Новини клубу - офіційний сайт хк «металург» (магнитогорск)

«Металург» 1: 3 Збірна Канади

Початок матчу проти збірної Канади залишилося за «Магнітка»: магнітогорци з перших же секунд матчу задали грі високий темп, були активні, часто вторгалися в зону суперника. Так, на першій хвилині матчу Нік Шаус пробився по борту і кинув у ближній кут воріт Джастіна Пітерса, а потім, вже на 5-й хвилині матчу новачок «Металурга» небезпечно кинув з незручною рука - з працею голкіпер північноамериканської команди плечем відбив цей кидок.

Але, по ходу першого періоду канадцям вдалося відсунути гру від своїх воріт, а їх атаки ставали все небезпечнішими і триваліше. Крім цього підопічні Уіллі Дежардена грамотно компілювали блискавичні рейди в зону «Металурга» з вивіреними і тривалими позиційними атаками. Така активність опонентів змусила магнітогорцев порушувати правила, і на 12-й хвилині матчу, на відкладеному штраф, канадці відкрили рахунок в матчі: Мейсон Реймонд, отримавши передачу з-за воріт, вразив ближній кут воріт Василя Кошечкіна - 0: 1.

На 25-й хвилині матчу магнітогорци зрівняли рахунок в матчі. Реалізуючи видалення Брендона Бака, який відправився на лавку за небезпечну гру високо піднятою ключкою «Металург» організував відмінну позиційну атаку в ході, якої створив два небезпечних моменти - один з них увінчався взяттям воріт команди з країни кленового листя. Спочатку у Сергія Мозякин був відмінний шанс вразити ворота суперників, а потім, у фіналі розіграшу більшості Сергій Терещенко, гарматним пострілом від синьої лінії, прошив Джастіна Пітерса - 1: 1.

З яскравих моментів другого періоду варто відзначити досить темпераментну бійку, в якій з боку «Металурга» брав участь Ян Коварж і Нік Шаус, а з боку збірної Канади - Ендрю Еббетт.

Якщо в другий період у Магнітогорській льодової дружини гра йшла, то третій ігровий відрізок у команди Іллі Воробйова не вдався: опоненти «Магнітки» були помітно активніше гравців «Металурга», здорово комбінували, були самовіддані і надійні в оборонних діях.

Яскравою подією третьої двадцятихвилинки став гол Мейсона Реймонда, який переграв голкіпера Магнітогорській льодової дружини в стилі Мікаеля Гранлунда і оформив дубль в матчі - 1: 2. По ходу періоду магнітогорци неодноразово представлявся шанс зрівняти рахунок в матчі, але скористатися ними гравці «Металурга» не змогли.

Чи не вийшла у магнітогорцев і кінцівка матчу - образливе видалення Оскара осалить в зоні атаки за 2 хвилини і 15 секунд до кінця матчу сплутало «Металургу» всі карти й не дозволило грамотно і спокійно спробувати зрівняти рахунок, використовуючи шість польових гравців. У підсумку, Джастін Азеведо, вразив порожні ворота «Магнітки» - 1: 3.

«Магнітка» повертається додому, де вже в найближчі вихідні стане господаркою 26-го традиційного турніру з хокею пам'яті Івана Харитоновича РОМАЗАНА.

Палац спорту "Великий" м.Сочі

Давненько не отримував стільки негативних емоцій від Ігри нашої команди, хоча назвати ЦЕ грою - ймовірно дуже образити Хокей (((також як назвати зібраних в одному місці гравців - Командою (((бігати по майданчику з ключками зовсім не теж саме, що грати в хокей (((ймовірно Іллі Петровичу є над чим працювати перед початком сезону. Новачкам команди "великий привіт", Шаус "окремий" (((

Комбінаційний, думаючий хокей - це не про сьогоднішню Магнитку. Бей Біжи - стиль Воробйова - це вже сімейне! Перша ланка ще не вкотився, інші не можуть за визначенням. Зате набрали зауральських і Ангарський полін, хоча своїх вихованців з кращими ігровими якостями вистачить на дві ланки! Шаус взагалі окрема тема. Типовий мавп з гранатою.