Головний тренер «зеніту» назвав гру команди антифутболом

У першому таймі домашнього матчу 22-го туру чемпіонату Росії проти Махачкалінська «Анжи» петербурзький «Зеніт» зіграв дуже погано, показавши антифутбол. Про це заявив головний тренер команди Мірча Луческу. Зустріч завершилася внічию - 1: 1.

«На жаль, все залежить тепер не від нас. Залежить тільки від інших матчів, і це дуже сумно. На жаль, підійшли до завершальної стадії чемпіонату з дуже великим кількість карток: у Нету і Крішіто по сім попереджень, у Дзюби і Кокоріна - по три. Юсупов пропустив цей матч. Природно, коли стільки карток, гравець береже себе, щоб не пропустити матч зі «Спартаком». В якійсь мірі це, на жаль, вплинуло на сьогоднішній матч. На жаль, довелося міняти багатьох гравців - Смольников ще не відійшов повністю, Анюков відчув нездужання в суботу. Чи не ризикнув і, напевно, помилився, не виставивши Крішіто.

Довелося вдатися до допомоги Чернова, який після зборів грав і тренувався практично тільки з «Зенітом» -2. Це призвело до того, що ми перший тайм зіграли просто потворно, я можу назвати це антифутболом, який мені зовсім не подобається, невластивий мені і моїм командам. Не було у нас терпіння виходити з оборони через пас, як ми це завжди робимо. Вдалися до довгих передач, які невластиві нашій грі. Суперник ці передачі практично завжди вигравав, підбір був за ним. Вони використовували свою швидкість після цього, свою агресивність, яка приводила до того, що вони створювали напругу біля наших воріт », - цитує Луческу офіційний сайт« Зеніту ».

Після матчу півзахисник «Зеніту» Олег Шатов у відповідь на прохання про інтерв'ю похитав головою і сказав: «Головному тренеру і без нас добре». Раніше агент футболіста Кахор Муминов в інтерв'ю «Спорт-Експресу» озвучував версію про непрості стосунки хавбека: «Що тут приховувати? Це і так всім відомо. Слово «конфлікт» має занадто негативну конотацію, але період зараз у Олега непросте, це так ».

У відповідь на заяву Шатова Луческу пояснив, що футболіст втратив місце в складі «Зеніту» через травми. За словами румунського фахівця, він бачить Шатова на позиції Данні, але в даний час португалець грає сильнішим за росіянина.

«На жаль, Шатов сам себе віддалив від команди своїми травмами. Він єдиний такий. Іноді ці травми дійсно існують, іноді мені складно сказати, наскільки вони серйозні. Якщо говорити про його місці в складі, то він не може грати під нападаючим, не може грати на позиції того ж Кокоріна. Він може грати на позиції Данні, але Мігель на сьогоднішній день краще за нього. Ось і все, що я можу сказати.

Я вірю в цього гравця, у нього дуже великий потенціал, і найголовніше, щоб він постійно тренувався. Він три дні тренується, потім день не тренується. Йде тренування, він може піти на 50-й хвилині - у нього щось болить. Ми готувалися до гри, і він в середині тижня поїхав до Фінляндії перевіряти себе. Я не можу довіряти гравцеві, який не тренується постійно, не отримує максимальних навантажень, які отримують всі інші. Я чекаю, звичайно, його з нетерпінням, але це більше залежить від нього, а не від мене. Так було і в кінці першої частини чемпіонату, і на зборах. Він вже не молодий і перспективний футболіст, якого всі повинні чекати, він вже гравець, який повинен ставати лідером в такій команді, як «Зеніт», і для цього він повинен постійно бути в тренувальному процесі, отримувати ті навантаження, які отримують всі інші » , - розповів Луческу.

У матчі проти «Анжи» петербурзький клуб пропустив вже на 21-й хвилині - гол організували два колишні гравці «Спартака». Сергій Паршивлюк з правого флангу точно подав у штрафну, а Павло Яковлєв в дотик переправив м'яч у сітку з-під захисника.

На початку другого тайму становище пітерців ще більше ускладнилося. Капітан команди Мігель Данні віддав невдалу передачу назад, Паршивлюк м'яч перехопив, і Ніколас Ломбертс змушений був фолити проти входив в штрафну гравця. Фол останньої надії був очевидним, і арбітр видалив бельгійця з поля.

Залишившись в меншості, «Зеніт» зміг зрівняти рахунок. Олександр Кокорін пас Євгенія Чернова з лівого флангу обробив невдало, але м'яч рикошетом відскочив назад до форварда, і той проштовхнув його в сітку.

ЦСКА в 22-му турі зіграє в гостях з «Краснодаром». У разі перемоги армійці обійдуть «Зеніт» на два очки.