Динамо і локомотив зіграли внічию

Динамо і Локомотив зіграли внічию. Фото: РИА Новости

У суботу в матчі 21-го туру столичні динамівці не змогли переграти на своєму полі "Локо", хоча двічі вели в рахунку. Але залізничники, які опинилися в меншості обидва рази відігралися.

У матчі було реалізовано два пенальті в ті й інші ворота, повідомляє sovsport.ru

Рахунок на 40-й хвилині відкрив Ванкер, а на 45-й Шкулетіч його зрівняв. На початку другого тайму з поля був вилучений півзахисник «Локо» Шешуков, а в ворота «залізничників» був призначений пенальті, який чітко реалізував Кураньї. У кінцівці «Локомотиву» вдалося відігратися - Фернандеш забив гол з пенальті. Відзначимо, що спочатку пенальті не зміг реалізувати Роман Павлюченко. проте суддя тут же призначив ще один пенальті, так як Олексій Козлов зіграв рукою після того, як м'яч влучив у поперечину. Павлюченко не зважився перебити одинадцятиметровий і це чітко зробив Фернандеш.

Таким чином, «Динамо» не змогло перемогти третій матч поспіль. «Локомотив» ж зміг забити більше одного гола при Міодраг Божович всього вдруге, проте продовжив свою безвиграшну серію до трьох матчів.

"Динамо" і "Локомотив" розташувалися на п'ятому і шостому місцях в таблиці, маючи 36 і 35 очок відповідно. А "Рубін", який переміг "Амкар", вшел на третє місце (39). Тур триває.

Динамо - Локомотив - 2: 2 (1: 1)

Голи: Венкер 40 (1: 0). Шкулетіч 45 (1: 1). Кураньї 49 (2: 1 - пен.). Фернандеш 79 (2: 2 - пен.).

Динамо: Габулов, Бюттнер (Джуджак, 83), Ротенберг (Козлов, 62), Губочан, Самба, Венкер, Вальбуена. Денисов. Жирков. Іонів. Кураньї (Кокорін. 72)

Станіслав Черчесов, старший тренер динамівців

- Хотів подякувати команді за гру. Що було з другим пенальті - не бачив.

- Ви замінили Кураньї на Кокоріна, але той не зміг забити.

- Я б не став акцентувати увагу на Кокоріна. Дайте йому дихнути.

- Чому не смоли забити з гри, адже грали в більшості?

- Чи не забили, тому що били повз або братл воротар.

Міодраг Божович. старший трнер "Локо":

- Я радий, що довго граючи в меншості, нам вдалося зрівняти рахунок. Фол останньої надії не бачив. У першому таймі була рівна гра, але, може бути, динамівці були трохи краще, Хоча, моментів у них майже не було. Ми вдало зрівняли рахунок перед перервою. Та й в меншості хлопці билися дуже добре, за що їм - спасибі.

- Вам пощастило, що ви пішли від поразки?

- Рахунок по грі. А пощастило "Динамо".

Анатомія футбольної зірки збірної Аргентини і "Барселони"

Розглядаємо три варіанти подій

Фанати нагодували супом футболістів Владивостоцького «Луча - Енергії»

Вболівальники потримали гравців, яким не платять зарплату. І звернулися безпосередньо до губернатора

У нашій країні вже відповіли на перші чутки про санкції, назвавши таке можливе вирішення питання неприпустимим

Загитова і Коляда: золота дорога починається в Китаї

Російські фігуристи - одинаки вперше в своїй кар'єрі перемогли на етапі Гран-прі

Форму збірної Росії по футболу представив Тіматі

Гімнастка Маргарита Мамун завершила кар'єру в 22 роки

Олімпійська чемпіонка повісила обруч на цвях

Ліонель Мессі прилетів до Москви, щоб відкрити «Лужники»

У поєдинку між «Рубіном» і «Зенітом» голів забито не було

Петербурзькі футболісти в п'яти останніх матчах лише одного разу вразили ворота суперників.

Головний тренер "Спартака" Массімо Каррера вивів команду на п'яте місце в Прем'єр-Лізі і пообіцяв повернення гравців

У поєдинку 16 туру "червоно-білі" здобули перемогу над "Уфою" з рахунком 3: 1

Спартак - Уфа: гол Промес перевернув гру і допоміг "Спартаку" виграти 3: 1

Московський клуб після перемоги над "Уфою" продовжує погоню за лідерами Прем'єр-Ліги

Німецький воротар вдарив по "невидимому" м'ячу під час матчу чемпіонату Німеччини