Скільки хвилин перерву в хокеї, хокейний клуб капітан

У світі існує три основних види хокею. Найпопулярніший (в нашій країні) хокей з шайбою. Але є також хокей з м'ячем, хокей на траві. Так що на питання, скільки хвилин перерву в хокеї, відповідь буде не завжди однозначним.

Майданчики для гри

Ігри в хокей проходять на спеціально розмічених полях, які ще називають майданчиками.

У хокеї на траві таке поле має розміри 91,4 м на 55 м. Покриття зазвичай трав'яне, але буває і синтетичне або грунтове.

У хокеї з м'ячем поле досягає 90-110 м на 50-65 м, з шайбою 51-61 м на 24-30 м. І в тому і в іншому випадку гри відбуваються на крижаних майданчиках.

колективна гра

Незалежно від виду, хокей є колективною грою. У хокеї на траві і з м'ячем команда складається з одинадцяти гравців, в їх числі - воротар. У хокеї з шайбою польових гравців шість, під час гри вони періодично змінюються, виняток становить воротар. Він одиниця постійна.

Скільки триває перерва в.

Періоди по 22 хвилини - ось це був би прорив.

можна встигнути два френч дога тепер з'їсти.

To: MadGreg, а до КХЛ чи хокею не було? ) Типу за 5 років просікли те, що до цього 60 років не могли просечь)))

To: Ед_19,
ну, 21 століття же все таки! Все швидко розвивається! це ж не 90-е !!
ще років зо три будуть поправки, а потім нормалізується !!

Якраз таки відмінно, бо дратують сильно ті які як раз доходять в перші півтори хвилини періоду, думаю 17 хвилин то тепер вистачить пиво купити покурити і запустити догами)

Регламентом можна підтертися

треба думати ширше: 4 періоди по 15 хвилин і 3 перерви по 20

конституція США теж була молодою, але скільки в неї за 200 років.

Хокей з шайбою
Хокей з шайбою - це спортивна командна гра з ключками і шайбою на спеціальній льодовій площадці з метою забити найбільшу кількість шайб у ворота противника. За найбільшою кількістю голів і визначається переможець.

Правила гри зазнавали змін: кількість гравців на майданчику в різні часи було 7 і 9 чоловік, були відсутні запасні гравці, у гравців були різні функції - наприклад, ровер (нападник) міг грати тільки біля воріт протилежної команди.

Шайба вводилася в гру іншими способами: спочатку її клав на лід суддя, потім, розводячи ключки суперників, подавав сигнал і відходив в сторону. Потім шайбу стали просто вкидати на льодовий майданчик.

Майданчик для гри в хокей з шайбою виглядає як прямокутник поверхню якого - крижана. Розмір майданчика для гри в хокей з шайбою наступні: 56-61 м- довжина, ширина - 26-30 м. Майданчик огороджений бортом заввишки 1,20-1,22 м, з закругленнями в кутах. На лицьових бортах за.

Швидка відповідь: всього 3 періоду, кожен триває 20 хвилин.

Хокей з шайбою - це командна гра, де дві команди, пересуваючись на ковзанах, намагаються забити шайбу у ворота суперника за допомогою ключки. Команда, що забила найбільшу кількість шайб у ворота противника, перемагає.

Де точно з'явився хокей, не знає ніхто, однак батьківщиною традиційно прийнято вважати Канаду, навіть незважаючи на те, що гра, схожа на хокей, була зображена на кількох картинах, написаних багато століть назад.

Хокейний матч триває 60 хвилин чистого ігрового часу:
- 3 періоди по 20 хвилин кожен з 15-хвилинними перервами між ними. Відлік ігрового часу веде суддя-хронометрист. Після кожного періоду суперники міняються воротами. Команди мають право протягом матчу взяти по одному тайм-ауту (англ. Time-out) - в основне або в додатковий час, але тільки під час зупинки в грі.

У разі, якщо регламентом змагань нічийний результат у матчі виключений, призначається додатковий період - овертайм (англ. Overtime - букв. «Надурочний час»), тривалістю 5, 10 або 20 хвилин. Гра ведеться до першого гола (на хокейному жаргоні «раптова смерть»). На деяких змаганнях (наприклад, в матчах кругового турніру чемпіонату Росії), якщо і в овертаймі не виявлене переможець, фіксується нічия і суперники отримують по одному очку (перемога в основний час приносить, відповідно, 3 очки, в овертаймі - 1, яка програла команда в будь-якому випадку очок ні.

