Поки є шанс наздогнати «спартак», ми рук не опустимо »

Репортаж «Матч ТВ» з Краснодара, де «Спартаку» допомогли в боротьбі за чемпіонство, а вболівальники вимагали звільнити Арсена Венгера.

Коли «Спартак» повів в Уфі 3: 1, гравці ЦСКА ще не пішли з розминки. Про те, що відрив від першого місця виріс до 9 очок, команда Віктора Гончаренка дізналася тільки в роздягальні. І переодяглася на гру так швидко, що вийшла в тунель, що веде до полю, набагато раніше «Краснодара».

На трибунах до цього моменту навіть не встигли розгорнути перфоманс. Фанати ЦСКА тільки готувалися відкрити гігантську карту Росії з написом «Ласкаво просимо».

А трибуна «Краснодара» забарвилася в біло-зелені кольори і, незважаючи на заважав вітер, підганяла свою команду.

У VIP-ложі не всі встигли зайняти свої місця. Станіслав Черчесов по шляху до крісла охоче тиснув усім руки. Сергій Галицький дивився на поле з таким виглядом, ніби йшла кінцівка матчу, а «Краснодар» горів мінімум в два м'ячі. Але головним хедлайнером став Непомнящий, який з'явився не в VIP-ложі, а на звичайному секторі. Розглянувши серед уболівальників Валерія Кузьмича, фотографи відразу рвонули в його сторону, а Зоран Тошич тягнув руку прямо з лави. Непомнящий до цього моменту вже сидів в шарфі ЦСКА, який уболівальник по сусідству зняв з себе і накинув йому на плечі.

Забавно, але в перерві недалеко від місця Валерія Кузьмича з'явився ще один банер. Найбільш несподіваний, який можна було побачити в Краснодарі.

- Слабо уявляю, як на нас можуть тиснути турнірна таблиця або результати конкурентів. Всі готуються до кожного матчу, знаючи, що потрібно грати на перемогу, - після гри Віктор Гончаренко запевняв, що перемога «Спартака» на ЦСКА ніяк не вплинула.

ЦСКА дійсно почав непогано і до перерви міг вести з великим рахунком. Але Іонов потрапив в штангу. Васін - в перекладину, а з щільним ударом Вітіну впорався Кріцюк. Проблеми почалися в другому таймі, коли пішов дощ. «Краснодар», до цього монотонно пробивався через щільний центр, знаходив вільні зони і змушував гравців ЦСКА фолити мало не в кожній атаці. Один з фолів в результаті закінчився пенальті, що розлютило Гончаренко: «Ми стільки розбирали, яким чином атакує« Краснодар », - і саме з такого моменту пропустили», - розвів руками тренер ЦСКА.

Рятувати матч з «Краснодаром», а заодно і чемпіонську гонку, Гончаренко довірив Оланаре, Жамалетдінову і Тошич. Але забив в результаті Понтус Вернблум, для якого цей м'яч став першим в чемпіонаті. Ігор Шалімов ніби передчував і за пару хвилин до удару шведа мало не витоптали колію в технічній зоні, бігаючи з одного боку в інший, махаючи руками і намагаючись докричатися до гравців.

ЦСКА заміни особливо нічого не дали. Чекати голи від дебютував в прем'єр-лізі Жамалетдінова було занадто наївно, Оланаре програв майже всю боротьбу, а Тошич був не дуже готовий грати через хворобу.

- Перед заміною Гончаренко попросив мене загострювати гру, - розповів серб. - Але ми відразу після мого виходу забили і стали грати не те щоб оборонно, але обережно. Чи не хотіли пропустити ще. Зрозуміло, що ЦСКА завжди грає на перемогу. Але, погодьтеся, краще зіграти внічию, ніж програти.

Від поразки ЦСКА врятував Акінфєєв - причому зробив це в той момент, коли сил на атаку у команди не залишалося. Чи не зреагує Ігор на рикошет після удару Мамаєва і зрізання в упор від Васіна з Гранквіст. ЦСКА б залишився третім в чемпіонській гонці і відставав від «Спартака» на 9 очок.

- Поки є шанси, ЦСКА не опустить руки, - продовжив Тошич. - Будемо намагатися виграти кожен матч, а потім подивимося, де закінчимо. Перше місце - як і раніше головна мета для нас.

Текст: Леонід Волотко

Фото анонса: РИА Новости / Віталій Тимків

Вернблум рятує ЦСКА в Краснодарі: голи і кращі моменти