Новотек новини - Луїс Енріке травма Мессі - втрата для всього футболу

Нападник "Барселони" Лео Мессі пропустить три тижні через травму, отриману під час матчу Ла Ліги проти "Атлетіко" в цю середу. Як повідомляє офіційний сайт каталонського клубу, аргентинець отримав пошкодження привідного м'яза правого стегна.
Спорт → Футбол

Sport.bigmir.net

ГОЛ!

Вести.Ru

Провідний форвард футбольної збірної Аргентини та іспанської "Барселони" Ліонель Мессі отримав досить серйозне пошкодження в останньому матчі каталонців з мадридським "Атлетіко" (1: 1). Травма не дозволить нападнику вийти на поле в найближчі 3-4 тижні.
Спорт → Футбол | У світі → Європа

Нападник "Барселони" Ліонель Мессі буде змушений пропустити близько трьох тижнів через пошкодження, яке було отримано в ході другого тайму матчу 5-го туру іспанської Прімери з "Атлетіко" (1: 1). На 55-й хвилині режисери трансляції матчу показали аргентинця, який тримався за внутрішню поверхню стегна.

Лідер футбольного клубу «Барселона» Ліонель Мессі пропустить три тижні через травму паху, отриманої напередодні в домашньому матчі п'ятого туру чемпіонату Іспанії проти мадридського «Атлетіко» (1: 1). Через травму паху Ліонель Мессі пропустить близько трьох тижнів.

Травма нападника "Барселони" Ліонеля Мессі викликала великий резонанс в Аргентині. Місцеві ЗМІ задаються питанням, чому Мессі недостатньо відпочивав для відновлення після попереднього пошкодження.

У поєдинку чемпіонату Іспанії «Барселона» втратила не тільки окуляри в поєдинку з «Атлетіко» (1: 1), але і свого лідера Ліонеля Мессі Форвард покинув поле на 55-й хвилині матчу через травму, повідомляє «Сегодня». Каталонський клуб вже повідомив, що Мессі пропустить до трьох тижнів через травму пахових м'язів.

TCH.ua

Ліонель Мессі не зможе допомогти своїй команді найближчі три тижні. Такі прогнози через його травми, яку він отримав у матчі 5-го туру чемпіонату Іспанії. "Барселона" приймала "Атлетіко" на "Камп Ноу", а Лео отримав пошкодження привідного м'яза правого стегна.

Hronika.info

Лідер «Барселони» Ліонель Мессі через травму пропустить як мінімум три тижні. Мессі травмувався по ходу вчорашнього матчу чемпіонату Іспанії проти «Атлетіко» (1: 1).

The Moscow Post

кореспондент

Вчорашній матч з мадридським Атлетіко виявився для Барселони вкрай невдалим, крім того, що каталонський клуб знову втратив очки, команда втратила і свого лідера - Ліонеля Мессі. Травма отримана аргентинцем змусить його пропустити найближчі три тижні, про це повідомляє офіційний сайт Барселони.

Невдачі продовжують переслідувати одного з кращих футболістів сучасності, Ліонеля Мессі. Форвард «Барселони» отримав травму в матчі проти «Атлетіко». Після втрати своєї головної ударної сили синьо-гранатові так і не змогли здолати свого серйозного супротивника і розійшлися з миром, з рахунком 1: 1.

Нападаючий каталонської «Барселони» Ліонель Мессі вибув з ладу. 29-річний аргентинець травмувався під час вчорашнього матчу п'ятого туру Прімери проти «Атлетіко» (1: 1), вимушено покинувши поле на 59-й хвилині. Як повідомляє ESPN, у Мессі пошкодження привідного м'яза стегна.

Нападаючий «Барселони» Ліонель Мессі отримав пошкодження в домашньому матчі проти «Атлетіко» (1: 1). Як повідомляється, у Мессі травма привідного м'яза правого стегна. Термін відновлення приблизно 3 тижні.

Поєдинок завершився внічию 1: 1. Крім упущеної перемоги, команда Луїса Енріке також втратила свого провідного футболіста. У другому таймі Ліонель Мессі був змушений замінений через травму. У аргентинського форварда діагностовано пошкодження привідного м'яза стегна, повідомляє офіційний сайт блаугранас.

Нападаючий Барселони »Ліонель Мессі отримав травму паху в матчі чемпіонату Іспанії з" Атлетіко "(1: 1). За інформацією джерела, на відновлення футболіста піде не менше трьох тижнів. На 55-й хвилині матчу Мессі відчув дискомфорт і незабаром покинув поле.

UA-Футбол

Нападник "Барселони" отримав травму стегна.

Нападаючий «Барселони» Ліонель Мессі отримав пошкодження в процесі матчу 5-го туру чемпіонату Іспанії проти «Атлетіко» (1: 1). Про це, як інформує «Р-Спорт», сказав головний тренер каталонців Луїс Енріке на післяматчевій прес-конференції.

Eurosport

Аргентинець отримав травму м'язів паху в грі з «Атлетіко». Форвард покинув поле на 55-й хвилині матчу з «індіанцями», будучи заміненим на Арду Турана. Як повідомляє «Барселони», Лео пропустить до трьох тижнів через травму м'язів паху.

Sport.ru / Футбол. Нападаючий іспанського футбольного клубу "Барселона" Ліонель Мессі пропустить три тижні через травму паху. Про це повідомляється на офіційному сайті команди. Аргентинець отримав травму в середу в матчі п'ятого туру чемпіонату Іспанії з "Атлетіко" (1: 1).

Нападник "Барселони" і збірної Аргентини з футболу Ліонель Мессі пропустить до трьох тижнів через травму м'язів паху, повідомляється на офіційному сайті каталонців. Мессі отримав пошкодження в матчі п'ятого туру чемпіонату Іспанії проти мадридського "Атлетіко" (1: 1) і був замінений на 55-й хвилині гри.

Гравець «Барселони» Ліонель Мессі був травмований в матчі чемпіонату Іспанії з мадридським «Атлетіко».
Спорт → Футбол | Регіони Росії → Сибір

Нападаючий «Барселони» Ліонель Мессі отримав травму під час матчу проти «Атлетіко» (1: 1) в п'ятому турі чемпіонату Іспанії з футболу. За даними ESPN, у футболіста пошкоджена привідний м'яз правого стегна. Термін відновлення спортсмена займе приблизно три тижні.

Newinform.com

Eurosport

У «Реала» з'явився шанс в чемпіонській гонці. Аргентинець отримав травму паху і покинув поле на 56-й хвилині. Ступінь тяжкості ушкодження поки невідома. Лео поміняв Арда Туран.