Футбольне громадянство Олександра Алієва залишається нез'ясованим, Сьомін реабілітував Торбинського, а московське "Динамо" продовжує чекати суперфорварда. Подробиці - в огляді дня.

Наумов: Алієв заявлений в Прем'єр-Лізі як росіянин

Стороженко: в правовому відношенні ситуація з Алієвим неясна

Сарсанія: форвард топ-рівня прибуде в «Динамо» влітку

Торбінський повернувся в основний склад «Локомотива»

Півзахисник московського «Локомотива» Дмитро Торбінський повернувся в основний соста в залізничників і зможе взяти участь у матчі 5-го туру Прем'єр-Ліги з «Зенітом». У четвер футболіст вперше тренувався в загальній групі після майже двотижневої перерви. Нагадаємо, в молодіжний склад Торбінський був відправлений після матчу зі «Спартаком» в 3-му турі Прем'єр-Ліги.

РФС визнав дві помилки Безбородова в Томську

У четвер відбулося чергове засідання експертно-суддівської комісії РФС під головуванням Микити Симоняна. На ньому розглядалася скарга московського «Спартака» щодо трьох епізодів, що сталися в матчі 4-го туру Прем'єр-Ліги з «Томью» (2: 2).

В результаті були прийняті наступні рішення:

а) на 7-й хвилині - суддя правильно призначив 11-метровий удар у ворота команди «Спартак»;

б) на 60-й хвилині - суддя помилково не виніс попередження гравцю команди «Томь»;

в) на 90+ хвилині - суддя помилково виніс попередження гравцю команди «Спартак».

Таким чином, скарга ФК «Спартак» визнана обґрунтованою за двома епізодами, пов'язаними з дисциплінарними санкціями.