Коли бронза дорожче срібла

Чи не піддавалися на провокації і грали в гарний футбол, тому заслужено перемогли. У «Червоної машини» - бронзові медалі чемпіонату світу, повалені американці. За тріумфом підопічних Олега Знарка спостерігав і кореспондент «МИР 24» Роман Паршінцев.

Велика перемога малого фіналу. Третє місце по праву дістається російської збірної. Їй вдалося повністю переграти американську команду. Ось вона - своя гра. Сім шайб у ворота суперника не залишили жодних шансів на медаль гравцям зоряно-смугастого прапора.

Число «сім» стало щасливим для нашої команди в цьому матчі. Спочатку захисник В'ячеслав Войнов на сьомій хвилині відкриває рахунок. Потім Сергій Мозякин збільшує розрив у рахунку. Перший період повністю за нашою збірною.

«Звичайно, хотілося виграти, враховуючи вчорашній матч, хотілося показати хорошу гру», - каже хокеїст Сергій Калінін.

У другому періоді 7-й номер нашої команди Іван Телегін буквально протаранив оборону американців - 3: 0. І Євген Додонов закидає четверту шайбу.

«Там уже було ясно, та й американці вже перестали грати. Після гри з фінами, звичайно, легше, але сьогодні треба було виходити і робити все, щоб порадувати наших уболівальників », - каже Телегін.

Потім американці, реалізувавши більшість, відповідають однією шайбою. Але ланка Шіпачева закидає п'яту шайбу - відзначився Артемій Панарін.

«Перемога є перемога. Але, звичайно, коли у всіх виходить забивати, отримувати передачі, впевненість приходить, і це приємніше, звичайно », - сказав після гри Панарін.

Найкрасивішу шайбу в цьому матчі закинув сам Шипачьов: за сім секунд до кінця гри кидком з гострого кута він заставив остаточний рахунок в матчі.

Уже після матчу на льоду особливо відзначили і нагородили нашого голкіпера Сергія Бобровського. Половина перемоги, як кажуть хокеїсти, на його рахунку. Це той самий випадок, коли бронза дорожче срібла.

Натхненно і переконливо виграли бронзу домашнього чемпіонату світу російські хокеїсти. Таку думку висловив міністр спорту Віталій Мутко.

Людина нерозумний: шість жорстоких дослідів, які підірвали віру в людей

Знання про мозок - ключ до майбутнього: про що говорив Стів Возняк в МГУ