Футбольні рекорди, встановлені любителями

Десять футбольних рекордів Гіннесса, встановлених гравцями-непрофесіоналами.

Наймасштабніший виставковий матч

Найдовший футбольний матч

Матч, який зібрав найбільшу кількість учасників, тривав близько 33 годин, проте навіть така солідна тривалість не є рекордом. Кращий результат був встановлений буквально місяць назад двома аматорськими командами з французької комуни Кербак. Дві команди, складені з 11 польових і 7 запасних гравців, провели на полі 73 години поспіль. Кількість замін не було обмежено, а тому запасні футболісти отримували двогодинні перерви на відпочинок. По ходу матчу два гравці були тимчасово госпіталізовані, але попередній рекорд все ж був побитий. Підсумковий рахунок матчу - 475: 473.

Найбільший футбольний турнір

Найтриваліший контроль м'яча

Від рекордів, встановлених цілими командами, переходимо до унікальних особистостей, які ніколи не забивали на чемпіонатах світу і не вигравали Лігу чемпіонів, але все одно внесли свої імена в Книгу рекордів Гіннесса. Ні для кого не секрет, що один з головних футбольних навичок - контроль м'яча. Кожен, який пробував грати в футбол, звичайно, намагався карбувати м'яч, не даючи йому впасти на землю. Але ні Мессі, ні Роналду не перевіряли, як довго вони можуть це робити. А еталоном на сьогоднішній день є результат мексиканця Абрахама Муньоса. яка не опускав м'яч на землю протягом 21 години і хвилини. Під час нетривалих перерв на відпочинок рекордсмен затискав м'яч колінами.

Найшвидший марафон з м'ячем

Кращі забіги з м'ячем на голові

Найточніший розпасовщиків

Найбільша висота падіння якого впіймали м'яча

Але яка ж книга футбольних рекордів обійдеться без успіхів у воротарському мистецтві? Є подібні і в довіднику Гіннесса. Британці Гевін Хенсон і Девід Сімен під час реконструкції на стадіоні «Уемблі» стали володарями незвичайного досягнення. Кожен з них зловив м'яч, що падає з висоти 102,5 метра. Ігровий снаряд скидали з будівельного крана, і, наближаючись до землі, він досягав швидкості 137 кілометрів на годину. Вдарившись об газон на такій швидкості, м'яч злітав в небо на 15 метрів, але британці не іспугаліс, і один за одним встановили незвичайний рекорд.