Новини дня старт українських футбольних клубів у лізі європи дві такі різні нічиї - бойова і -

Українські клуби стартували в Лізі Європи з третього кваліфікаційного раунду. Донецький "Олімпік" зіграв на номінально своєму полі внічию 1: 1 з грецьким ПАОКом, а "Олександрія" на виїзді, граючи в меншості, змогла здобути нульову нічию в матчі з румунською "Астра", повідомляє "Діалог.UA".

Досить відомий грецький ПАОК, у якого досвід виступів в єврокубках у сто крат більше, ніж у "Олімпіка", був повалений в шок, коли Станіслав Біленький на 49-й хвилині точним ударом відкрив рахунок. Але досвідчений кубковий боєць з Греції не опустив руки і зумів врятувати матч - гол Педро Енріке через 10 хвилин відновив паритет - 1: 1.

А ось в матчі "Олександрії" і румунською "Астри" глядачі взагалі не побачили голів, зате на полі спостерігалося багато порушень правил, грубу гру і, звичайно ж, карток.

На 78-й хвилині Басов за повторне попередження побачив перед собою червоне світло, після чого "Олександрія" залишилася в меншості. Проте, команда з Кіровоградської області зуміла зберегти свої ворота на замку, і тепер все вирішиться в повторному поєдинку. Трохи складніша ситуація у "Олімпіка", який грає з більш іменитим суперником, при цьому греки мають в активі м'яч, забитий на виїзді.

Втім, українські клуби сьогодні показали, що можуть грати на рівних з більш рейтинговими суперниками.

Нагадаємо, вчора київське "Динамо" стартувало з перемоги над швейцарськими "Янг Бойз". Матч закінчився з рахунком 3: 1.