Каду: Будемо грати тільки на перемогу

Ти зіграв свій перший офіційний матч за Шериф в Лізі чемпіонів. Які враження?
Я вважаю, що зіграв непогано. Але для мене це не головне, ми не добилися потрібного результату, тому як зіграв я особисто - не так вже й важливо. Наша команда набагато сильніше Сутьєска, і те, що ми зіграли внічию - помилка. В цілому ми грали добре.

Як вважаєш, чого вчора не вистачило для перемоги?
Нам не вистачило спокою, все таки це перша гра в Лізі Чемпіонів, а для деяких футболістів і перша в кар'єрі в єврокубках.

Шериф вчора провів два різних тайми, після першого здавалося, що перевага у другому таймі виросте до декількох м'ячів, але цього не сталося. Що потрібно робити для поліпшення реалізації?
Потрібно заспокоїтися і працювати над собою. У Сутьєска був лише один момент, і вони його реалізували, у нас було багато, але ми реалізували тільки один. У нас є все, щоб поліпшити цей показник. Я грав проти Сутьєска раніше, і команда залишилася на тому ж рівні. Ми можемо їх обіграти. Повинні були обігравати і вчора, оскільки повністю контролювали гру.

Що потрібно зробити в другому матчі для досягнення позитивних результатів?
Ми збираємося атакувати. Нас не влаштує нічия, ми будемо грати тільки на перемогу, тим більше, що нам це під силу. Потрібно лише бути гранично уважними.

Багато хто говорить про те, що Сутьєска, незважаючи на запевнення їх головного тренера, буде грати від оборони. Як будете справлятися з цим?
У нас не повинно бути проблем, в якій би футбол Сутьєска не грала в матчі-відповіді. Я вважаю, що індивідуально наші гравці сильніші, не вистачає лише зіграності. Багато нових гравців, і потрібно навчитися розуміти один одного на полі. Якщо ми не можемо реалізувати кожну гольову ситуацію, ми створимо їх набагато більше, і пройдемо. Ми хочемо забити 2-3 голи. Я впевнений, ми зможемо пройти.

Як настрій в команді? Чи готові виграти другу гру і пройти далі?
Всі впевнені, що ми можемо це зробити, тим більше, що ми вже бачили Сутьєска в справі.