У світі існує три основних види хокею. Найпопулярніший (в нашій країні) - хокей з шайбою. Але є також хокей з м'ячем, хокей на траві. Так що на питання, скільки хвилин перерву в хокеї, відповідь буде не завжди однозначним.

У хокеї з м'ячем поле досягає 90-110 м на 50-65 м, з шайбою - 51-61 м на 24-30 м. І в тому і в іншому випадку гри відбуваються на крижаних майданчиках.

Швидка відповідь: 20 хвилин

Ми вже говорили про те скільки періодів в хокеї, проте вирішили більш детально дати відповідь на питання скільки триває період в хокеї. До нас на електронну пошту стали все частіше приходити питання від людей про той чи інший спортивному змаганні або виді спорту, сьогодні ми вирішили відповісти на питання про хокеї

Винятків із правил в хокеї немає, і всі правила єдині для будь-якого типу матчів від молодіжних та відбіркових до фіналів кубка нхл або кхл тому ... За міжнародними правилами незалежно від матчу кожен період триває 20 хвилин. Всього в хокеї 3 періоди. Між кожним періодом командам дається по 15 хвилин перерви на відпочинок. Переможець визначається за кількістю закинутих шайб у ворота противника. Якщо по закінченню.

Поступово кількість гравців зменшилася з 50 до 6, з'явилися сітки на воротах, змінилася екіпірування у гравців, з'явилися кубки і матчі професіоналів і любителів, дозволили змінювати спортсменів під час гри, а правила щодо тривалості періоду так і не змінювалися. Тільки в 1911 році в затверджених правилах прописали, скільки в хокеї періодів і який вони тривалості.

Гра стрімко набирала популярність у всьому світі і протягом XX століття поширилася по всьому Північному.

Хокей на траві

За міжнародними стандартами матч хокею на траві ділиться на два періоди по 35 хвилин з таймами по 10 хвилин. Через зупинок в грі може призначатися додатковий час до 20 хвилин, але зазвичай додають всього 5 хвилин. В середньому матч триває півтори години.

Для ігор в плей-офф тайм триває від 7,5 до 15 хвилин, перерви між таймами складають 5 хвилин. Тайм триває 7,5 хвилин, якщо гра під час нього не переривається. Додатковий час може скласти 20 хвилин. Серія пенальті займає до 10 хвилин, коли кожен з 5 гравців робить по штрафному удару, середня тривалість яких становить 2 хвилини. Якщо в грі призначається серія пенальті, то вона може тривати до 2-х годин.

Хокей на льоду

Хокей на льоду складається з трьох 20-хвилинних періодів, між 1 і 2 періодом може бути перерва 10-20 хвилин.

Тривалість ігор в плей-офф може варіювати в залежності від того, як закінчився матч. Іноді використовуються додаткові періоди золотого.

Хокейний майданчик

• Розміри. У правилах ІІХФ і НХЛ розміри хокейного майданчика розрізняються. За правилами ІІХФ, майданчик повинен бути бажано розміру 58х30 метрів; в офіційних змаганнях під егідою Міжнародної федерації хокею допускається відхилення від цього розміру до 61 м. в довжину і до 27 м. в ширину; для інших змагань мінімальний розмір майданчика встановлено в 40х20 метрів.
Правила НХЛ наказують розмір майданчика в 200х85 футів, тобто 60,96х25,90 метрів. В НХЛ вважається, що менші розміри сприяють силовій боротьбі, кидкам по воротах, грі у бортів, де відбувається багато жарких єдиноборств, сутичок і бійок. Кути майданчики повинні бути заокруглені дугою кола радіусом від 7 м. До 8,5 м. За правилами ІІХФ і 28 футів (8,53 м.) В НХЛ.
• Борта. Площадка повинна бути оточена пластиковими або дерев'яними бортами висотою не менше ніж 1 м і не більше ніж 1,22 м. Над рівнем поверхні льоду. На лицьових бортах майданчика повинно бути встановлено захисне скло і поверх скла -.