Як зіграли росія - ізраїль в відборі на чм-2018 хто забивав голи

Голи добули Росії Василь Березуцький, Олександр Кокорін, Денис Глушаков. принесли команді Росії впевнену (3: 1) перемогу над Ізраїлем. Фабіо Капелло зміг повернути своїх підопічних на I місце в групі F, а команда, маючи в активі 18 очок після проведених турів, випереджає Португалію на 2 бали.

Судячи з досить невдалу гру Ізраїлю у зустрічі з Азербайджаном, перемога була передбачувана. Ветерани і місцева преса розкритикували дії команди в що не принесла результатів грі.

Зазвичай холоднокровний Капелло в цей раз нервував, оскільки його підопічні без особливого успіху намагалися весь перший тайм "розмочити" рахунок.

Ізраїльтяни, відчувши себе досить комфортно, створили парочку моментів, сказився Капелло. Мабуть, в перерві італієць втлумачив команді всю важливість зустрічі, тому вже на початку наступного тайму Березуцький і Кокорін забили свої голи.

Але навіть після цього Капелло не збирався заспокоюватися, вкрай болісно сприймаючи будь невдале дію наших хлопців. Росіяни продовжували атакувати, але кожен раз гравцям не вистачало трішки везіння. Широков підхопив у нападника естафетну паличку, однак, м'яч пішов в штангу, але Глушаков першим відреагував на відскік м'яча і блискуче довів рахунок до 3: 1. Ізраїльтяни вже в додатковий час розмочили рахунок 3: 1.

Наші перемогли 3 - 1. В першому таймі голів не було, хоча наші старалися. А в другому вони вийшли з хорошим настроєм і на самому початку тайму забили Березуцький і Кокорін. Особливо гарний гол Кокоріна з літа в дев'ятку. Потім змогли ще один забити, але розслабилися і пропустили на 93 хвилині. Головне, наші вийшли на перше місце з 18 очками, у Португальців на очко менше. Тепер все в руках (ногах) нашої збірної - переможуть Люксембург і Азербайджан, значить виходять з групи без стикових ігор.

Шкода, що часто наші футболісти самі собі створюють складності, а потім їх доводиться долати. Програли Португалії, зрозуміло, команда сильна. Але в Північній Ірландії грали погано.