Каталонський провал

Парижани видали один з найкращих матчів у своїй сучасній історії.

ПСЖ торжествує в рідних стінах. Команда Унаї Емері в ефектному стилі здолала каталонську «Барселону». Ця зустріч відбулася в рамках 1/8-й фіналу Ліги чемпіонів.

ПСЖ міг вирватися вперед вже на п'ятій хвилині зустрічі. Ді Марія здорово закинув м'яч у штрафну гостей, де Кавані обробив круглого, але його удар був заблокований захисниками. Трохи пізніше шикарну нагоду змарнував Матюїді. Блез бив з вигідної позиції, проте пальнув прямо в руки тер Штегена.

ПСЖ здорово почав зустріч, діяв напористо і абсолютно безстрашно. «Барса» ж не була схожа на саму себе. В результаті парижани абсолютно заслужено вирвалися вперед на 18-й хвилині. Господарі заробили перспективний стандарт, який ідеально оформив активний Анхель Ді Марія, класно пробив над стінкою.

«Барсі» вдалося трохи прийти в себе, встановила контроль над м'ячем, однак нічого з цього не витягла. Гомеш міг відновити рівновагу - Трапп зіграв вище усіляких похвал і зірвав бурхливі овації трибун.

ПСЖ відповів небезпечним ударом Дракслера, який потягнув тер Штеген, але на 40-й хвилині Марко-Андре виявився безсилий. Господарі перехопили м'яч в центрі поля, Верратті своєчасно відпасував направо на вищезгаданого Дракслера, який майстерно пробив у дальній кут зі зручної позиції.

На початку другого тайму становище «сонної» «Барселони» стало просто катастрофічним. Дубль оформив Ді Марія. Аргентинець класно пальнув з-за меж штрафного майданчика, відправивши круглого в правий від кіпера гостей кут.

Відійти назад і зіграти більш прагматично? Нічого подібного! Парижани продовжили перти вперед, а каталонці виглядали якимись розчавленими і навіть переляканими. ПСЖ грав дуже динамічно, випалював з себе все без залишку, футболісти вміло страхували один одного і розуміли з півслова. Атака «блауграни», в свою чергу, продовжувала мовчати, їй перекрили кисень.

На 71-й хвилині відзначився Кавані. Меньє пробіг метрів 40, потім побачив «коридор», хитро відпасував на Едінсон, а той в дотик «бахнув» в ближній кут.

На 79-й Неймар міг скоротити відставання - мимо. Умтіті ж потрапив в штангу. «Барса» намагалася відіграти хоча б один гол - все без толку. Справжня катастрофа для мешканців «Камп Ноу» і зовсім незрозуміло, як вони збираються виправляти ситуацію в матчі-відповіді.

ПСЖ - Барселона 4: 0 (2: 0)
Голи. Ді Марія, 18 (1: 0); Дракслер, 40 (2: 0); Ді Марія, 55 (3: 0); Кавані, 71 (4: 0).