Ліга чемпіонів повторення - мати навчання

Задня поверхня стегна, забій якої Сергій Сидорчук заробив тиждень тому в першому матчі, і коліно Євгена Хачеріді, в яке він отримав сильний удар в суботній зустрічі з «Карпатами», тривожили нас напередодні поєдинку в знемагає від спеки Берні значно більше, ніж результат цієї ж гри. На користь киян говорив до стартового свистка Павла Гіля, який відсудив мало не більше матчів наших команд, ніж інший арбітр прем'єр-ліги, домашній зачепив, загадково названий Ігорем Суркісом «перевагою в півтора м'ячі», а шанси швейцарцям залишав минулорічний досвід їх протистояння з « Шахтарем ».

Стартовий протокол, який чекав нас в прес-центрі за годину до гри, свідчив про те, що Олександру Хацкевичу вдалося вирішити ключову кадрову проблему. В основі вийшли і Хачеріді в центрі оборони (природно, в парі з Домагоя Відой), і Сидорчук - в намальованої УЄФА схемою він значився на одній лінії з Володимиром Шепелєвим, але на ділі знаходився трохи ближче до фронту атаки. Все було гранично традиційно - частково можна було назвати сюрпризом хіба що поява серед запасних Георгія Бущана, а не Артура Рудько.

Проблема в атаці - Міралем Сулеймані, який отримав пошкодження на тренуванні перед київським матчем, не включений на «Олімпійському» в заявку «щоб уникнути», до ладу не відновився і через тиждень, але включений Хюттера в число запасних. Зліва в півзахисті, а по суті - на позиції крайнього нападника зіграв Йорик Раві.

Фланги «Динамо» відразу опинилися під щільною опікою, проте Денису Гармашу, коли секундна стрілка не встигла зробити і обороту, навіть в падінні вдалося перевести м'яч на протилежний фланг. Тут Андрія Ярмоленко і зустріли відразу два суперника, а коли він мало їх не пройшов - підключився третій. Не дивно: напередодні гри і Хюттер, і швейцарські журналісти особливо виділяли київського капітана, не шкодуючи для нього компліментів і яскравих епітетів.

Почавши з ефектною передачі на Раві через все поле (бідний Йорик просто не встиг наздогнати м'яч і вийти з Максимом Ковалем віч-на-віч), господарі взяли на озброєння тактику навіть не дрібного фолу - граничної грубості. І трьох хвилин не минуло, а Секу Саного просік, що арбітр відволікся - і вдарив Дьємерсі Мбокані рукою в обличчя. Цей епізод мало не завершився масовою розбиранням стінка на стінку, але коли Денис Гармаш вирішив поговорити з суддею, партнери на всякий випадок відвели його в сторону - конфлікт вичерпався, толком не розпочавшись.

Більше, ніж конголезця, діставалося, мабуть, лише тому ж Гармашу. Кілька разів партнери збивали його нишком, але коли Кевін Мбабу мало не топче суперника в синтетичний газон на очах у Гіля - тому довелося витягти нарешті з нагрудної кишені жовту картку. Штрафний ж, який Ярмоленко віддав перевагу розіграти з партнерами, успіхом не увінчався.

Чого ми вже точно не очікували від сюжету гри, так це пенальті - тим більше, в самому її початку. Але Микола Морозюк без видимої принаймні з трибуни причини сфолив штрафний на Роже Ассаль - і після того, як Коваль не вгадав напрямок удару Гійома Оаро з 11-метрової позначки, господарі повели в рахунку. Особа сидів неподалік від нас Рудько виражало жодних емоцій.

«Янг Бойз» скористалися зрозумілим замішанням в рядах суперників і захопили ініціативу. Грубості при цьому в їхніх діях не поменшало - Раві впевнено зіграв в центрі поля прямою ногою, Соу атакував Коваля. Тут би судді втрутитися і виписати декому «гірчичники», але польський рефері явно сліберальнічал. А якщо тенденція така - чому б Оаро не врізатися на повному ходу в живіт голкіпера, що виходить на верховий м'яч?

