Нижній переборов овертайми

У Нижньому Новгороді пройшов третій матч 1/4 фіналу конференції Захід між «Торпедо» і московським «Динамо»: господарі здобули перемогу 4: 3 в овертаймі, Норман зробив дубль, Бірюков залишився на лавці, а повернувся Терещенко забив гол.

Московські матчі між «Динамо» і «Торпедо» вийшли максимально наполегливими: обидва рази результат вирішувалося в додатковий час, і обидва рази сильніше виявилося «Динамо». Суперники намагалися особливу увагу приділяти обороні, через що серія перетворилася в найменш результативну на Заході. Рахунок 0-2 означав для «Торпедо» неможливість помилятися: лише раз в історії КХЛ однією з команд вдалося відігратися, маючи три матчі відставання.

Воротарська рокіровка Скудра і повернення Миронова

У минулому сезоні «Торпедо» не була знайдена на ситуації, коли треба відіграватися з рахунку 0-2 в серії. Петеріс Скудра пішов на рішучі кроки: пропустив в минулому матчі вирішальний гол з середньої зони Михайло Бірюков залишився на лавці, в той час як його місце в воротах зайняв один з героїв минулорічного плей-офф - Ілля Проскуряков.

Третій овертайм виявився за «Торпедо»

Торпедо (Нижній Новгород) - Динамо (Москва) 4 - 3 OT (0: 0 2: 2 1: 1 1: 0)

Підганяється заповненим «Нагорним», «Торпедо» з перших секунд пішло вперед. Зарядженість команд негайно вилилася в видалення: за перші 4 хвилини команди на двох схопили 8 хвилин штрафу. Після таких дисциплінарних заходів здалося, що пристрасті трохи вщухли, і команди сконцентрувалися на самій грі. А вона продовжилася з невеликою перевагою «Торпедо».

Градус знову почав зашкалювати на екваторі періоду, коли відразу два гравця «Динамо» отримали малий штраф - 2 хвилини гри «5 на 3» для «Торпедо» і відмінний шанс відкрити рахунок. Не минуло й 5 секунд, як «Динамо» отримало ще один штраф: компанію Іллі Нікуліну та Андрію Миронову в штрафному боксі склав Андрій Кутейкин. проте довго він там не затримався і був відправлений в роздягальню до кінця гри. Однак мужня оборона москвичів вистояла ці 2 хвилини, а потім ще 5 хвилин, які «Динамо» «заборгувало» за видалення Кутейкина. В кінці періоду гості перевели дух і кинулися в атаку, але сирена на перерву застала на табло два нуля. А вже на 11-й секунді періоду під номером два Каспарс Каспарс Даугавіньш вдало добив відскік від Олександра Єременко після кидка Дмитра Сьоміна. Вперше в цій серії ніжегородци вийшли вперед.

Рахунок протримався до середини третього періоду, і будь-яка помилка могла стати вирішальною. І шайба Іллі Нікуліна в більшості, в общем-то, стала закономірним підсумком. Гості були трохи швидше, трохи точніше суперника і повели за 8 хвилин і 22 секунди до сирени - 3: 2. Однак «Торпедо» - не та команда, яка буде вішати ніс в такій ситуації, і натиск господарів був винагороджений: за хвилину з невеликим до сирени Норман оформив дубль і перевів гру в овертайм - третій в цій серії. Цього разу «Торпедо» зуміло стати господарем своєї долі: ніжегородци діяли активніше, а ось москвичі припустилися помилки, і Брендон Макміллан вивалився один на один з Єременко та переграв голкіпера. «Торпедо» робить рахунок 1-2 і гарантує собі принаймні одне повернення в Москву.

«Вилізли з 0: 2, але в кінці допустили помилку»

Сергій Орєшкін, головний тренер «Динамо»:

- Хороша плей-оффная гра. З 0: 2 вилізли, билися, проявили характер. В кінці допустили помилку. Плей-офф - гра до помилки.

Петеріс Скудра, головний тренер «Торпедо»:

- Рівний бойової матч. Сьогодні нам пощастило в овертаймі забити. Проскуряков зіграв нормально. Ротація сталася у всіх лініях по грі. Потапов? Він захворів.

Юшкевич: «Був впевнений в перемозі« Динамо »», але «Торпедо» нагороджено за роботу »

Олімпійський чемпіон Дмитро Юшкевич порівняв гру «Динамо» з машиною і зазначив, що «Торпедо» було винагороджено перемогою за обсяг виконаної роботи.

- За великим рахунком, сталося те, що я і говорив. «Торпедо» додало будинку після двох матчів, зіграло першим номером. «Торпедо» початок активніше й агресивніше, потім гра вирівнялася. Багато вилучень було в першому періоді, емоції, емоції у «Торпедо», і «Динамо» теж десь захльостували емоції. «Торпедо» не реалізувала більшість і віддало психологічну перевагу «Динамо. Є такий вислів: гра в більшості може не виграти тобі матч, але може програти тобі гру. На щастя для «Торпедо», сьогодні цього не сталося. Коли у тебе такі ситуації, граєш «5 на 3», граєш багато, потім 5 хвилин «5 на 4» і не забиваєш - психологічну перевагу йде до суперника. Цього не вийшло.

Малюнок гри не особливо змінився, «Динамо» мені нагадує машину-автомат, вони грають в свою гру навіть програючи 0: 2. Був збій певний на початку другого періоду, але не дивлячись на рахунок вони грають, нічого не змінюють, гнуть свою лінію. І то що Горовиков в перерві сказав - він правильно сказав, граю дві команди, одна іншу змушує помилятися. «Торпедо» реалізувало моменти і повело в рахунку, але «Динамо» зрівняло. Я був упевнений за рахунку 3: 2, що «Динамо» виграє, і такий гол в кінці - винагорода «Торпедо» за роботу, яку вони виконали. Як би серія не закінчилася, вже зараз можна сказати, що «Торпедо» - найбільша робоча, дуже агресивна команда. Може, десь не вистачає майстерності, але своєю роботою вони заслуговують на повагу.

Десь вони зловили кураж, коли зрівняли рахунок - 3: 3. Хоча за великим рахунком моментів не було у «Торпедо», навіть коли «Динамо» вело в рахунку, пішли проблеми в лініях, був розрив між захисниками і нападаючими. Це не дає «Торпедо» пресингувати так, як вони звикли. Навіть якщо коли вони доставляли шайбу в зону, пресингували тільки трьома гравцями, і захисники не встигали закрити лінію, не було моментів. Не було передумов, я був упевнений, що «Динамо» доведе матч до перемоги. Можливо, гравці «Динамо» теж були впевнені. І такий гол - начебто, всі гравці на місці, але вони не працюють, вони дивляться, замість того, щоб бігти і допрацьовувати. Будь накинув на ворота - і у «Торпедо» був гравець, який йде добивати, а динамівці в тому моменті виявилися просто глядачами.

Думаю, серія тільки почалася. Якби «Торпедо» програло - це був би питання часу, коли все закінчиться. Думаю, ця перемога повинна надихнути «Торпедо». Може бути, за рахунок цієї перемоги з'являться кураж і креатив в атаці - те, чого не вистачало. А «Динамо», думаю, нічого не мінятиме, вони грають добре. Повторюся: вони як машина, грають в свою гру, незалежно від того, програють вони в одну або дві шайби, грають вони в більшості або меншості - нічого не змінюється.