Чому б у футболі не ввести чистий час

Ні ні ні. Ви що таке говорите? У великому футболі враховується лише "чисте" час? Це вам не футзал або міні-футбол. Коли м'яч поза грою, за бічною лінією наприклад, або гравцеві надається допомога, то час йде в звичайному режимі - ніхто таймер не зупиняє. Тому не потрібно дезорієнтувати людей тим, що в футболі вже нібито "чисте" час.

Тепер до самого питання. Футбол гра динамічна, та й дуже (відносно) довга в часі. Це не 4 періоди по 10 хвилин в баскетболі, а 45 хвилин по два тайми (+ іноді додаткові тайми по 15 хвилин). "Чисте" час тут просто не потрібно - гра зупиняється відносно рідко, а коли час тягнуть, то просто компенсують кілька хвилин в кінці кожного з таймів. Науково я не можу точно сформулювати і пояснити це, але запевняю, що "чисте" час у футболі не потрібно - це лише зіпсує гру.

модератор вибрав цю відповідь найкращим

У футболі чомусь взагалі бояться експериментувати. На мій погляд давно пора ввести реальне проведений час матчу бещ доданих хвилин. Якщо гравець впав на поле в самому кінці матчу (симулює або НЕ симулюючи), то в цьому випадку зупиняють секундрмер і болю на поле хоч годину (так як час матчу варто і не зменшиться). Також багато часу команди втрачають поки воротар виведе м'яч в гру (спеціально затягує гру, щоб зберегти повністю влаштовує команду рахунок). Тут також час матчу зупиняють і нехай хоч годину вводить м'яч в гру. У футболі необхідно боротися з симуляцією, а то чоловічий вид спорту превращяеіся в клоунаду. Дивитись гидко коли дорослий мужик падає від легкого зіткнення з іншим гравцем. Якщо ти не хочеш ігратьв футбол, то не грайся.

Наприклад як в хокеї або баскетболі, так? Ну напевно в цих видах спорту не знайдеться скільки симулянтів, як у футболі. Всі ми знаємо, як деякі гравці люблять "повалятися", потягнути час, коли рахунок прийнятний для його команди. Ці "валяння" треба компенсувати. Плюс інтрига ще. Ось програє твоя команда, чекаєш 90-ю хвилину і розумієш, що вуджу все. А так суддя додасть 3-4 хвилини і у тебе ще є надія. Тим більше багато випадків, коли результат матчу переламувався якраз в цей додатковий час.

Є цікаве питання? Задайте його нашої спільноти, у нас напевно знайдеться відповідь!

Діліться досвідом і знаннями, заробляйте нагороди і репутацію, заводите нових цікавих друзів!

Задавайте цікаві питання, давайте якісні відповіді і заробляйте гроші. Детальніше..