ФНК on-line арсенал

Другий тайм футболісти "Тоттенхема" зіграли краще за свого суперника і змогли домогтися призначення пенальті, завдяки якому Кейн зрівняв рахунок. "Шпори" могли забити і ще гол, але Еріксен зі штрафного пробив у штангу, тоді як "Арсенал" нічого особливого, крім навалу, створити у рамки Льоріса не зміг. В результаті внічию зіграли суперники, поділивши очки! Для вас же на цьому матчі працював Козирєв В'ячеслав! До нових зустрічей на сторінках ФНК! І пам'ятайте, що футбол - це спорт №1 в світі!

Звучить фінальний свисток! У северолондонском дербі зафіксована нічия - 1: 1.

Немає вже сил у гравців "Арсеналу". Тут і Озіл ледве волочить ноги, і Санчес видає неточні передачі. Це була гра, яка забрала занадто багато сил. Нічия тут буде найсправедливішим підсумком.

Цілих п'ять хвилин у другому таймі належить переграти командам. Цілий вагон часу додав Марк Клаттенбург.

НЕБЕЗПЕЧНО! Слід подача в штрафну "Тоттенхема". Вистрибує в центрі на м'яч Олів'є Жиру, який головою б'є прямо по центру. Туди, де стоїть Уго Льоріс.

Янссен з гострого кута пробиває по воротах Чеха. Прямо по позиції воротаря виходить. З другої спроби забирає кіпер "канонірів" м'яч в рукавички.

Уінкс з'являється на кілька хвилин на поле. Сона знімає з матчу Маурісіо Почеттіно. Зовсім скоро гра в Лондоні підійде до кінця.

Вантажать сферу з останніх сил в чужу штрафну футболісти "Арсеналу", проте втрачають вони м'яч в центр поля, після чого Сон спрямовується до ігрового снаряду, але його встигає випередити Петро Чеха, у якого, до того ж, їде нога, але встигає кіпер зіграти ногами на свого футболіста.

Так, другий тайм, якщо брати його в сукупності, залишається за футболістами "Тоттенхема", які мали вже кілька моментів, щоб забити другий гол.

МОМЕЕЕЕЕНТ! Ледь не забиває другий гол "Тоттенхем". З заробленого хвилиною назад штрафного Еріксен робив подачу з підкруткою у воротарський "канонірів". Ніхто до м'яча в цьому випадку не добрався, ну, а сферу з гулом врізалася в праву штангу і вискочила в поле!

Сона відразу ж три гравці оборони "Арсеналу" прихоплювали за футболку, але він примудрився віддати пас в падінні на Роуза, проти якого вже фолили.

Ну, а чому ж Жиру НЕ пресингує свого суперника? Адже він щойно вийшов на поле. Форвард просто зобов'язаний в останні хвилини зустрічі залишити всі сили на полі.

Впав темп гри в кінцівці зустрічі, і тепер сил у суперників просто не вистачає. Якусь паузу взяли зараз суперники. Чи буде фінальний штурм?

Тріпп'єр в результаті на поле виходить. В масці він буде грати. Уокер по свист лондонських трибун межі газон залишає.

Якось важко зараз піднімається з газону Кайл Уокер. Виносять вже лікарі носилки на полі, але захисник показує, що вони йому не знадобляться. У будь-якому випадку, гру футболіст "шпор" продовжити вже не зможе.

Не минає передача Санчеса в штрафну на Жиру. Ставлять блок м'ячу захисники гостьової команди, і француз виявляється не при справах, а на підступах до штрафного "шпор" нікого з футболістів в червоно-білій формі не виявляється.

Не зміг Озіл на фланзі піти від зіткнення з Денні Роузом. Більш того, гравець "Тоттенхема" зіграв проти свого опонента дуже уважно і чисто. Снаряд з-за бокової вкинуть тепер гості.

Не дуже багато часу залишається грати командам. Близько 15 хвилин. Чи зуміє хто-небудь з команд здобути в результаті три очки в свою скарбничку? Або нас чекає нічия? Це питання, відповідь на який ми отримаємо в найближчі хвилини.

