Шахтар »зробив впевнений перший крок в лізі чемпіонів

«Шахтар» переконливо провів стартовий матч у кваліфікації ЛЧ, показавши різницю в класі між собою і «Янг Бойз». Але гірники могли добитися і більшого переваги, з огляду на величезну кількість небезпечних моментів, а також чисельну перевагу, яке у «Шахтаря» з'явилося на 55-й хвилині. Втім, 2: 0 в першому матчі - теж непогано.

Початок поєдинку вийшло бентежить для «Шахтаря», якому довелося оборонятися і відбиватися. Лише до 14-й хвилині гірникам вдалося створити в атаці щось щодо гостре. Але вже на 19-й команда Паулу Фонсека забила гол стараннями Едуардо, але арбітри зафіксували у нього офсайд, якого не було. У положенні «поза грою» перебував Тайсон, але він не став чіпати м'яч.

А ось на 27-й хвилині все було чітко і за правилами. Фред відмінною передачею врозріз запустив в тили оборони «Янг Бойз» Бернарда, який зустрівся з м'ячем перед носом воротаря, ривком пішов в сторону і пробив вже по порожніх воротах. До перерви «Шахтар» міг забивати ще кілька голів, але двічі не склалося у Едуардо, небезпечно бив після кутового Ордець, виходив на ударну позицію Срна.

Як це було. Шахтар - Янг Бойз. онлайн

Другий тайм для «Янг Бойз» почався з двох втрат. На 48-й хвилині довелося міняти шведського форварда Герндта, який покинув поле, кульгаючи, а на 55-й гості залишилися в меншості - другу жовту картку отримав центральний захисник Вілотича, який не встиг пригальмувати Бернарда за правилами.

Реалізація більшості зайняла у «Шахтаря» 20 хвилин. Гірники не стали відразу ж бігти вперед, діючи методично. І поступово одна атака початку змінювати іншу, а біля воріт «Янг Бойз» градус перевищив точку кипіння. Міг забивати Едуардо, не потрапив в створ Тайсон, фантастичне соло Марлоса Герасимчука голом тільки завдяки стійці.

Паулу Фонсека після кількох невдалих дій прибрав з поля Едуардо, і вийшов на заміну Селезньов не підвів. Правда, не потрапити в порожні ворота без жодного тиску було неймовірно складно. Всю основну роботу зробили його партнери - Бернард, який відібрав м'яч у своєму штрафному, Марлос продовжив атаку пасом на фланг на Тайсона, і Степаненко, який увірвався у вільну зону, після чого віддав гольовий пас поперек штрафний.