Понаїхали, тут! Цинічна гра про життя в столиці

У грі Понаїхали тут ви зможете битися, патрулювати вулиці, грабувати каравани, працювати в шаурбургерсе, копати гілку метро, ​​вступати в клани, модифікувати екіпіровку, грабувати банк, стати найманцем, брати участь в боях за прапор і просто весело провести час! Тут Ви зустрінете знаменитих персонажів рунета і зможете завоювати Москву!

Система боїв в грі

Суперників можна знайти в закутках, щоб знайти і напасти на суперника годин. Також знайти суперників можна в рейтингу персонажів.

Після натискання на кнопку Атакувати почнеться бій, проходити він буде автоматично, Вам нічого натискати не треба. Якщо оновити сторінку, то можна відразу побачити результат бою, оскільки бій відбувається моментально.

Таймер відраховує час, через яке ви знову зможете напасти. Нападати можна раз в 15 хвилин, статус мажору зменшує час очікування до 5 хвилин.

Персонажа не можна атакувати якщо:

• Ви ще не відпочили від попередньої бійки;
  • у персонажа <35% жизни;
  • на цього персонажа нападали менше години назад, тобто всього на одного персонажа може бути не більше 24 нападів на добу;
  • персонаж знаходиться у в'язниці;
  • Ви нападали на цього персонажа 5 разів за добу, тобто нападати на одного і того ж персонажа можна тільки 5 разів за 24 години;
  • персонаж записався в груповий бій / битву за прапор / стінка на стінку.

При дачі хабара розшук впаде до -5, якщо він був 0 або до 0 якщо він був позитивним. При налагодженні зв'язків ви зможете не турбуватися про вашому розшуку протягом тижня, навіть якщо він буде максимальний вас не посадять.

При перемозі над персонажем свого рівня ви отримуєте 10-15% від загальної суми монет у цього персонажа, при перемозі над персонажем меншого рівня 5-10%. За перемогу над старшим дають 15-20%. Характеристика харизма допомагає вибивати трохи більше монет з ворогів.

Екіпіровку та багато іншого можна купити в торговому центрі на площі.

Групові бої проходять кожну годину. Записатися на груповий бій можна в закутках, за 15 хвилин до початку бою, при цьому потрібно платити внесок.

У групові бої відбирають 10 найсильніших учасників, якщо ви не потрапили в їх число, не турбуйтеся, вам повернуть внесену суму. У групових боях бій йде за призовий фонд. З 1 по 4 рівні призовий фонд складається з монет, з 5 і вище з руди. Призовий фонд ділять між собою ті, що вижили учасники.

Досвід дають за перемогу над суперником. За перемогу над суперником вашого рівня ви отримуєте одну одиницю досвіду. За перемогу над суперником, що перевершує вас на один рівень ви отримаєте 2 одиниці досвіду і т.д. За перемогу над суперником нижче вашого рівня досвід не дається. Також досвід можна отримати за патрулювання вулиць в закутках або за роботу в Шаурбургерсе, який доступний з 2о-го рівня.

Заробіток в грі Понаїхали тут

Монети можна отримати в бійках, патрулюючи вулиці в закутках, працюючи в Шаурбургере. здаючи хату, або ж пограбувавши коровани. Почнемо по порядку.

Руду можна копати в метро починаючи з 5 рівня. Стандартний час копання руди 20 хвилин. Кірка зменшує час копання до 10 хвилин. Мед можна отримати за реальні гроші на будь-якому рівні. Натисніть на кнопку «Заначка» і виберіть будь-який зручний вам спосіб оплати.

Статус мажору можна купити за 22 одиниці меду. Мажорство ви маєте наступні переваги:

• Бої раз в 5 хвилин
  • Пошук противника за рівнем
  • Подвоєне час патрулювання
  • 100 монет при покупці статусу
  • Пяні в подарунок
  • Продовження статусу мажору 17 одиниць меду. Коли мажорство закінчує свою дію, статус мажору треба купувати заново за 22 меду.

Статус мажору купується на 2 тижні.

Ігрові вихованці

Тварини допомагають вам у бою. Якщо у суперника є тварина, то ваш вихованець буде бити по вихованцеві суперника, якщо ж у суперника немає тварини, то ваш вихованець б'є вашого суперника.

Вихованцеві зараховують перемогу якщо:

1. ви виграли бій над суперником вашого або більшого рівня, у якого є вихованець. За виграний бій над суперником меншого рівня перемога вихованцеві не зараховується.
  2. вихованець переміг тварина виду не менш вашого.

За кожні 20 перемог, вихованцеві додається + 1% від ваших характеристик. Максимальний% характеристик у вихованця дорівнює 80%. Повне відновлення життя вихованця відбувається за 4 години. Також здоров'я вихованця можна відновити за допомогою кормів, які можна купити в торговому центрі.

Вступивши в клан, ви знайдете нових друзів, вас буде кому захистити, ви зможете брати участь в кланових війнах і вибивати зуби з ворожих кланів. Вступити в клан чи ні, це ваш вибір, з вступом в клан гра стане набагато цікавіше і більш захоплююче!

Вкладати свої заощадження в казну необов'язково, але потрібно, в міру своїх сил допомагати клану, щоб ваш клан став сильніше!

Прапор - це знак пошани і поваги, тільки найдостойніший може володіти прапором. Прапор дає бонуси до характеристик. Власникові прапора він дає +3 до всіх характеристикам. Соклановцев володаря прапора він додає +2 до всіх характеристикам. Стороні, за яку грає володар прапора він додає +1 до всіх характеристикам.

Битва за прапор відбувається точно також як і групові бої, з тією лише різницею, що б'ються учасники нема за призовий фонд, а за прапор. Як правило, в бою за прапор, від кожної сторони беруть участь по 10 кращих гравців.