РФПЛ 2019 «зеніт» замочив «спартак»

Червоно-білих розгромили, а двоє гравців заслужили побачення з монстром, що вдарив журналіста НТВ.

Після матчу «Спартак» - «Краснодар» (2: 0) я думав. що московська команда готова до наступного, більш серйозного кроку. Визнаю, припущення виявилося невірним. «Зеніт» просто розчленував чемпіонів країни.

Пресинг від Івеліна Попова потух на стартових хвилинах - згадується одна вдала спроба; чого не скажеш про безпомилкових і загострюють передачах болгарина: тут повний провал.

РФПЛ 2017 «зеніт» замочив «спартак»

Без Зе Луїша на чужій половині «Спартак» чіплявся за м'ячі так само, як пізній Ніколас Кейдж за гідні фільми. Тобто ніяк. Центр галявини програли, на флангах повільно рухалися без особливих ніштяк, попереду створили шиш - ось і перший тайм. Повільність в Пітері - мабуть, головна характеристика для атаки «народної» команди: комбінували якось мляво, наче з почуттям безнадії і відчуттям неминучості поразки.

Футболісти «Зеніту» дуже грамотно вимкнули плеймейкера Фернандо, та так, що найнебезпечніший свій трюк - обрізає пас п'ятою - бразилець наколдовал в гольову користь чужих, і Кокорін холоднокровно нагнув Реброва і захист. Під перерву «Спартак» отримав ще раз, і цей результативний випад синьо-біло-блакитних, який створили Смольников, Кузя і Єрохін, у дворі назвали б тренувальним «гуркотом».

Постріл Кузяєва - шикарне видовище.

Людина прогресує буквально на очах; в «Тереку» Далер мало брав участь у творенні, не забивав, зате багато чистив, а у Манчіні тендітного і блідому хлопцеві довірили багату роль - і оборонні функції, і підтримку атаки. Часте позиційне переміщення. Справляється чудово.

У другому таймі стало ясно: якщо «Спартак» якимось дивом не перетвориться, то гра зроблена. Зе Луїш замінив Попова і заробив пенальті для особистої статистики Промес. Новачок Пашаліч вийшов понюхати пороху в РФПЛ. До цього часу гості вже ні на що не сподівалися. На 77-й хвилині Артем Ребров заніс в свої ворота моторошний тачдаун.

Єрохін згадав, що вміє грати в футбол: потрапив не тільки по м'ячу, а й в ворота. Знову прекрасний матч провів Кокорін - міцнішає заявка на MVP поточного сезону. Дріуссі на рівні, інші аргентинці теж не підвели. C таким підбором кадрів у команди Манчіні величезний потенціал, і зупинити їх в Росії, здається, нікому.

На суддю не гніватися - це порожні емоції. Він отсвістел пристойно - на підсумковий рахунок цього разу не вплинув. Підкреслю дві помилки Михайла Вілкова.

По-друге, заміс в кінці матчу, коли видалення схопили Адріано і Смольников, розрулити не зовсім правильно: ситуацію запалив Терентьєв, який програв у швидкості Луїсу, який вступив в боротьбу, на бігу отримав відмашку і вдарив рукою бразильця. І цей момент Вілков прогавив, асистенти не підказав. Це дискваліфікація на кілька ігор. Ще краще - 5 діб для Терентьєва і Адріано - в одну камеру з неандертальцем, який заліпив репортерові в День ВДВ. Це було б чесно.

Хороший виявився розпухлий складом «Зеніт». А Каррере потрібні трансфери.