Коваль, піднявшись з газону, виразно покрутив у бік француза пальцем біля скроні - той, вибачаючись, обняв воротаря. У бровки ж тим часом панувала трохи менша ідилія - ​​Олег Лужний в своєму стилі щось спробував довести четвертого арбітра. Можливо, і по-польськи, але на роботу суддівської бригади це ніяк не вплинуло. Більш того, допомога незабаром знадобилася Мбокані - лікарі відвели нападника, раз у раз морщиться від болю, за бокову лінію.

А ось для Сидорчука, який зірвав атаку суперника, картка у Гіля знайшлася. За хвилину зіткнення конголезця з Саного призвело лише до штрафного в бік господарів. Ще через кілька - швейцарці мало не подвоїли перевагу: Віда раптом програв верхову боротьбу Ассаль, але той не влучив у ціль з декількох метрів. Вже перед самою перервою вище воріт пробив з літа Оаро - будь він точніше, до перерви над киянами невідворотно нависла б загроза вильоту з Ліги чемпіонів.

Рахунок слизький, годі й казати, але без моментів (а їх у динамівців в першому таймі не було) важко розраховувати на прийнятний результат. «Янг Бойз», продовжуючи орієнтуватися і після перерви на стриманість судді, діяв грубо. Чого вартий черговий вихід Раві прямою ногою - тепер уже в штрафній проти Коваля. Гіль чомусь звернув тут увагу не на фол атакуючого гравця, а на те, що і воротар зачепив суперника ногою. Підсумок - усне попередження голкіперу.

Коли Ярмоленко опинився з Вельфа практично тет-а-тет, стадіон буквально затамував подих. Але видихнув рівно через мить, відчувши в залежності від уподобань емоції різного штибу. Динамівський капітан пробив ... у воротаря, потрапивши йому в руку, притиснуту до корпусу. А під час випаду господарів знову виручив Коваль, хоч і не відразу заволодів м'ячем, посланим з розвороту Оаро.

Хацкевич замінив Шепелєва на Микиту Корзуна, а хитрун Хюттер, знявши з гри Фаснахта і Ассаль, освіжив атакуючі порядки за допомогою Сулеймані. Саме серб видав пас в штрафну на Оаро: Віда і Тамаш Кадар стримати його не змогли, але чудово виконали роль живого щита, ставши на шляху м'яча після двох ударів. А потім Оаро, щільно опікуваний Морозюком, повторив свій трюк, врізавшись в Коваля. Воротареві була потрібна допомога, а коли він зміг продовжити гру - Оаро делікатно поставив перед ним м'яч.

Здавалося б, в заключні хвилини киянам необхідно зіграти на утримання. Але Хацкевич, навпаки, частково переформатував атаку, замінивши стомленого Гармаша на Віталія Буяльського. Той навіть спробував пробити по воротах - втім, з офсайду. Спека в динамівській штрафний тим часом не спадала - і ось вже після кутового вийшов на заміну Джордан Лотомба в штовханині своїх чужих проштовхує м'яч в сітку.

Коваль, блискуче грав до цього, просто не втримав його в руках ...

Несподівано. Ще було б зрозуміло від умовного Ліверпуля, але той, хто програв Боруссії 2: 9 Янг Бойз. Я б Судува-Динамо подивився.

Да уж, топ-клуб, нічого не скажеш: Удари 18 1 Удари в створ 7 1 Володіння% 51 49 Кутові 8 0

да уж, це вам не раздвинувший булки карпати

Кожен другий в складі просто пасажир, вони ж зовсім не вміють грати на гідному рівні.

Хтось ще буде говорити про перехід в топ-клуб Європи? А поляк зі свистком показав своє ставлення до українського клубу.

Дивився і плювався від такого футболу. Шкода, колись раніше була хороша команда в Києві.

Коли у відставку?

"У нас інша історія." - сказав Хацкевіч.Дом культури. "Янг Бойз" переміг за рахунок бажання, байдужість убівает.Ребята, ви перестрашені по повній.