Дивимося хокей ска в Петербурзі

Подивитися на гру хокейного клубу СКА - приємне проведення часу, в тому числі (що для професійного спорту дещо незвично) для всієї сім'ї. Ми даємо вам поради з приводу покупки квитків, вибору місць на трибуні, про те, як приїхати зручніше і виїхати швидше.

Хокейний клуб СКА Санкт-Петербург

На даний момент СКА - потужна і злагоджена команда, перед початком кожного сезону числиться в числі головних фаворитів будь-якого турніру, в якому бере участь. На даний момент в клубі грають такі зірки російського хокею, як Ілля Ковальчук і Павло Дацюк, Вадим Шипачьов і Євген Дадонов.

Купівля квитків на СКА

Ще років п'ять тому Льодовий палац заповнювався трохи більше, ніж наполовину. Зараз все інакше: кожна гра - це аншлаг, глядачів в Льодовому палаці кожен раз набирається під 12 тисяч, вільні місця на арені побачиш рідко. На матчі з основними конкурентами або плей-офф квитки можуть розібрати за сім (!) Хвилин.

Якщо на пам'ять хочеться, крім усього іншого, залишити і красивий квиток з гри, то за його покупкою можна з'їздити в офіційні магазини на Невському, 23, в ТРК «Галерея» (Ліговський проспект, 30, літера А) і в каси Льодового палацу.

Вартість квитків на ігри СКА

Діти до 5 років включно, які не займають окремого місця, допускаються на арену безкоштовно - але тільки в супроводі батьків. І якщо ви берете малюків з собою на матч, потурбуйтеся про придбання захисних протигаласливих навушниках, тому що в Льодовому по-справжньому голосно!

Кращі місця в Льодовому палаці

Сектори з 201 по 216 знаходяться на 1 поверсі арени і коштують трохи дорожче. Якщо ви планується придбати квитки, наприклад, на сектор 205, то огляд буде таким:

З 405 по 416 - сектори на балконі. Вид звідти нітрохи не гірше. Софіти на глядачів майже не падають, очі втомлюються менше, але і особи глядачів на балконі ніколи в камеру не потрапляють, тому ви не побачите себе на великому екрані. На балконі не ходить місцевий фотограф і не клацає уболівальників, отже, фотографій з вашою участю в групі ВКонтакте не знайдете.
Огляд з балкона, (на фото вид з сектора 403), виглядає так:

Якщо коротко - все, що треба, в общем-то видно. Якісь моменти можна розглядати навіть краще, ніж з місця поверхом нижче. Але зір має бути або ідеальним, або - «збройним». Втім, це багато в чому відноситься і до першого поверху.

Як дістатися до Льодового палацу

Мало купити квиток, потрібно ще й приїхати на матч. Причому вчасно!

Матчі СКА по буднях починаються о 19:30, у вихідні - 17:00. Приїжджати на гру слід за годину до матчу, так як великий потік людей починається хвилин за 30. Якщо ви йдете не один, то призначайте зустріч о 18:30 або о 16:00 відповідно на виході з метро, ​​щоб без поспіху і зайвої суєти пройти на арену.

Розваги всередині Льодового палацу

За 30 хвилин до початку матчу на другому поверсі пара красивих дівчат оздоблює глядачів, завдаючи їм на обличчя гуашшю все, що вони забажають. Для тих, хто не любить, коли водять пензликом по обличчю, на 1 поверсі наклеюють наклейки у формі зірки. Все це задоволення безкоштовне.

Перед матчем, а також в перервах між періодами (по 10 хвилин) можна пограти в настільний хокей, відправити дітей позмагатися в хокей, де замість шайби - носок (і таке буває), ну або просто перекусити. На відміну від футболу меню тут ширше - аж до пива з кукурудзою.

На льоду в цей час ведучий проводить конкурси для дорослих і дітей.

На першому поверсі можна спробувати потримати в руці ключку і покидати по воротах.

Весь цей час по арені ходять величезні ростові фігури зайця і вовка, П'ятачка і Вінні-Пуха в атрибутиці СКА, розважають дітей і фотографуються з дорослими.

Сама, власне, гра!

За 15 хвилин до початку гри починається барвисте передматчеве шоу (в основному, на іграх плей-офф), далі команди ефектно під музику виходять на лід, також звучить гімн Росії.

На перших матчах плей-офф Кубка Гагаріна на кожному сидінні ви знайдете приємний презент від клубу - безкоштовну футболку з символікою СКА.

Як добиратися додому після матчу СКА

Матч триває близько 2,5 годин. Після матчу метро не закривається, як це відбувається зі Спортивної після ігор футбольного «Зеніту», але штовханини уникнути все-таки не вдасться.

Ті, хто вирішив дістатися до будинку на наземці, скажімо, що від метро Проспект Більшовиків ходять маршрутки: