Нафтохімік, клубне життя

«Нафтохімік» в двох попередніх матчах зазнав поразки. У цьому ряду осібно стоїть матч зі «Спартаком», програний на останніх секундах. Було видно, що хлопці переживають із цього приводу. Важливо було зробити правильні висновки з помилок і не повторювати їх.

Рівно тиждень тому в Нижньокамську «Нафтохімік» здобув переконливу перемогу над ХК «Сочі». Рахунок 5: 1 сам за себе говорить. Але це було тиждень тому і в Нижньокамську. А сьогодні сочінці грали в рідних стінах, де, як правило, допомагає все.

Початок матчу залишився за сочінці, які частіше загрожували воротам Колппанена. У ці хвилини голкіпер «Нафтохіміка» зіграв надійно, рятуючи свою команду раз по раз. Разок нас виручила штанга. Ніжнекамци же довго налагоджували свою гру. Не випадково перший кидок по воротах Баруліна вони нанесли на 7-й хвилині. Поступово в діях наших хокеїстів стала з'являтися впевненість в своїх силах. Гра вирівнялася, і, варто було сочинцям порушити правила (Скачков відправився в бокс для порушників), як «Нафтохімік» відкрив рахунок в матчі. Секстон всім своїм виглядом показав, що віддає пас, а сам несподівано кистьовим кидком зняв «павутину» з воріт господарів майданчика. Тут же гості отримали ще один шанс забити. Столяров і Миловзоров вийшли вдвох проти одного захисника, проте Глазков передачу капітана «Нафтохіміка» перехаватіл. Все ж нашій команді вдалося піти на першу перерву, маючи в своєму активі дві закинуті шайби. Знову «нафтохіміків» відзначилися в більшості. На цей раз знову здорово зіграв Секстон, вивіреним пасом знайшов у дальню штангу Сергєєва, який в дотик замкнув передачу.

У заключній двадцятихвилинці гості стали, як кажуть, грати по рахунку, не забуваючи при цьому про контратаки. В одному з таких випадів Секстон спробував на п'ятаку переграти Баруліна, не вийшло, але трохи згодом він допоміг це зробити партнеру по ланці Гюнге. Ден по лівому борту протягнув шайбу в зону господарів і зробив передачу Ріхарда, який не сильним, але точним кидком влучив у кут воріт. На цьому бенефіс першої ланки ніжнекамцев не закінчилася. Секстон з другої спроби все ж зумів пробити Баруліна з п'ятака. Це стало четвертим набраним очком форварда ніжнекамцев в цьому матчі.

ХК «Сочі» - «Нафтохімік» - 0: 5 (0: 2, 0: 1, 0: 2)

0: 1 Секстон (13:50, бол.)

0: 2 Сергєєв (Секстон, 16:54, бол.)

0: 3 Гюнге (Брюль, 32:28)

0: 4 Гюнге (Секстон, Брюль, 48:12)

0: 5 Секстон (Миловзоров, 51:34)

ХК «Сочі» (6): Барулин; Александров - Фантенберг, Крикунов - О'Делл - Костіцин; Матуся - Глазков, Скачков (2) - Максвелл - Петерсон; Кузнєцов - Мамкин, Левицький - Морозов - Томілін; Толпеко - Мерескін - Падакін (2).

«Нафтохімік» (6): Колппанен; Лямін (2) - Сергєєв (2), Секстон - Брюль - Гюнге; Березін - Лекомцев, Столяров - Полигалов - Миловзоров; Бринцев - Огурцов, Квартальнов - Якимів - Порядин; Кузьмін, Макаров - Коньков - Шіксатдаров.