Рясний спортивний - футбол - сигнал - спартак

Незважаючи на підсумковий рахунок, матч вийшов важким. По свистку арбітра Захара Дзюби спартаківці заволоділи ігровою і територіальною перевагою. Вже на 3 хвилині Вазген Мосія прорвався до воріт по правому флангу, змістився в центр і низом послав м'яч у сітку - 0: 1! Через 3 хвилини Євген Хотимський в подібній ситуації міг подвоїти результат, але пробив у голкіпера "Сигналу" В'ячеслава Аганеязова.

На щастя для господарів, стартового запалу гостей вистачило хвилин на десять. Потім "Сигнал" вирівняв гру і на 16 хвилині забив гол у відповідь. Захисник Андрій Редькін на лівому фланзі поборовся за м'яч, виконав навіс в штрафну, а Сергій Мащенко здорово пробив головою - 1: 1. "Спартак" трохи розгубився, надавши хороші шанси для взяття воріт Павлу Міненко, Олександру Ушакову і все того ж Сергію Мащенко, але вистояв. А за хвилину до свистка на перерву міг знову повести в рахунку. Вазген Мосія бив з гострого кута, здавалося б, напевно, проте В'ячеслав Аганеязов продемонстрував відмінну реакцію.

Другий тайм спартаківці почали настільки ж активно, як і перший. На 49 хвилині Олексій Пожидаєв цілив у дальній кут. М'яч пролетів в сантиметрах від штанги. А після цього на полі була тільки одна команда - Изобильненский "Сигнал". На 60 хвилині вийшов на заміну Олександр Аверкін отримав пас на хід з глибини, виграв силову боротьбу у захисника "Спартака" Магомедалі Магомедова і носком бутси підправив м'яч у сітку - 2: 1!

А на 66 хвилині будьонівці залишилися в меншості. Намагаючись запобігти виходу один на один, Сослан Тібілов отримав другу жовту картку. Ізобільненци грамотно "розіграли зайвого". На 72 хвилині Олександр Аверкін на правому фланзі фінтами пішов від опікунів і дозволив Максиму Халдєєва замкнути простріл у дальню штангу, а ще через 6 хвилин відбувся гол-близнюк, з тією лише різницею, що в ролі вправного асистента виступив Олександр Зароченцев - 4: 1.

Доля матчу була вирішена, і тренери зробили заміни. Наставник "Сигналу" Максим Литовченко випустив на поле молодих гравців, не завжди отримують місце в основному складі. А тренер "Спартака" Дмитро Головін дав пограти 39-річному Геннадію Фоменко. Той підтвердив прислів'я про те, що "Старий кінь борозни не зіпсує". Першим же торканням ветеран ставропольського футболу небезпечно завершив атаку "Спартака", змусивши В'ячеслава Аганеязова витягнутися в струнку і перевести м'яч на кутовий.

У підсумку - 4: 1! "Сигнал" продовжує боротися за медалі!