Програти за 107 секунд

Молодіжна збірна Росії поступилася в четвертому матчі Суперсеріі, пропустивши три шайби протягом двох хвилин у другому періоді, але все одно дала приводи для оптимізму перед іграми з командою Квебека.

Збірна OHL - Молодіжна збірна Росії - 5: 2
Голи: Алексєєв (Дронов, Крикуненко), 26:30 0: 1. Шенішін (Френд), 34:48 - 1: 1. Реддіш, 35:42 бул. - 2: 1. Реддіш (Маклеод), 36:36 - 3: 1. Щемеров (Диняк, Бєляєв), 44:10 - 3: 2. Катчук (Реддіш), 46:41 - 4: 2. Біттен, 59:56 п.в. - 5: 2.

Навіть попри те, що склад команди Онтаріо в цьому році далекий від ідеалу, бачити таку впевнену гру росіян проти дуже незручній з канадських збірних все одно трохи дивно. При погляді на рахунок напрошується питання: яка взагалі може боротьба за 5: 2? Але команда Брагіна грала абсолютно на рівних з канадцями, подовгу затримуючись в чужій зоні, прекрасно граючи в підборі, змушуючи суперника помилятися і помилятися. Трохи незвично було бачити збірну Онтаріо, яка не впадає всім скопом на ворота гостей, не вичавлює з наших всі соки близько бортів і не піддає чужого голкіпера перманентного стресу.

Гру російської збірної вигідніше розглядати не з точки зору командного настрою або тактики. Зрозуміло, що спецбригади більшості на чемпіонаті будуть зовсім інші - в цій збірній немає монструозного ланки Капризів - Воробйов - Полунін. а в четвертому матчі Суперсеріі і зовсім не було жодного легіонера. Більшість, м'яко скажемо, було слабким, як і гра на точці - але це, звичайно, ніяке не одкровення. Набагато приємніше було спостерігати за тим, як чергова ярославська трійка в молодіжній збірній Росії Юртайкин - Алексєєв - Крикуненко хвилинами возила канадців в своїй зоні, віртуозно перепасовуючись і виводячи один одного на кидок.

А поки - дивимося гол! Ось так відкривається рахунок в четвертій грі. І ніяк інакше! pic.twitter.com/0nyBHzXtK5

Юртайкин в цілому був кращим гравцем у складі росіян. Він заробляв на собі видалення, тікав з партнерами "три в один" і "два в один" і був, здавалося, всюди - за воротами, на п'ятаку, на дальній штанзі, кидав з центру зони і хіба що на синьої шайбу не затримував. Не так здорово виглядало ланка Рубцова. яке виграло для росіян попередній матч. У мінус і цієї, і всім іншим трійкам можна записати повальні проблеми в дисципліні. Порушували правила все, і хоч канадці, непогано розігрують зайвого, шайб в більшості не забили, гру нашим ці видалення зіпсували.

Один раз обійшлися і зовсім без видалення - Реддіша "зрубані" при атаці з ходу, і кращий бомбардир ліги Онтаріо красиво виконав буліт. Всі шайби в ворота збірної Росії були наслідком таких ось помилок. У моменті з першим голом захисник з недружньої прізвищем Френд одним точним пасом відрізав усіх наших хокеїстів від Захарі Сенишина. який шикарно переграв Антона Красоткіна. Чи нашого воротаря можна було звинуватити в якійсь із шайб, пропущених протягом жахливого відрізка з 35-ї по 37-у хвилини - Реддіш і зовсім оформив дубль, закинувши відразу ж після виграного вкидання.

Владислав Сухачов. змінив Красоткіна, ледь не виправдав своє прізвище, зробивши кілька зразкових сейвів для особистого портфоліо. У третьому періоді росіяни трохи "підсіли", лише в кінцівці влаштувавши канадцям кілька хвилин зразкового пресингу, приправивши його хорошою бійкою. Сухачов справлявся і з кидками в меншості, витягав шайби в контратаках, тим прикріше для нього повинна була бути пропущена шайба. Після передачі Микити Диняка в своїй зоні акурат на ключку Борису Качуков останньому залишалося тільки вкластися в кидок з-під захисника. Помилка була здійснена за рахунку 2: 3, коли росіяни відіграли одну шайбу і кинулися зрівнювати рахунок. Далеко не факт, що ми побачимо Диняка в матчі зі збірною ліги Квебеку.

Незважаючи на неприємний рахунок, настрій у нашої збірної перед заключними зустрічами Суперсеріі має бути піднесений. Навіть з традиційно жорстким Онтаріо росіяни показали, що не поступаються канадцям в силовій боротьбі, не відчувають проблем зі швидкістю, з входом в чужу зону і з грою в тиск. Що вже говорити про властиві молодіжці одвічному бажанні боротися до останніх секунд, відіграватися і чіплятися зубами за результат. При належному настрої росіяни можуть поквитатися з канадцями за торішні 1-5 і додатково ускладнити Брагіну вирішення питання по складу на чемпіонат світу.