Голи: Тейшейра (10), Тейшейра (45 + 2).

Попередження: Фред - Морозюк, Чечер.

Склад Шахтаря. Каніболоцький, Ілсіньо, Кривцов, Ісмаїлі, Коста (Марлос 62), Тейшейра, Тайсон, Гладкий, Фред, Степаненко, Кучер.

Склад Металурга. Бандура, Карвальо, Федотов, Овсепян, Нойок, Макрідіс, Нельсон, Морозюк, Путівцев, Чечер, Барановський.

Як грав Шахтар: Номінальні господарі дуже потужно почали матч і вже на перших хвилинах Алекс Тейшейра міг відпр рахунок, вийшовши 1 на 1 з воротарем, перекинув як голкіпера, так і самі ворота. Але це лише відстрочило гол бразильського півзахисника, який сьогодні був головним заводієм атак Шахтаря.

Вже на 9-й хвилині Шахтар повів в рахунку і до 30-ї хвилини міг і зовсім довести рахунок до великого, але молодші донеччани надійно відіграли в обороні. Вигравши перший тайм з рахунком 2: 0, Шахтар заспокоївся і після перерви ледь не поплатився за це. Лише стараннями арбітра, який не вгледів гру рукою Степаненко у власному штрафному майданчику і Каніболоцького грав сьогодні спокійно і надійно Шахтарю вдалося не пропустити. Другий тайм видався набагато більш повільним і навіть в такому темпі Шахтар міг розраховувати на ще кілька забитих м'ячів.

Як грав Металург: Підопічні П'ятенка на початку зустрічі були зім'яті атакуючим поривом противника. Лише після 15-хвилини зустрічі металурги стали оживати і знаходити можливості для того, щоб потривожити спокій голкіпера оранжево-чорних. Після перерви Чечер заробив вкрай дурну червону картку, але саме після цієї події Металург заграв активніше і більш енергійно.

Молодші донеччани мали кілька хороших шансів, щоб розмочити рахунок, але ними скористатися не змогли.

9 'Тейшейра розіграв стінку на лінії штрафного майданчика Металурга, яку Алекс завершив точним ударом в дальній кут воріт.

45 + 2 'Коста з Тейшейрою вибіг в контратаку в одного захисника. Дуглас протягнув м'яч через все поле і покотив на вільного партнера, який відправив м'яч у порожні ворота.

Чи справедливий результат? Впевнена перемога гірників.