Як зіграв запорізький - металург - з - шахтарем

"Металург" у Львові поступився донецькому "Шахтарю"

У стартовому складі запоріжців виявилося два дебютанта «Металурга». Місце в центрі оборони зайняв Віталій Лисицький, на правому фланзі захисту з'явився Павло Пашаєв. На жаль, не зміг дебютувати у Львові Дмитро Льопа. Напередодні матчу Діма отримав пошкодження голеностопа. У перший раз місце в стартовому складі отримав центральний півзахисник «Металурга» Ігор Журахівський. Та й взагалі, до поєдинку у Львові молодий запорожець встиг зіграти за першу команду всього лише шість хвилин - взяв участь в фіналі останнього матчу «Металурга» в минулому сезоні. Завершуючи тему дебютантів відзначимо, що одному з них дісталася і капітанська пов'язка. Капітаном команди очікувано став досвідчений Лисицький.

На жаль, початок першого матчу чемпіонату видався бентежить для запорожців. Вже на 13-ій секунді гри ворота «Металурга» були взяті. «Шахтар» розвів м'яч в центрі поля і тут же в штрафний майданчик «Металурга» відправився навіс. Тут свіжоспечений запорізький капітан намагався перервати цю передачу, йому намагався перешкодити Гладкий. У підсумку м'яч перелетів обох гравців, відскочив від землі і дістався Луїсу Адріано. Удар бразильця шокував запорожців - 1: 0.

Від такого шоку «металурги» відійшли не відразу. Вже на 5-ій хвилині гірники ледь не збільшили свою перевагу. Ілсіньо вискакував практично один на один з голкіпером, але Лисицький в підкаті встиг ліквідувати загрозу, повідомляє прес-служба ФК "Металург".

Але підопічні Тарана таки прийшли в себе. Причому так, що цілком могли і забивати Каніболоцькому. На 16-ій хвилині Сержіо вивів Платона на побачення з голкіпером «Шахтаря». Руслан пробив повз воротаря, але снаряд пройшов буквально в декількох сантиметрах від штанги.

Трохи пізніше донеччани знову мали прекрасний шанс на те, щоб зміцнити свою перевагу. Даріо Срна після розіграшу штрафного навісив на Олександра Гладкого, який ударом головою відправив м'яч у поперечину!

Як «металурги» не старалися захищати свої ворота, але знову пропустили. На останній хвилині тайму півзахисник донеччан Тайсон прорвався по лівому флангу і виконав простріл у штрафну. Після декількох торкань і знижки, м'яч влучив до Олександра Гладкого. Нападаючий «Шахтаря» впевнено розстріляв ворота 2: 0.

У другому таймі запоріжці продовжили шукати свої моменти. Однак, захист «Шахтаря» вміло справлялася з будь-якою загрозою, що виходить від суперника. Правда, один небезпечний момент все ж вдалося занести до свого активу гравцям «Металурга». Що вийшов на заміну Олександр Каплієнко після розіграшу штрафного відправив м'яч у притирання зі штангою. Підсумок матчу - 2: 0 на користь донецького «Шахтаря».

Голи: Луїс Адріано (1) - 1: 0, Олександр Гладкий (45) - 2: 0.