Футбол суперкубок іспанії - 2019 фінал 1 матч барселона - реал як зіграли

Команди довго зволікали, гравці рела четвіркою тримали Мессі, не даючи йому розвернутися. За всім цим поданням з запаски спостерігав майбутній головний герой матчу - Роналду.

На 50 хвилині невдало зіграв Піке, від нього м'яч відскочив у власні ворота. Барселона трохи скисло, хоча це гравців Реала тепер можна називати "прокислими вершками" - у них нова форма, зовсім не вершкова.

Гравці Барселони майже не відходили від воріт Реала, але не вистачало реалізації. На 77 хвилині все-таки "вершковим" був призначений пенальті, який пробив Мессі, рахунок зрівнявся 1: 1.

Футбол суперкубок іспанії - 2017 фінал 1 матч барселона - реал як зіграли

і отримує попередження у вигляді жовтої картки.

Минуло кілька хвилин, Кріштіану завалився в штрафний Барселони, у вболівальників Барси здригнулося серце: "Невже пенальті на останніх хвилинах?" Але арбітр, не здригнувшись, витягнув червону картку, щоб видалити симулює Кріша. Наступний матч піде без зірки Реала, але вже все одно - "мавр зробив свою справу - мавр може йти".

У цій останній десятихвилинці сконцентрувалися майже всі найважливіші моменти матчу - на останній хвилині Асенсі залишився без уваги захисту Барси і м'яч знову у воротах супротивника. Остаточний рахунок 1: 3.

За Реалом цей матч, але не Суперкубок Іспанії. Барселона не такий клуб, щоб здаватися при будь-якому рахунку. Матч-відповідь розставить всі крапки над i.

Досить цікавим вийшов матч і до 80 - ї хвилини нічого не було ясно. Але вийшов на заміну, головна зірка "королівського" клубу, Кріштіану Роналду вивів свою команду вперед. Правда потім він був видалений, але справа зроблена. А на 90 - й хвилині Марко Асенсио збільшив перевагу "Реала" до двох м'ячів. У підсумку 1: 3 і "каталонцям" буде ох як не просто в Мадриді в матчі-відповіді навіть при відсутності Кріштіану Роналду. Але у "Барси" в історії є гучні камбек.

Ось як розподілилися голи:

Ліонель Мессі - 77 хвилина (пен.) - Херард Піке - 50 хвилина (авт.), Кріштіану Роналду - 80 хвилина, Марко Асенсио - 90 хвилина.