Конспект уроку в 5 класі "Де і як ти проводиш літо" (з презентацією)
Навчально-методичний комплекс - «Enjoy English», підручник для 5-го класу загальноосвітніх установ, М .З.Біболетова, О.А.Денісенко, Н.Н.Трубанева
Час реалізації: 1 урок (40 хвилин).
Форми роботи: фронтальна, парна, групова.
Тип уроку. узагальнюючий урок, як урок вдосконалення навчальних досягнень за темою «Де і як ти проводиш літо».
Даний урок є узагальнюючим у вивченні теми «Де і як ти проводиш літо
На уроці були використані електронні освітні ресурси, такі, як мультимедійна презентація. Сучасні технічні засоби навчання допомагають підтримувати мотивацію до вивчення англійської мови.
Мета уроку: навчити учнів розповідати про свої літні канікули.
повторити вивчену лексику (вміти співвідносити слова з лексичної сполучуваності);
забезпечити тренування граматичного матеріалу (Past Simple - минуле простий час) в серії комунікативних вправ;
розвивати вміння діалогічного мовлення (навчити вмінню задавати питання, коректно вести навчальний діалог про літні канікули (з опорою на зразок);
закріпити навички вираження згоди і незгоди;
удосконалювати навички усного мовлення;
розвиток здатності до спілкування;
розвиток логічності і доказовості;
розвивати мислення, пам'ять, мова і увагу;
вчити слухати один одного;
розвивати вміння працювати в парі;
вміти працювати в групі.
виховати інтерес до предмету
1. Організаційний момент. Привітання класу.
Teacher: Good afternoon, children! How are you?
Students: Good afternoon, teacher. We are well. And you?
Teacher: I'm well too. Sit down. Who is on duty today?
Student 1: I'm on duty today.
Teacher: What date is it today?
Teacher: What day is it today?
Student 1: It's Tuesday.
Teacher: Who is absent?
Student 1: Slava and Sasha are absent today.
Teacher: Thank you. Sit down.
2. Введення в тему. Мовна зарядка.
На зображенні Лев Боніфацій, він добре провів свої канікули, а ви, хлопці?
Where do you spend your holidays?
- Кілька варіантів відповідей з виходом на тему.
3. The topic of our lesson is "Where do you spend your holidays?". But first we read the words and phrases and Match them.
Look at the pictures in the Students "Book on page 14 ex. 24, 25
Повторення граматики з виходом на монологічне мовлення з використанням логіко-синтаксичної схеми.
5. Монологічне мовлення. (Як Кейті провела канікули і де?
- Thank you for your dialogues. It's time to watch a short part of your favorite cartoon about Peppa Pig.
What do you remember about Peppa? (She's a funny pig. She has got a mother, a father and a little brother.)
- Read the sentences and say whether they are TRUE or FALSE. If they are false, find and correct the mistake.
And now please, open your diaries and write down your home task for the next lesson.
Your hometask is: revise the words, 1. Tell us about your holidays or on Boniface's holidays. (Project)
You were very active. Your marks are ...
Our lesson is over. Thank you for the work.
Good-bye, boys! Good-bye, girls!
Конспект уроку в 5 класі "Де і як ти проводиш літо" (з презентацією)
Темаурока: "Де і як ти проводиш літо" Урок 17 Розділ 1.
Навчально-методичний комплекс - «Enjoy English», підручник для 5-го класу загальноосвітніх установ, М .З.Біболетова, О.А.Денісенко, Н.Н.Трубанева
Час реалізації: 1 урок (40 хвилин).
Форми роботи: фронтальна, парна, групова.
Тип уроку. узагальнюючий урок, як урок вдосконалення навчальних досягнень за темою «Де і як ти проводиш літо».
Даний урок є узагальнюючим у вивченні теми «Де і як ти проводиш літо
На уроці були використані електронні освітні ресурси, такі, як мультимедійна презентація. Сучасні технічні засоби навчання допомагають підтримувати мотивацію до вивчення англійської мови.
Мета уроку: навчити учнів розповідати про свої літні канікули.
повторити вивчену лексику (вміти співвідносити слова з лексичної сполучуваності);
забезпечити тренування граматичного матеріалу (Past Simple - минуле простий час) в серії комунікативних вправ;
розвивати вміння діалогічного мовлення (навчити вмінню задавати питання, коректно вести навчальний діалог про літні канікули (з опорою на зразок);
закріпити навички вираження згоди і незгоди;
удосконалювати навички усного мовлення;
розвиток здатності до спілкування;
розвиток логічності і доказовості;
розвивати мислення, пам'ять, мова і увагу;
вчити слухати один одного;
розвивати вміння працювати в парі;
вміти працювати в групі.
виховати інтерес до предмету
1. Організаційний момент. Привітання класу.
Teacher: Good afternoon, children! How are you?
Students: Good afternoon, teacher. We are well. And you?
Teacher: I'm well too. Sit down. Who is on duty today?
Student 1: I'm on duty today.
Teacher: What date is it today?
Teacher: What day is it today?
Student 1: It's Tuesday.
Teacher: Who is absent?
Student 1: Slava and Sasha are absent today.
Teacher: Thank you. Sit down.
2. Введення в тему. Мовна зарядка.
На зображенні Лев Боніфацій, він добре провів свої канікули, а ви, хлопці?
Where do you spend your holidays?
- Кілька варіантів відповідей з виходом на тему.
3. The topic of our lesson is "Where do you spend your holidays?". But first we read the words and phrases and Match them.
Look at the pictures in the Students "Book on page 14 ex. 24, 25
Повторення граматики з виходом на монологічне мовлення з використанням логіко-синтаксичної схеми.
5. Монологічне мовлення. (Як Кейті провела канікули і де?
- Thank you for your dialogues. It's time to watch a short part of your favorite cartoon about Peppa Pig.
What do you remember about Peppa? (She's a funny pig. She has got a mother, a father and a little brother.)
- Read the sentences and say whether they are TRUE or FALSE. If they are false, find and correct the mistake.
And now please, open your diaries and write down your home task for the next lesson.
Your hometask is: revise the words, 1. Tell us about your holidays or on Boniface's holidays. (Project)
You were very active. Your marks are ...
Our lesson is over. Thank you for the work.
Good-bye, boys! Good-bye, girls!