Дайер сфолив на Санчеса на чужій половині поля. Тут же послідувала Откідка м'яча з боку гравця "Тоттенхема". Саме за це він і отримує в свій пасив жовте світло від Клаттенбургом.

І тепер заміна в складі "Тоттенхема": на полі з'являється Янссен. Межі газону залишає Кейн. Ще не готовий він відбути на полі всі 90 хвилин.

Запрацював "Арсенал" кутовий удар зліва. Озіл виконав відмінний пас в центр штрафної, де Санчесу не вдалося нанести удар в боротьбі з Роузом. Сфера відскочила на лінію штрафного, звідки Ремзі в дотик пальнув трохи вище цілі!

Ну, і тут же остання ротація в стані господарів: Окслейд-Чемберлен замість Уолкотта з'являється.

Замість Івобі на полі з'являється зараз Олів'є Жиру. Ще хвилин десять тому повинен був наставник господарів випускати цього форварда, щоб той якомога швидше увійшов в гру.

Подача Еріксена виходить не особливо хорошою. Кейну не вдається дістатися до м'яча, адже Монреаль здорово ставить корпус опонентові.

ОГО! А в підсумку невдалий навіс виконав Озіл, і "каноніри" організували контратаку, в ході якої по нозі дісталося Кейну від Косельні. Штрафний у ворота господарів ставить рефері, а захиснику "Арсенала" показує жовту картку.

Затягнув з передачею на лівому фланзі Івобі якого в боротьбі завалив на газон Кайл Уокер. Є хороший шанс забити гол у ворота гостей.

Зачепив зараз шматок газону Денні Роуз, в результаті чого опинився він на газоні зі знятим бутси. Арбітр зупинив гру, і не відновив її, поки захисник "шпор" не привів себе в порядок.

Зовсім трохи залишається грати в цьому поєдинку суперникам. Всього-то половину другого тайму, однак часу на те, щоб забити гол або два - більш ніж достатньо.

Тут же Ремзі вступає в боротьбі і на правому куті штрафного видобуває м'яч для своєї команди. Віддає Аарон передачу Монреалю, який виконує не найкращу подачу на дальню штангу. М'яч приземляється точно в руки Льорісу.

У центр поля виходить Ремзі зараз. Коклен відправляє відпочивати. Потрібно виривати перемогу в це зустрічі "канонірам", на це і йде Венгер.

Ні, першим на поле "Емірейтс" вийде НЕ Олів'є Жиру. Це буде Аарон Ремзі, який точно також, як і Жиру п'ятьма хвилинами раніше, отримує останні настанови від Арсена Венгера.

Розіграли кутовий удар біля воріт "Арсеналу" "шпори". Роуз віддавав пас під удар Сону, якому снаряд не ліг на підйом. Снаряд в результаті пішов значно вище цілі.

НЕБЕЗПЕЧНО! Ось це так! Озіл з лівого флангу відправив сферу у штрафну. Помилилися там позиційно захисники "шпор", тоді як Джака вискочив з-за спин і головою завдав удару в праву "шістку". Божевільний стрибок Льоріса врятував команду від неминучого гола!

Ну нічого собі! Тепер уже йде вперед Роуз, і з лівого флангу прострілює м'яч у воротарський дуже небезпечно. Підключається там на дальній штанзі до цієї передачі Кейн, але Монреаль, який грає в підкаті, встигає Харрі випередити. М'яч потрапляє в коліно Кейну і відлітають за лицьову. Ще й удар від воріт!

Не минає проникаюча передача Джак в штрафну, на Санчеса. Читає цей пас Роуз, який, по суті, перериває гольову передачу суперника.

Олів'є Жиру ось-ось вийде на поле. Щось йому розповідає зараз Арсен Венгер. Француз, безумовно, повинен додати атакуючої міці "канонірам".

