Який вид хокею називають російським хокеєм?

Сподобалася презентація - покажи це.

Хокейна вікторина Тест. Учитель фізкультури МОУ «ЗОШ №21» г.Енгельса Мариничев В.В.

1.Разновідность-якої сучасної спортивної гри на Русі називали «клюшкованіе»? Хокей відповідь 2.Назовите російського прадідуся хокею Гра «Котел» відповідь

Хокей з м'ячем 3.Яка країна є батьківщиною хокею з шайбою? Канада відповідь 4.Який вид хокею називають російським хокеєм? Хокей з м'ячем відповідь 5.Как по-іншому називається спортивна гра бенді? відповідь

6.Залівная спортмайданчик для хокеїстів - це. Каток відповідь 7.Не тільки цукеркова, сірникова і черепна, а й хокейна. Коробка, хокейна коробка - так теж називають хокейний майданчик відповідь

8. На скільки зон ділиться хокейний майданчик? На 3 відповідь 9.Как називається хокейний диск? шайба відповідь

10.В який колір зазвичай забарвлена ​​хокейна шайба? Чорний відповідь 11.Что забивають у ворота гравці в російський хокей? м'яч відповідь

Кот в мішку (капітани називають номер питання суперникам)

1. Різновид якої сучасної спортивної гри на Русі називали «клюшкованіе»?

(Хокей.)
2. Яка країна є батьківщиною хокею з шайбою?

3, Який вид хокею називають російським хокеєм?

4 Не тільки дорожній, прасувальний і польовий, а й хокейний.

(Ковзанка.)
5 Не тільки цукеркова, сірникова і черепна, а й хокейна.

(Коробка, хокейна коробка - так теж називають хокейний майданчик.)
6 На скільки зон ділиться хокейний майданчик?

(На 3.)
7 Як називається хокейний диск?

(Шайба.)
8 В який колір зазвичай забарвлена ​​хокейна шайба?

9 Що забивають у ворота гравці в російський хокей?

(М'яч.)
10Какого кольору м'яч використовують в грі в хокей з м'ячем?

(Помаранчевого.)
14 Яку назву має спортивний ігровий снаряд у вигляді палиці з загнутим.

w тБ'ОПЧЙДОПУФШ ЛБЛПК УПЧТЕНЕООПК УРПТФЙЧОПК ЙЗТЩ ПРО Тхуй ОБ'ЩЧБМЙ 'ЛМАИЛПЧБОЙЕ'?

w оБ'ПЧЙФЕ ТХУУЛПЗП РТБДЕДХИЛХ ІПЛЛЕС.

w лБЛБС УФТБОБ СЧМСЕФУС ТПДЙОПК ІПЛЛЕС У ИБКВПК?

w лБЛПК ЧЙД ІПЛЛЕС ОБ'ЩЧБАФ ТХУУЛЙН ІПЛЛЕЕН?

w ЛБЛ РП-ДТХЗПНХ ОБ'ЩЧБЕФУС УРПТФЙЧОБС ЙЗТБ ВЕОДЙ?

w'БМЙЧОБС УРПТФРМПЕБДЛБ ДМС ІПЛЛЕЙУФПЧ - ЬФП.

w ЛБЛ ОБ'ЩЧБЕФУС ІПЛЛЕКОБС РМПЕБДЛБ, ЙНЕАЕБС ВПТФЙЛ?

w е ФПМШЛП ДПТПЦОЩК, ЗМБДЙМШОЩК Й РПМЕЧПК, ОП Й ІПЛЛЕКОЩК.

w е ФПМШЛП ЛПОЖЕФОБС, УРЙЮЕЮОБС Й ЮЕТЕРОБС, ОП Й ІПЛЛЕКОБС.

(ЛПТПВЛБ, ІПЛЛЕКОБС ЛПТПВЛБ - ФБЛ ФПЦЕ ОБ'ЩЧБАФ ІПЛЛЕКОХА РМПЕБДЛХ.)

w про УЛПМШЛП'ПО ДЕМЙФУС ІПЛЛЕКОБС РМПЕБДЛБ?

w ЛБЛ ОБ'ЩЧБЕФУС ІПЛЛЕКОЩК ДЙУЛ?

w ч ЛБЛПК ГЧЕФ ПВЩЮОП ПЛТБИЕОБ ІПЛЛЕКОБС.

хокейні ВИКТОРИНА

Різновид якої сучасної спортивної гри на Русі називали «клюшкованіе»?

Назвіть російського прадідуся хокею.

Яка країна є батьківщиною хокею з шайбою?

Як по-іншому називається спортивна гра бенді?

Заливна спортмайданчик для хокеїстів - це.

Як називається хокейний майданчик, що має бортик?

Не тільки дорожній, прасувальний і польовий, а й хокейний.

Не тільки цукеркова, сірникова і черепна, а й хокейна.

На скільки зон ділиться хокейний майданчик?

Як називається хокейний.

1. Назвіть російську родичку крикету і бейсболу. (Лапта.)

2. Назвіть російського прадідуся хокею. (Гра «Котел».)

3. Який вид хокею називають російським хокеєм? (Хокей з м'ячем.)

4. Назвіть прізвище «непробивного» воротаря в хокейній команді ЦСКА і збірної Радянського Союзу, триразового олімпійського чемпіона, десятикратного чемпіона світу, заслуженого майстра спорту. Після знаменитої серії матчів з канадськими.

Хокей з м'ячем - зимова спортивна командна гра, що проводиться на крижаному полі за участю двох команд (по десять польових гравців і одного воротаря в кожній). Всі гравці для пересування по льоду використовують ковзани. Польові гравці, використовуючи ключки, намагаються закинути м'яч в ворота іншої команди і при цьому не дозволити польовим гравцям команди суперника зробити те ж саме. Ворота охороняють воротарі, які не використовують ключок. Тривалість гри обмежена за часом (2 тайми по 45 хвилин; за рішенням судді при дуже низькій температурі 3 тайми по 30 хвилин) і переможцем є команда, яка за час гри зуміла більше разів закинути м'яч у ворота суперника (забити гол).

Гра найбільш поширена в Скандинавії і на пострадянському просторі, але також відома і популярна в цілому ряді країн Західної та Східної Європи, Північної Америки та Азії.

Термін «хокей з м'ячем» є офіційним в Росії. У міжнародній практиці використовується термін «бенді». У Росії для.

Розглянемо такі види хокею, як хокей на траві і з м'ячем. Вони не такі популярні, як гри на льоду, але все ж також цікаві.

Хокей на траві

Виник в середині XIX в. у Великобританії. Ігрове поле істотно більше майданчики для канадського хокею, а саме - 100x60 ярдів (приблизно 91,4x55 м). Гра проходить, як випливає з назви, на трав'яному полі, в ній беруть участь 11 гравців з кожної сторони. Тривалість матчу - 70 хвилин з однією перервою. М'яч - білий багатошаровий (пробка, гума, обплетення), покритий шкірою. Вага м'яча приблизно 150-160 г. Довжина ключки - довільна.

Хокей на траві - дуже древня гра. Ігри, що нагадують за описами сучасний хокей на траві, існували ще в 2 тисячолітті до нашої ери в Стародавньому Єгипті, в Японії, в Греції, де-не-де на Американському континенті. Прямим же предком сучасного хокею на траві, безпосереднім його прообразом, слід вважати популярні в середні віки гри різних народів, але.