Локомотив зіграв внічию з Фенербахче і вибув з ліги європи

Результат зустрічі, що пройшла в Москві в четвер, - 1: 1. Результат зустрічі, що пройшла в Москві в четвер, - 1: 1. На 45-й хвилині Олександр Самедов вивів "Локомотив" вперед, на 83-й Мехмет Топал провів гол у відповідь.

За сумою двох зустрічей путівку в наступне коло отримує "Фенербахче", який переміг в першому матчі з рахунком 2: 0.

Головний тренер "Локомотива" Ігор Черевченко висловив задоволення грою своєї команди.

"Грою задоволений. До хлопців претензій немає. Як вчора говорили, команда буде інший. Сьогодні, я вважаю, ми у всіх компонентах переграли суперників", - сказав Черевченко на післяматчевій прес-конференції

"Можна було проходити" Фенербахче ", вітаю цей клуб. Це сильний суперник", - сказав Черевченко.

"Фенербахче" очікував активної гри з боку московського "Локомотива" в матчі-відповіді 1/16 Ліги Європи, завив головний тренер турецького "Фенербахче" Вітор Перейра на післяматчевій прес-конференції.

"Ми знали, що матч буде дуже складним, і він таким виявився. Ми знали, що" Локомотив "піде вперед і буде ризикувати, і ми хотіли цим скористатися", - сказав Перейра.

Він зазначив, що після матчу в Туреччині "Локомотив" став іншою командою, що доставило тренеру "Фенербахче" неприємності.

"До першого гола зберігався певний баланс, але потім ми пропустили гол і трохи загубилися, але після перерви змогли зібратися і відігратися." Локомотив "грав дуже добре, але ми заслужили цей результат", - сказав Перейра.

Московський клуб в четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів зіграє в Севільї з однойменним клубом Детальніше

Армійський клуб, вигравши другий матч, набрав 6 очок і ділить зі швейцарським друге-третє місця в групі А Детальніше

Футболісти армійського клубу в четвертому турі Ліги чемпіонів на виїзді зіграють зі швейцарським Детальніше

Серед викликаних гравців - вибув на довгий термін через травму і поки ще відновлюється після неї Роман Зобнин Детальніше

Британський пілот достроково забезпечив титул за два етапи до закінчення сезону Детальніше

Зустріч завершилася з рахунком 3: 0 на користь московського клубу Докладніше

Чемпіон переміг суперника з Камеруну технічним нокаутом Детальніше

Вартість операції оцінюється в $ 2,3 млрд Детальніше

Новини в розділах

У світі Трамп анонсував закриття програми лотерейної роздачі грін-карт Такі заходи президент вирішив прийняти після теракту на Манхеттені Всі новини

Економіка Х5 задумалася про покупку супермаркетів "О'Кей" Компанія вже подала клопотання в антимонопольну службу Всі новини

У Росії Про готовність проголосувати за Собчак заявили 8% росіян Три чверті опитаних чули про плани телеведучої піти на президентські вибори Всі новини

Культура Дастіна Хоффмана звинуватили в сексуальних домаганнях 32-річної давності Яка заявила про це жінка в 1985 році в 17-річному віці працювала з актором на знімальному майданчику "Смерті комівояжера" Всі новини