Металург - шахтар

На жаль і ах, але чергове донецьке дербі в рамках національного чемпіонату не вийшло гострим і інтригуючим. «Металург» намагався, грав на межі сил і можливостей, але в який раз виграв «Шахтар», причому для досягнення позитивного результату номінальні гості, як здалося з боку, максимальних зусиль аж ніяк не доклали. «Гірники» переграли «металургів» за рахунок голого класу і здобули чергову перемогу.

«Шахтар» вже в дебюті показав, хто буде господарем становища і в дебюті гри провів кілька масованих атак. До гольових моментів справа не дійшла, але кілька хвилин складалося враження, що середня лінія господарів взагалі відсутня. Кожному доводилося працювати виключно на руйнування, але в такому стані гра протрималася десь до середини першого тайму. За цей часовий відрізок запам'ятався епізод за участю Вілліана на 13-й хвилині, але бразилець нехитро пробив в руки голкіпера. «Металург» гідно відповів при першому ж кутовому, коли Чечер не вистачило буквально одного руху вперед, щоб замкнути навіс Фернандеша.

«Шахтар» свій перший гол забив на 23-й хвилині: після дальнього удару Дугласа Кости воротар відбив м'яч прямо перед собою, Луїс Адріано його добив, але суддівська бригада зафіксувала досить спірний офсайд. Після цього «металурги» стали грати куди активніше, але при цьому якось зовсім спокійно, без викиду адреналіну. Варто відзначити епізод на 35-й хвилині, коли після дальнього удару Казаряна першим на добиванні виявився Піззеллі, але Рибка встиг перегрупуватися і забрав м'яч в ногах атакуючого хавбека. Через чотири хвилини свою "гармату" розрядив Фернандіньо, але Бандура з величезними проблемами перевів м'яч на кутовий.

Розв'язка, напевно, в усьому матчі наступила в компенсований час першого тайму, коли гості покарали господарів за грубість. Воловик за свій прийом отримав «гірчичник», а Срна відправив м'яч щільно зі штангою у воротарський кут - 0: 1, і в роздягальні команди пішли в різних настроях.

Після перерви характер протистояння не боляче змінився. «Шахтар» продовжував грати першим номером, «Металург» більше ризикував і розкривався, звідси і співвідношення гострих моментів на користь чинного чемпіона. За сім стартових хвилин другої половини Бандура напрацював на оцінку «відмінно», коли парирував два удари в упор Дугласа Кости і Фернандіньо. Незабаром настав час замін, але вплинути на характер боротьби докорінно вони не могли.

Гра втратила залишилася змагальну складову на 64-й хвилині, коли Вілліан відмінним обвідним ударом з лінії штрафної відправив м'яч у дальній кут - шансів врятувати свої ворота у голкіпера не було. «Металург» заслуговував на гол престижу, але так його і не забив. Наприклад, на 75-й хвилині Соарес увірвався в штрафну з правого флангу, але пробив прямо в Рибку. Два шансу відзначитися було у Піззеллі, але спочатку він пробив вище воріт, а потім замість удару ніжно погладив м'яч, перебуваючи в ідеальній позиції. Те ж саме можна сказати і про Мхітаряна, який своїм промахом на 78-й хвилині пошкодував своїх колишніх одноклубників.

«Металург» знову програв «Шахтарю», але дорікнути господарів в нестачі бажання або самовіддачі ніяк не можна. Просто «чорно-помаранчеві» на сьогоднішній день сильніше, та й про погоду не забувайте. Жарко було настільки, що навіть сидячи на трибуні мозок був близький до точки кипіння ...

Сергій СЕМЕНОВ, Sport.ua

«Металург» - «Шахтар» - 0: 2

«Металург». Олександр Бандура, Олександр Воловик, В'ячеслав Чечер, Маріо Сержіо, Геворг Казарян, Денис Голайдо, Джордже Лазіч (Микола Морозюк, 87), Велізар Дімітров, (Жозе Соарес, 63), Маркос Піззеллі, Рікардо Рібейро Фернандеш, Віталій Іванко, (Мирослав Славов , 73)
«Шахтар». Олександр Рибка, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький, Фернандіньо, (Алекс Тейшейра, 65), Олексій Гай, Генріх Мхітарян, Даріо Срна, Дуглас Коста, Томаш Хюбшман, Вілліан, (Дентіньо, 73), Луїс Адріано, (Євген Селезньов, 60)
- Даріо Срна (45), Вілліан (64)
Маркос Піззеллі, 43. Олександр Воловик, 45. Рікардо Рібейро Фернандеш, 60. - Дуглас Коста, 53.

