Олімпік зіграв внічию з ПАОКом відео голів, українські новини

Олімпік зіграв внічию з ПАОКом (1: 1) в матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, пише "Футбол 24".

Перший тайм матчу вийшов цілком рівним. Суперники придивлялися один до одного і не поспішали розкриватися. Незважаючи на дебют в єврокубках, Олімпік впевнено йшов вперед і намагався кожен момент завершити ударом.

Однак перша гольова можливість виникла біля воріт донеччан. На 16-й хвилині після розіграшу стандарту Креспо залишився неприкритий в карній зоні і безперешкодно пробив, але влучив у поперечину.

Після цього кілька можливостей створили "олімпійці". Непогано пробивали Лук'янчук і Богданов, раз по раз накручував захисників Моха, але його гострі передачі в останній момент переривали суперники.

Друга половина почалася з двох супермоментом у ПАОКа. Спочатку Прійовіча вівіели розрізний передачею майже один на один, але захисники Олімпіка не дали нападаючому пробити. А через кілька миттєвостей Махарадзе вийшов за межі штрафної зони і перервав вихід гравця ПАОКа на побачення.

Два небезпечних моменти розбудили Олімпік і команда Санжара на 49-й хвилині відповіла результативним ударом. Біленький випередив захисників і пробив головою повз голкіпера після розіграшу стандарту.

ПАОК помітно розгубився і Олімпік провів ще кілька чудових наступів, але кожен раз виручав воротар грецького колективу.

Гостям знадобилося 10 хвилин, щоб прийти в себе і на 59-й хвилині Енріке зрівняв рахунок, замкнувши передачу партнера на дальній штанзі.

Протягом фінального відрізку матчу Олімпік і ПАОК намагалися вирвати перемогу, але вразити ворота суперника одному колективу не вдалося.

Тому в першому в своїй історії єврокубковому матчі Олімпік добув позитивний результат і на рівних грав з досвідченою командою з Греції.

Теракт в Нью-Йорку: чоловік залишив записку про причетність до "ІГ" 8:03

Лікарів з кримськими документами не допустять до атестації на материковій Україні 00:58

Кілер, який намагався вбити Осмаєва і Окуеву влітку, світить довічне 00:26

Наїзд на Манхеттені визнали терактом: вбито 8 людей 23:57

У кримчанина Зейтулаева в ростовському СІЗО відібрали їжу перед етапуванням 23:29

ГПУ розслідує можливе отримання $ 5,8 млн з "чорної бухгалтерії" ПР двома екс-губернаторами 15:11

САП і НАБУ повідомили про підозру синові Авакова в розкраданні держкоштів 17:37

Мітинг під Радою: поліція прибрала металеві клітки і зняла охорону 16:03

Що може дозволити собі українець на середню зарплату (інфографіка) 12:00

"Безвіз" для українців може стати платним: в Євросоюзі думають змінити правила 11:46

Бойовики розстріляли цивільний автомобіль на блокпосту в Калинівці, загинув водій 13:43

Нічний клуб, в якому забрали до військкомату людей, закрили 9:30

Поранений Осмаєв розповів про подробиці обстрілу: Окуевой вистрілили в голову 00:10

Під Києвом обстріляли машину: загинула Окуева, Осмаєв поранений 21:10

Журналіст викрив Рабиновича у брехні при голосуванні за зняття недоторканності 15:48

ГПУ почала розслідувати можливу підробку Гройсманом диплома про вищу освіту, - депутат 18:12

"Кіборг" з ВСУ засудив захоплення храму УПЦ в Коломиї 11:33

Вищий адмінсуд не отримав позов Саакашвілі, про який він заявив 18:00

Банк Порошенко за 9 місяців збільшив прибуток в 2,5 рази 10:44

Рюкзаки Авакова: колишнього заступника глави МВС Чеботаря відвезли в лікарню 21:25