Росія - Ізраїль

Збірна Росії перемогла на «Петровському» збірну Ізраїлю - 3: 1. Наша команда повернулася на перше місце в групі, і їй залишилося зробити всього два кроки для того, щоб потрапити на чемпіонат світу в Бразилії. У сьогоднішній грі у збірної Росії було два капітани. Ігор Денисов провів не найбільш вдалий матч і був замінений у перерві, а в другому таймі пов'язка перекочувала на руку Романа Широкова. Центрхав «Зеніту» взяв участь у створенні першого гола, а потім не реалізував пенальті.

«Ми виграли, так що враження від гри найкращі, - сказав в мікст-зоні Широков. - Може бути, перший тайм не зовсім вийшов, а в другому гра була вже більш-менш. До перерви збірної Росії не вдавалося швидко переходити в атаку, тому моментів біля воріт суперника виникало мало. зате наша

1: 0 - В. Березуцький - 49. 2: 0 - Кокорін - 52. 3: 0 - Глушаков - 74. 3: 1 - Захави - 90 + 3

захист сьогодні зіграла чудово. Єдине - прикро, що ми пропустили в кінцівці. А за весь інший час, мені здається, ізраїльтяни жодного моменту не створили. Коли ми забивали перший гол, Березуцький зіграв на перехопленні, пішов вперед, віддав мені, а я відпасував йому. М'яч добре до Васі прилетів через невеликий рикошет. Змащений пенальті? Я не сильно засмутився, адже ми забили гол. У мене гольовий пас практично вийшов. А ось бути капітаном збірної дуже приємно ».

Глушаков ледь не заснула на лавці

Нереалізований Широковим одинадцятиметровий перетворився в гол завдяки моторності Дениса Глушакова. Півзахисник «Спартака» добив м'яч у сітку воріт Дуду Авата. У бесіді з журналістами Глушаков закликав зенітівця завжди асистувати йому таким чином:

«Широков сказав, що своїм ударом з пенальті зробив мені гольову передачу? Нехай завжди так робить! Хоча краще нехай забиває з пенальті. Але взагалі від нас завжди вимагають йти на добивання. Може, десь і пощастило з голом, адже м'яч прилетів саме до мене ».

За словами Глушакова, випускаючи на заміну в перерві і при рахунку 2: 0, Фабіо Капелло давав йому різні тактичні завдання. Крім того, спартаківець зізнався, що справжню підтримку трибун «Петровського» відчув тільки після того, як збірна Росії почала забивати голи.

«Всі розуміли значимість цього матчу. Тренер дав нам установку грати агресивно, але в першому таймі трохи не виходило, ми не забили. У другому реалізували моменти, тому і перемогли. У роздягальні Капелло нічого особливого мені не говорив. А вже перед виходом на поле уточнив, що я повинен робити. Після того як ми забили два голи, головний тренер підкликав мене і попросив трохи поміняти стиль гри. Вказав на помилки. Загалом, нічого незвичайного.

Широков: "Я не сильно засмутився через нереалізований пенальті, адже ми забили гол. У мене гольовий пас практично вийшов. А ось бути капітаном збірної дуже приємно ".

Що стосується атмосфери на трибунах, то я, чесно кажучи, в першому таймі мало не заснув на лавці. Ось і Володя Габулов сміявся. Говорив, що вболівальники, напевно, горло зірвали, адже вони взагалі не кричали. Слабо було чутно. Але коли ми почали забивати, то все змінилося, вони стали нас підтримувати », - поділився враженнями Глушаков.

«Щасливий сьогоднішній перемозі, - розповів про свої емоції молодий динамівець. - Наша команда повернулася на перше місце в групі. Зіграла збірна на сто відсотків? Думаю ні. Все-таки ми провели два різних тайми. Після перерви на полі була зовсім інша збірна Росії. До цього суперник грамотно оборонявся, опускався до своїх воріт, тому атаки давалися важко. Ми розуміли, що потрібно було забивати і вигравати, і після замін вдалося це зробити. Наш перший гол "розкрив" гру. Що стосується мого точного удару, то потрапити з тієї позиції було не так вже й складно. В цілому ж було непросто, так як правий захисник збірної Ізраїлю, як я зрозумів, сьогодні персонально грав проти мене. Я ще не приймав м'яч, а він мене вже бив. Мабуть, отримав певну установку. Можна сказати, я від нього втік в центр, так як важко грати, коли за тобою весь час ідуть по п'ятах ».

Самедов НЕ ВІДРАЗУ СТАВ РОЗУМІТИ КОЗЛОВА

Нападаючий збірної Росії і "Зеніту" Олександр Кержаков хоч і пішов з поля без гола, але зіграв корисно. Заслужив овації уболівальників. Кержаков вважає, що наша команда тримала нитки гри в своїх руках з першої хвилини і до фінального свистка.

«Ми грали на перемогу, і нам вдалося її досягти, - сказав Кержаков. - Контролювали ситуацію на полі впродовж усього матчу. Не дали практично нічого створити біля своїх воріт, якщо не брати до уваги гола, пропущеного в кінцівці. Просто розслабилися. Природно, два м'ячі на початку другого тайму дуже підняли нам настрій і позначилися на настрої суперника. Але і в перерві ми не нервували. Думаю, всі розуміли, що рано чи пізно заб'ємо. Тренер просив нас продовжувати в тому ж дусі. Чи зіграли ключову роль заміни? Думаю так. Тепер у збірної Росії попереду два дуже важливих матчу.

Глушаков: "Чесно кажучи, я в першому таймі мало не заснув на лавці. Ось і Володя Габулов сміявся. Говорив, що вболівальники, напевно, горло зірвали, адже вони взагалі не кричали ".

Потрібно домагатися того результату, якого всі від нас чекають. Будемо намагатися! Величезне спасибі уболівальникам за те, що вони не влаштовували ніяких провокацій. Навпаки, сьогодні відчувалося єднання людей. Підтримували нас здорово ».

Півзахисник «Локомотива» Олександр Самедов дещо несподівано замінив у «основі» Володимира Бистрова. І якщо в першому таймі Самедова, як здалося, бракувало взаєморозуміння з партнерами по команді, то в другому він разом з усією збірної зловив кураж. В результаті записав на свій рахунок гольову передачу.