Як виступили російські фігуристи на чемпіонаті світу-2019, актуальні питання, питання-відповідь,

Жіноче одиночне катання

Росіянка Євгенія Медведєва завоювала золоту медаль чемпіонату світу в жіночому фігурному одиночному катанні. Після короткої і довільної програм вона набрала в результаті 233,41 бала, встановивши тим самим новий світовий рекорд. При цьому попередній рекорд також належав їй. Таким чином, Євгенія Медведєва стала дворазовою переможницею чемпіонату світу.

Друге і третє місце зайняли фігуристки з Канади - Кейтлін Осмонд. яка заробила 218,13 бала, і Габріель Дейлман (213,52).

Ще одній росіянці Марії Сотсковой дісталося восьме місце, вона набрала 192,20 бала, а її співвітчизниця Анна Погорілий стала 13-й (183,37).

Чоловіче одиночне катання

22-річний фігурист Михайло Коляда за підсумками змагання зайняв 8-й рядок рейтингу в світовій першості. У спортсмена 257.47 бала. Інший росіянин Максим Ковтун розташувався на 11-му місці турнірної таблиці з результатом 245.84 бали.

На п'єдестал пошани піднялися два конкурсанти з Японії - Юдзуру Ханю (321.59) і Сема Уно (319.31), а також китайський фігурист Цзінь Боян (303.58).

парне катання

Російські фігуристи Євгена Тарасова і Володимир Морозов завоювали бронзову медаль світової першості. За підсумками короткої і довільної програм дует з Росії набрав 219,03 бала.

Золоту медаль чемпіонату світу взяла пара з Китаю Сунь Веньцзін і Хань Цун. Вони набрали 232,06 бала. Срібло дісталося спортсменам з Німеччини Альоні Савченко і Бруно Массо. Їх результат - 230,30 бала.

У змаганнях в Гельсінкі брали участь ще дві пари з Росії: Ксенія Столбова і Федір Климов. а також Наталія Забияко і Олександр Енберт. Вони завоювати п'ятий (206.72) і 12-е (192.54) місця відповідно.

Танці на льоду

У танцях на льоду росіяни не змогли пробитися на п'єдестал пошани. Пара Катерина Боброва та Дмитро Соловйов розташувалася на п'ятому місці турнірної таблиці з результатом 184.04 бали. Російські фігуристи Олександра Степанова та Іван Букін за результатами короткої і довільної програм виявилися десятими (174.70).

Кваліфікація на XXIII зимові Олімпійські ігри

За підсумками чемпіонату світу на Олімпіаді збірна Росії по максимальній квотою буде в жіночому одиночному катанні і в змаганнях пар (три фігуристки і три пари). У змаганнях чоловіків і танцювальних дуетів від Росії виступлять два учасники і дві пари.