Удари (в створ): 12 (4) - 15 (9)
Кутові: 4 - 7
Офсайди: 0 - 1

Sawa.80!
Ти нісенітниця НЕ неси!
По-перше, при СРСР динамівцям ніхто гри не зливав. Навпаки, кожна російська команда, а особливо московський Спартак старався з усіх сил перевершити Динамо! Намагалися це зробити і футболісти Шахтаря, коли в їх складі грав Старухін, Грачов, Соколовський, П'яних, та тільки пупок у Шахтаря розв'язувався!
Ви, донецькі фани брешете і кожному кроці! Чи не визнаєте славну історію київського Динамо. Тоді виникає запитання:: "Чому ви святкуєте 75-річчя свого Шахтаря? Святкуйте 15-річчя - від моменту приходу Ахметова!
Відповідай мені: в чому Шахтар перевершує Динамо? В якій статистиці?
Динамо має три Європейських Кубка, причому у всіх фіналах цих кубків були здобуті переконливі перемоги:
1975. Кубок Кубків Динамо - Ференцварош 3: 0
1975. Суперкубок Динамо - БАВАРІЯ 3: 0 (1: 0, 2: 0)
1986. Кубок Кубків Динамо - Атлетіко 3: 0
Причому в складі Динамо виступали тільки українські футболісти! Шахтар цим похвалитися не може!
Динамо виріст трьох володарів Золотої Бутси (Блохін, Бєланов, Шевченко і володаря Срібної Бутси (Протасов)!
Шахтар цим похвалитися не може!
Динамо тричі грало у півфіналі Кубка (Ліги) Чемпіонів!
Динамо переграло Барселону 7: 0 (4: 0, 3: 0)! Ми пам'ятаємо як Шахтар зіграв з Барселоною!
У чемпіонатах СРСР Динамо 13 р. ило Чемпіоном, а Шахтар жодного разу! Динамо в чемпіонатах України вигравав чемпіонство більше ніж Шахтар! Я можу наводити цифри і факти - всі вони не користь Шахтаря!
І ще! З приводу, що більшість ніколи не грало! Так ось, я тебе розчарую! Фани Динамо набагато краще розбираються у футболі, ніж вболівальники Шахтаря! А коснітельно мене, то свого часу на турнірі в Дніпропетровську мені доводилося грати проти Протасова, Литовченко і інших вихованців школи Дніпро-75, і не просто грати, а вигравати! Вигравав двічі звання чемпіонів СРСР на призи "Шкіряний м'яч" і інші турніри!
Sawa.80!
Розберися зі своїми думками і правилами футболу. а потім говори! Намагайся говорити фактами і цифрами, а не емоціями, як більшість фанів Шахтаря!

Sawa.80!
Sawa.80!

Так так само і зробили. Дніпро 1 Коломойський спецом для псевдо вболівальників створив. Тільки ясний пень.

І вже не один клуб а повністю футбол гроблять в Украіне.Чемпіонат ніякої, трибуни порожні, договорн.

"Маріуполь" недостойний грати в "Прем'єр-лізі", тому що відмовився грати ма.

Невже у хворів ДК настільки розвинувся комплекс неповноцінності, що страх від того, що шахта может.

а в продовження теми про рівень гравців того самого ДК - я коли перший раз на стадіон потрапив в А.

так я і не сперечаюся. Кубок є кубок. Молодці. але він. вже був. і пройшов) але спогади. Безус.

Тільки Шахтар, только Україна, только победа!

Вадо з привітом! тут таких хватет - з вашого городу Евіл і рибачок теж на рівні! навіщо на таки.

е ні, Вадо, усіма фібрами душі ненавидить Андрія, і на кожній гілці про його невдачі вправлявся в.