І коні ситі і вовки цілі - спорт, футбол

Московський ЦСКА обіграв на своєму полі німецький «Вольфсбург» з рахунком 2: 1 в рамках 5-го туру Ліги чемпіонів. Ця перемога дозволила армійцям наздогнати «вовків» в турнірній таблиці групи В. Однак, за рахунок особистих зустрічей, німці, поки залишаються на 2-му місці, а значить, все вирішиться в останньому турі, коли армійці поїдуть до Стамбулу на гру з «Бешикташем », а« Вольфсбург »прийме на своєму полі« Манчестер Юнайтед ».

Але ж гра цілком могла закінчитися і розгромом приїжджої команди, якби не швейцарський воротар Дієго Бенальо, який дозволив червоно-синім потривожити сітку своїх воріт всього 2 рази.

У стартовому складі ЦСКА вийшли майже всі гравці основи. Був відсутній лише Дейвідас Шемберас, який отримав в минулій грі з «МЮ» червону картку. Його місце зайняв Елвер Рахіміч.

У «Вольфсбурга» втрата була більш відчутна - не зміг взяти участь в матчі один з головних бомбардирів команди бразилець Графіте.

Гра почалася з атак ЦСКА. Правда, німці не дуже-то і чинили опір. На відміну від першого матчу, в Москві команда Арміна Фе грала «другим номером». Правда, спочатку армійцям не вдавалося довести свої атаки до удару - на шляху м'яча вставали захисники. А ось на 19-й хвилині рідкісна контратака «Вольфсбурга» закінчилася виходом один на один Едіна Джеко, який з гострого кута переграв Акінфєєва - 0: 1. Положення армійців, яким потрібно було вигравати з різницею, мінімум 2 м'ячі, стало і вкрай важким.

Однак, як виявилося, все, що потрібно було червоно-синім для того, щоб почати грати на повну котушку - це пропущений гол. На 22-й хвилині Мілош Красіч вийшов на ворота Дієго Бенальо, але пробити йому завадили захисники. На 34-й хвилині німці відповіли хорошою комбінацією, яка завершилася ударом Місімовіч з-за штрафної - м'яч пролетів трохи вище воріт. Ну а на 44-й хвилині найвірніший момент занапастив Олексій Березуцький, який після розіграшу кутового влучив в Бенальо метрів з п'яти. Забий Березуцький в цьому моменті і у ЦСКА з'являлися б реальні шанси домогтися потрібного для себе результату зустрічі.

Другий тайм почався з дальнього удару Євгена Алдонина - трохи мимо. На 49-й хвилині Красіч прорвався в штрафну з правого флангу і прострілив, але ніхто не встиг підставити ногу. На 54-й хвилині один на один з гострого кута вийшов Павло Мамаєв, але його удар ногою відбив Бенальо. Ну а на 58-й хвилині армійці, все ж, дотиснули суперника. Навіс Алдонина і Нецид ударом головою зрівняв рахунок в матчі. Піймавши кураж гравці ЦСКА побігли добивати пораненого супротивника. І їм це вдалося. На 66-й хвилині чудовий дальній удар вийшов у Красіча - Дієго Бенальо був безсилий - 2: 1. Проте, цей результат поки не виводить армійців на 2-й рядок у групі, адже в Німеччині ЦСКА поступився з рахунком 1: 3. Згадавши про це, Красіч на 74-й хвилині вивів до воріт «Вольфсбурга» Мамаєва, але росіянин з гострого кута пробив вище «рамки». На 85-й хвилині прийшла пора рятувати свою команду Ігоря Акінфєєва, витягнув м'яч з-під поперечини після удару Марсела Шефера. Через 3 хвилини ЦСКА відповів небезпечним ударом Дзагоєва з гострого кута. І знову лише реакція Бенальо врятувала «Вольфсбург» від третього пропущеного м'яча. На довершення, Дзагоєв знову приклався по м'ячу метрів з 20-ти, але снаряд пролетів поруч зі штангою.