Екіпірувальника, білетер і студенти - «термінові воротарі» в клубах нхл

Воротарські травми - річ неприємна, але інтригуюча. За рахунок цього в заявці на матчі НХЛ стали з'являтися люди різних професій.

Ваш вихід, студент!

самим стартом виїзного матчу з «Філадельфією» з гострим апендицитом був відправлений до лікарні основний голкіпер Корі Кроуфорд. Його наступник Скотт Дарлінг був готовий зайняти пост номер один, але хто виконає роль дублера, коли до старту гостьовий зустрічі залишилося менше години? І тут справжній голлівудський поворот сюжету, який навряд чи можливий в будь-якому іншому виді спорту: в якості наступника менеджмент клубу досить швидко знайшов 23-річного вболівальника Еріка Семборскі. Цей хлопець ніколи не провів жодної хвилини на професійному хокейному рівні, але під час навчання в Темпльського університеті захищав ворота студентської команди, чого для виконання амплуа другого номера виявилося достатньо.

Малкін наздогнав Кросбі, Кучеров забив переможний гол

Микита Кучеров забезпечив «Тампі» перемогу над «Баффало», а Євген Малкін наздогнав Кросбі в суперечці кращих бомбардирів сезону.

Персонал «Чикаго» тут же виготовив для нього ігровий светр (взяли 50-й номер Кроуфорда і нашили прізвище Семборскі поверх), після чого Ерік терміново був відправлений в роздягальню для облачення у воротарський амуніцію. Про справжню хокейної кар'єрі Семборскі, за його власним визнанням, ніколи не думав - він вважав за краще стати тренером для дітей, які проходять реабілітацію в клініці неподалік від Філадельфії. Вийти на лід безпосередньо в матчі НХЛ йому не довелося, але передматчеву розминку, без сумніву, він запам'ятав на все життя. «Мені кидали такі зірки, як Патрік Кейн! Це були найкращі 15 хвилин хокею для мене. Унікальна ситуація, яка неможлива ні в футболі, ні в бейсболі, ні в будь-якому іншому спорті », - сказав задоволений Семборскі, який отримав свою порцію слави.

«Між іншим, я подумував про те, щоб випустити Семборскі, тому що Дарлінг запустив три шайби поспіль у другому періоді», - посміхнувся після матчу в сиві вуса наставник «Чикаго» Джоель Кенневілль. Примітно, що тренера воротарів Джиммі Уейта «Блекхоукс» не зміг заявити «екстреним голкіпером»: згідно з правилами, Уейт - колишній гравець НХЛ, з яким треба було б підписувати повноцінний професійний контракт, а зробити це не дозволяв стелю зарплат.

Між іншим, я подумував про те, щоб випустити Семборскі, тому що Дарлінг запустив три шайби поспіль у другому періоді.

З крісла перукаря - в ворота

Всю гру Фентон дисципліновано просидів на лавці запасних, але шансу вийти на лід в самому матчі йому не дали, і капітан «Койотс» Шейн Доан марно просив арбітрів матчу видати Фентон дві хвилини штрафу, щоб його прізвище було відзначено в ігровому протоколі.

Заслуговує на увагу і торішня історія в АХЛ, коли «Торонто Марліс» двічі довелося закликати в якості «екстреного воротаря» Дейва Ейрес - водія заливальної машини на «Мейпл Ліф Гарденс», старому стадіоні «кленового листя». «Мене багато разів схожим чином розігрували співробітники арени, так що я ні краплі не повірив, коли отримав такий дзвінок. Лише коли помічник генерального менеджера «Мейпл Ліфс» Кайл Дубас подзвонив особисто, я зрозумів, що це не жарти. Мені сказали: «Хапай щитки, стрибай за кермо і мчися на стадіон». Я встиг приїхати за 20 хвилин до розминки », - зазначає Ейрес.

Великий кордон Великої вісімки. Овечкін набрав 1000 очок в НХЛ

Овечкін набрав 1000-й результативний бал в НХЛ і став четвертим в історії росіянином, хто дістався до цієї позначки.

Майстер з порятунку

Його третьою командою, в якій він виконав ту ж роль, була «Міннесота»: згідно з правилами, за кожен з таких матчів Лорі заробив $ 500. «Не пам'ятаю, на що я витратив ці гроші. По-моєму, поклав в банк. Я ніколи не замислювався про гроші в даному випадку, оскільки це приголомшливий досвід. Крім того, я ж отримав справжній ігровий светр зі своїм прізвищем », - додав Лорі, який з тих пір переїхав з хлібної на історії з воротарями Каліфорнії в передмістя Детройта.

Екіпірувальника, білетер і Хаттон

Тренер покликав Уорда до лавки запасних, після чого повернувся до Алвес і сказав: «Одягай шлем і виходь».

За 7,6 секунди до фінальної сирени, коли рахунок був 3: 1 на користь «Лайтнінг» і надію відігратися «Кароліна» вже втратила, наставник гостей Білл Пітерс прийняв несподіване рішення. Тренер покликав Уорда до лавки запасних, після чого повернувся до Алвес і сказав: «Одягай шлем і виходь». Жодного кидка Алвес відобразити так і не довелось (вкидання було в чужій зоні), але свою порцію уваги і оплесків він отримав, а те, що сталося яскраво продемонструвало рівень взаємної поваги в колективі.

7 секунд щастя. «Кароліна» здійснила мрію свого співробітника

Джордж Алвес - менеджер по екіпіровці в клубі «Кароліна Харрікейнз», але сталося так, що йому довелося захищати ворота «ураганів».

Через тиждень зі схожою проблемою зіткнулася «Флорида», у якій перед матчем з «Нешвілл» травму на розминці отримав Роберто Луонго. Роль «термінового бекапа» дісталася фахівця з продажу квитків Боббі Сегіну. Людина з досить хокейної прізвищем ніколи не грав на професійному рівні, але іноді допомагав команді на тренуваннях і вперше був одягнений на офіційний матч НХЛ. Наставник «Флориди» Том Роу. на відміну від свого колеги Пітерса, не дав зіграти несподіваного воротареві-початківцю, але і ризик в даному випадку був куди вище, оскільки хокеїсти «Пантерс» змогли довести матч до переможного кінця.

Воротар з квиткової каси і переможний гол Панаріна

«Чикаго» обіграв «Кароліну» завдяки вирішальній шайбі Панаріна, а «Флорида» продовжила традицію воротарських пригод.

«Це схоже на якийсь сюрреалістичний сюжет, але виявилося, що таке буває. Унікальна ситуація, коли якийсь незнайомий місцевий хлопець отримує шанс, а потім настає час і він виходить грати в НХЛ », - зазначив Хаттон.