідеальна комбінація.

Просто, як раз-два-три! Гусєв завершує ІДЕАЛЬНУ комбінацію, можна дивитися нескінченно # 128525; # 128525; # 128525; pic.twitter.com/rgbJb8qzFz

В кінці другого періоду росіянам довелося пограти в меншості, але Василевський рятував.

На самому початку третього періоду канадцям вдалося реалізувати більшість. Після цього росіянам довелося ще тричі грати вчотирьох, але бригади меншини діяли надійно.

Все вирішили дві хвилини в кінцівці гри, коли Маккіннон і о'райллі забили по голу. Шайба Кутюр'є в порожні ворота зняла останні питання про переможця.

WATCH: From no goals in the 1st and 2nd periods to 3 goals in the 3rd, Ryan O'Reilly's goal changed the tides for @HC_Men. #IIHFWorlds pic.twitter.com/gLQqs2WZQ5