Показати вміст по тегу Фабіан Канчеллара

Знаменитий швейцарський велогонщик Фабіан Канчеллара днями у себе на батьківщині був визнаний кращим спортсменом року, що минає.

Серед жінок найкращою спортсменкою стала представниця гірськолижного спорту - Лара Гут, яка виграла Кубок Світу в загальному заліку.

Це друга золота медаль здобута Канчеллара на олімпіаді в даній дисципліні. Перша була вісім років тому на олімпіаді у Пекіні. І все ж, незважаючи на настільки великий проміжок часу, він не тільки не став слабшим, а схоже ще додав сил і досвіду.

У даній гонці йому протистояли кращі з кращих світових велогонщиків. Та й сира дощова погода явно була не на боці учасників. Однак для Спартака (як всі називають Канчеллару в світі велоспорту) схоже немає поганої погоди або траси. 2 кола по 29,9 кілометра він подолав за 1 годину 12 хвилин 15 секунд, випередивши свого найближчого суперника Тома Дюмулен на 47 секунд.

Третє місце і бронзова медаль дісталася триразовому переможцю Тур де Франс британцеві Кріс Фрум, який поступився Канчелларі 1 хвилину 2 секунди.

Росіянин Павло Кочетков відстав від переможця на 7 хвилин 52 секунди і зайняв 28 рядок результативною таблиці.

Як всім вже відомо, цей сезон стане завершальним в кар'єрі легендарного 35-річного велогонщика і судячи з усього завершить він її на піку своєї слави і фізичних сил і це олімпійське золото є яскравим тому підтвердженням.

Лідер генеральної класифікації Грег Ван Авермат з BMC Racing, незважаючи на 23 позицію зайняту на заключному етапі, все ж зумів відстояти своє лідерство в загальному заліку і став переможцем гонки. Друге місце, з відставанням всього лише в одну секунду, зайняв чемпіон світу і головний спринтер російської команди Tinkoff Петер Саган. Третю сходинку на п'єдесталі зайняв Боб Юнгельс з Etixx - Quick-Step, який поступився переможцеві 23 секунди.

Перемога на третьому етапі шосейної велогонки Вольта Альгарве (Volta ao Algarve), який представляв собою індивідуальну гонку на час, дісталася швейцарському велогонщикові Фабіану Канчелларі з команди Trek - Segafredo.

Росіянин Антон Воробйов з Катюші зайняв 14-е місце на етапі.

Швейцарський велогонщик Trek Factory Racing Фабіан Канчеллара, перед другим етапом "Тур де Франс" очолював генеральну класифікацію "Великої петлі", не повернеться в пелотон через травми, отриманих в результаті завалу в понеділок, повідомляється на сайті його команди.

У Канчеллари діагностували перелом двох хребців. Швейцарець не зможе продовжити гонку. Генеральну класифікацію за підсумками третього етапу очолив британець Кріс Фрум з Sky.

Канчеллара - олімпійський чемпіон Пекіна і чотириразовий чемпіон світу з велоспорту на шосе.

Петер Саган, в свої 27 років, є одним з найбільш титулованих шосейних велогонщиків нашого часу. За свою відносно нетривалу професійну кар'єру він вже встиг кілька ...

Відомий казахстанський велосипедист, олімпійський чемпіон, а нині генеральний менеджер «Астани» Олександр Винокуров розповів про переговори з капітаном команди Фабіо Ару, дав оцінку новому керівництву UCI, ...