Казанка »програла« торпедо »з володимира з рахунком 3 2

У Володимирі добре. Старовинне місто, шикарна погода, веселе заселення. У готелі, де зупинилася «Казанка», було дуже багато туристів з Китаю, які чи то вчили наших хлопців китайської мови, постійно кажучи: «Цучоу», чи просто дізналися Дмитра Сичова і намагалися вимовити прізвище Діми на своїй мові.

Однак, думається, глядачі, які дійшли до майже 20-тисячної арени не залишилися розчаровані. По крайней мере, початком зустрічі. Вже на 6-й хвилині господарі вийшли вперед - залишили одного Зинина на 11-метровій позначці, який розстріляв ворота Миколаєва. Відзначимо, що це перший пропущений м'яч «Казанки» в ПФЛ: суперникам сумарно було потрібно 186 хвилин, щоб вразити ворота червоно-чорних.

Раділи володимирці недовго: на 11 хвилині Тугаром реалізував пенальті, призначений за удар по ногах Закускін - 1: 1! По ходу тайму наші хлопці мали кілька нагод відзначитись: Ярковой бив зі штрафного, Рибчинський ніби не помітив половину складу суперника і пробив повз з ближньої дистанції, Анісімов залишився один перед воротами ...

На 35-й хвилині Автономна Некомерційна Організація Футбольний клуб «Торпедо-Володимир» забила ще один вельми курйозний гол: безліч відскоків і промахів повз м'яча, і господарі виходять вперед - 2: 1.

Ще кілька напівмоментів біля воріт господарів і свисток на перерву.

На самому початку другого тайму оборона червоно-чорних дала збій - нападник господарів Зінін втік на рандеву з Ніколаєвим і переграв Сашу. Через три хвилини «Казанка» залишилася в меншості: Анісімов отримав другу жовту картку. До честі наших хлопців, бажання і завзяття забити це не зменшило. Навпаки, грали «і за себе, і за того хлопця». І ми голову не опустили: на 90-й хвилині Максим Чіканчі шикарно пройшов всіх захисників Автономної некомерційної Організації Футбольний клуб «Торпедо-Володимир» і з правої скоротив рахунок в матчі до мінімуму - 3: 2. На жаль, ще забити нашим хлопцям не вдалося.