І знову небезпечно! Тільки тепер у протилежних воріт! Йде подача в район воротарського Льоріса. Віммер там вистрибує вище і всіх, і на цей раз потилицею грає не в ворота, а за лицьову лінію, як вчили, тоді як на дальній штанзі позбавляються можливості забити гол Озіл і Уолкотт.

Еріксен! І як же не виводить він зараз свою команду вперед. Втратив на своїй половині поля м'яч Озіл. Відразу ж доставив Дембеле сферу Еріксену, який завдав постріл з-під Бельеріна. М'яч влітав в лівий кут, але божевільний кидок Чеха врятував "Арсенал" від голу! Браво!

Можливо, вже в найближчі хвилини ми з вами побачимо активні дії з боку Арсена Венгера, тому як запасні "канонірів" ось уже як 15 хвилин фігурує на наших телеекранах. Заміни ось-ось відбудуться.

Кутовий на правому фланзі заробили футболісти "Арсеналу". Пішла подача Озіла в район ближньої штанги, куди набігав Санчес, але трохи не влучив по м'ячу, в той час, як Уокер ногою вибив сферу за бокову лінію.

Так, і все тепер доведеться починати футболістам "Арсеналу" спочатку. Надто вже багато господарів дозволили своєму суперникові на початку другої 45-хвилинки, за що і поплатилися.

Дуже впевнено підійшов зараз до м'яча Кейн, який кинув холоднокровний погляд на всі боки і переграв Чеха з "точки", пробивши по центру воріт. Петро впав в ліву від себе область воріт.

ГООООООООООООООООООООООЛ! КЕЙН! 1: 1! Зрівнюють рахунок "шпори"!

ПЕНАЛЬТІ! У ворота "Арсеналу"! Мусса Дембеле встиг увійти в чужу штрафну, встояв на ногах в боротьбі з Озіл, після чого вдарився об ногу Косельні, а гравець опинився на газоні. "Крапка"!

Ого! І просто рятує зараз свою команду Бельерін, який встиг прибігти з одного краю штрафного на інший і в підкаті вибив м'яч з-під ніг Сона, замахується для удару.

Показують нам зараз режисери нудьгує на трибуна Справі Аллі. Сьогодні молодий талант "шпор" своїй команді допомогти не може. Буквально перед початком зустрічі стало відомо про його травму. На кілька тижнів він вибив з ладу команди і тепер не зіграє за свою національну збірну в наступні вихідні.

Встигає Монреаль вибити м'яч з-під ніг Уокер, який, на додачу до всього, ще й фолить проти опонента. Штрафний удар зі своєї половини поля виконають господарі.

Не вдався вихід на швидкості до чужих воріт у гостей. Проте не без порушення правил Косельні вдалося відібрати м'яч у Сона. Болючого удару отримав кореєць, але матч він продовжити зможе.

Мабуть, Кайл Уокер все-таки розходився. Надали йому допомогу в перерві і зустріч захисники "Тоттенхема" може продовжити. Це радісна новина для вболівальників "шпор".

Все на своїх місцях? Тоді можна продовжувати гру! З центру поля м'яч розіграли футболісти "Тоттенхема", які тепер зліва по телевізійній картинці. У перерві замін не відбулося! Удачі суперникам, поїхали!

Дуже хороший перший тайм провели команди, правда, часом утворювалися в нашому поєдинку і нудні відрізки. "Арсенал" в першій половині зустрічі виглядав краще свого супротивника, а тому зумів відкрити рахунок. Нехай і не самостійно, а за допомогою суперника, який завдав головою удар у власну рамку, але його ще потрібно було змусити це зробити. Загалом, "каноніри" награли в перші 45 хвилин на цей гол і пішли на перерву заслужено лідируючи в рахунку.

Звучить свисток на перерву! Перший тайм добіг кінця! Нас чекає ще 45 хвилин гри! Нікуди не розходимося. Поки на табло горить рахунок 1: 0. Господарі попереду.

Мустафі з хусточкою повернувся на поле. Кров просто бризкає у нього з носа. Йому також в перерві потрібно більш серйозна медична допомога.