Пірацетам після інсульту, відповіді лікарів, консультація

Хворий після виписки з реабілітаційного центру за рекомендацією регулярно приймає нижче перераховані препарати до справжнього моменту:
1) Лізиноприл 5 мг * 2 рази на день 2) Циннаризин 1ТБ * 2 рази на день. 3) Гліцин 1ТБ * 2 рази на день. 4) Кардівас в таблетках. Тромбоцитопенія АСС в таблетках.

На даній момент 27.10.12г, Загальний стан важкий за рахунок неврологічної симтоматики. Зниженого харчування. Погано спить. Апетит дещо знижений. Самостійно сидить з незначним нахилом вправо. Відсутні руху в лівих кінцівках, але чутливість збережена. Постійно гладить правою рукою обидві ноги і періодично рухає правою ногою. На всякі нові події, що відбувається навколо на початку звертає увагу на 7-8 секунд а потім знову йде в себе, тобто часом з'являються короткочасні проблиски ясного свідомості. У лежачому положення часта піднімає тільки голову без опори на досить довгий час і озирається на всі боки. Щодня три рази в день по 20 хвилин робимо м'який масаж кінцівок особливо зліва, тобто паралізовану сторону і руху суглобах (розгинання і згинання) зліва. Щодня ходимо 3 рази в день по 10 хвилин з перервами близько 40 метрів, підтримуючи хворого з лева і допомагаючи рухати ліву ногу.
У легенях дихання везикулярне, хрипів немає. ЧДД 18 разів на хвилину. Тони серця прігушени, ритм правильний. АТ 160/100 мм.рт.ст. Пульс 72 разів на хвилину. Живіт м'який, безболісний. Печінка і селезінка не збільшені. Симптом лупцювання по обидва боки негативний. Не може контролювати сечовипускання, використовує підгузник. Стілець схильний до запорів.

У зв'язку з вищевикладеним мені хотілося б отримати високоспеціалізовану професійну консультацію по лікуванню даної хвороби.
Заздалегідь дякую, сподіваюся на ваше співчуття і розуміння і буду чекати з нетерпінням на Вашу відповідь. З повагою Тлеубаев Багьбек